Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Niesamowici ludzie  (Przeczytany 18998 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #60 : 2005-10-07, 20:45 »
Co do tych jak Dumle, czy Goldenki Madagaskar:

2 lata temu przyjechała do mnie na kilka dni kumpela i w nocy robiłyśmy sobie czasem takie teatrzyki:
np. główny "skecz" (tutaj muzyczka z Animków, tej kreskówki, gdzie były króliki- jeden niebieski Kinio i różowa Kinia)
"Gdzie śmierdzi, tam pierdzi- Pierdzieszek i Pierdziszka!".
Tytułowym Pierdzioszkiem był taki mały pikachu, który miał w tyłku sznurek i jak za niego się pociągało to on tak wibrował cały (nazwałyśmy to oto zjawisko prukaniem), a pierdzioszką taka laleczka z różowymi włoskami i spódniczką. M.in. występowały tam dwa bachorki, które omawiały odcinki "Świata według kiepskich", czy jakieś tam pieski i inne zwierzaki... :P

***
Dziś na plastyce mieliśmy temat do narysowania- "Złota PL jesień" (nie miało tam być nic oprócz jesiennych rzeczy), a, że nie bardzo mi szło greźdanie na temat narysowałam piękny obrazek:
Ramki okna, a za tym oknem (od prawej)... kumpela stworzyła z tego opowiadanie:
Struś goni rybe, ryba ślimaka, ślimak pająka, pająk murzyna w spódnicy, murzyn goni wielbłada bo chce go dosiaść.
Następna tura:
Yety goni godzillę, godzilla teletubisia, który ma w na brzuchu liścia ( w tym jego TV przenośnym), teletubiś goni odkurzacz, bo chce poodkurzać, ale odkurzacz ma za krótki kabelek, bo gniazdko jest w oknie dopiero, ale przed odkurzaczem jedzie papierowy samochód z liściem (ja: a tam, jest akumulator! Można podłączyć i będzie odkurzqacz działał!)
Następna tura:
Chrząszcz gra na komputerze, w jakąś listkową grę. Ma myszkę, ale taką prawdzią dosłownie. Nad nimi chodzi sobie jakiś robak. Z drugiej strony liście odbijają się od sprężyny. W stawie pływa ryba i rak, który ma nadmiar łap.
Wszystkiemu przygląda się słonko, któremu z nosa lecą gilony (w jesień lecą), a w jego stronę podoążają chmurki.

THE END, prawdziwa Polska Jesień :lol: /nie oddałam, oczywiście, pani tego obrazka, był tylko tak dla beki :P

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #61 : 2005-10-07, 21:00 »
Golden(ko) Melman to imię tej zyrafki :P

Bylam na filmie :P
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #62 : 2005-10-07, 21:25 »
Nasza baba robi nam na angielskim powtórki od początku nauki :lol: no i puściła nam z magnetofonu cośtam że mamy powtarzać, chyba cyfry :P no to łan - łan, powitarzamy, tak do dziesieciu. na koniec ten - ten, a ja na całą salę: HEJOOO TELETUBIŚ :D a pod koniec lekcji TELETUBISIE MÓWIĄ PAPA trzy razy ;)
Albo mój kolega na przerwie śpiewa:
do re mi fa sol la si dooooooo Boooguuuroooodziiiiiiicaaaa.... :lol:
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #62 : 2005-10-07, 21:25 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #63 : 2005-10-08, 11:48 »
My w czwartek przed wf stoimy i czekamy aż baba przyjdzie, nagle jacys chłopcy zaczynają strzelać śniadaniówkami, a moja koleżanka: bożesz ty moj!! to już ćwarta wojna w moim zyciu!! w tym dwie sfiatowe! a ja: ty sie nie boj, jest jeszcze dwa granaty w świątecznym ubraniu :lol: :P i wszyscy w brecht i na trawie sie pokładałyśmy przez całą przerwe :P
Zapisane
emocjonalne kanapki

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #64 : 2005-10-08, 23:19 »
Ja i moje 2 kuzynki. Z nimi wariuję. Raz nam coś odwaliło i nie było nikogo u nich w domu tylko my same (mieszkaja na wsi), wystawilyśmy kolumny (od wieży) i na cały regulator piosenki puszczalysmy, ubralysmy takie hmmm... jakby swiecace bluzki, spódniczki albo spodnie nie pamietam i tanczylysmy, a tam na torach ktoś patrzyl na nas a my sie chowamy za dom (mieszkaja kolo torów kolejowych), albo innym razem idziemy se przez miasto i zaczynamy spiewac piosenki z Grease... Co by tu jeszcze, kiedyś Milenę (ona ma 12 lat jak ja) zawinelysmy w koc, ona polozyla sie do wozka jakos, takiego wiekszego i z nia jezdzilysmy i udawalismy ze to dzieciak maly... hehe... Albo ich psa Amika przebralysmy w ciuchy od lalek (on w ogóle nie stawia oporu), wsadzilismy do wózka i jezdzilyśmy, założyłyśmy mu okulary przeciwsloneczne... Robilyśmy mu zdjęcia. Jeszcze więcej mogłabym podać takuich odpałów naszych, ale jestem zmeczona, moze innym razem...

guska

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #65 : 2005-10-09, 00:07 »
U nas jest najokropniej  na religii:D a juz ja to mam strasznie bo raz podpadłam katechetce <lol> Jest lekcja : K <katechetka> J<ja>
 K: Agnieszka! chodz mi przeczytasz notatke
J: dobrze prosze pani.
<w klasie strasznie głośno, wszyscy krzyczą jak zwykle;)>
K: Dzieci! dzieci! wy sumienia nie macie! jak możecie tak krzyczeć!! <i do mnie> No masz tą książke, czytaj
ja zaczełam czytać, jedno zdanie i :
K: Bechary rozpieszczone! zamknijcie sie wreszcie! <wy takie nie takie itp.> I do mnie taki tekst : Czytaj kochanie
a ja oczywiście w brech...do klasy bechary, bez sumienia a do mnie kochanie:D ja sie jej booje:P

Następna lekcja <angielski> : A<anglista>
Ja: moge wyjśc do łazienki?
A: a musisz?
Ja: a myśli pan że gdybym nie musiała to bym pytała?
A:a długo ci zejdzie?
Ja: a po co tyle pytań?

....dzwonek... <lol>




Data wysłania: 2005-10-08, 23:58
Kiedyś po religii mieliśmy przyrode, no i oczywiście miał być sprawdzain. Jakieś z układu planetarnego, coś tam:D ale wiem tyle że nic nie umiałam...na przewie przed przyrodą byliśmy w klasie:D oczywicie ja wpadłam na pomysł umieszczenia ściąg na tablicy:D :P oczywiście tablica cała była zapełniona jakimiś notatkami z religii, znalazłam tylko taka tabelę. z boku były napisane sakramenty święte, z drugiej strony tej tabeli jeszcze coś, a w środku pusto..:D Wziełam ksiązke i w środku napisałam wszytkie notatki o planetach, planetoidach itp. miejsca troche zabrakło to sie przeniosłam pod temat:D to było coś o różańću...jakoś tak:  Temat: Rożanec modlitwą do matki<a niżej> meteoryty, pierwsze loty kosmiczne itp<lol2> kiedy zadzwonił dzownek wszysxcy uśiedli w ławkach:D pani wchodzi do kl. dozdaje sprawdziany i ani mysli tablicy ścierać:D i wszystko sposaliśmy <lol :D:D:P a później sie dziwiła że takie dobre oceny:P ja później do niej mówie, że jak pani chce żeby takie dobre oceny były to niech pani  NIGDY  nie ściera tablicy na sprawdzianach, ale nie zrozumiała aluzji:P i bardzo dobrze:D
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #66 : 2005-10-11, 16:08 »
Trzymajcie mnie bo zaraz padne  :hahaha:

Dzisiaj na historii pani pyta. I jedna osoba (niepytana) powiedziała odp. SRUUUU......poleciał pierwszy lepszy zeszyt, który pani wpadł pod ręke :lol: Minął głowę tej osoby o włos :lol:
 Ale to nic jeszcze.....
(też na historii) Siedzieli przed nami tacy dwaj koledzy, którzy non stop gadali. Pani w końcu się wkurzyła i mówi ( P - pani, K- kolega)
P: Panie Smykała (<-- przekręcone nazwisko kolegi) proszę się przesiąść - słodki głosik i stuka palcami w ławkę przed biurkiem
K: Nie, prosze pani, po co....
P: Panie Smykała.....
K: Nie. - stanowcze i zdecydowane ;)
P: Nie? - szyderczy uśmieszek i uradowany głos. - W takim razie Ci pomogę.
Pani podchodzi do niego, bierze jego rzeczy i przenosi na inną ławkę. Kolega siedzi.
P: No....panie Smykała proszę bardzo....
On siedzi i nie reaguje. Pani podchodzi z książką w ręku (prawie przewróciła naszą ławkę, że musiałyśmy z koleżanką gwałtownie jechać z nią do tyłu...) ŁUUUP!!!!! Ksiązka wylądowała na główce kolegi. Zrobiła mu szczypce na szyi i przeprowadziła do ławki...jego jęki to chyba słychać było w całej szkole :lol:
Ale jak to wyglądało :hahaha: Jeszcze Pani jest mniejsza o głowę przynajmniej od tego kolegi..... Piękne to było :lol: Bravo Pani J_ _ (bez nazwisk ;) )

:hahaha: BIIIIG pozdro dla Pani J_ _  :lol:
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Wilczurek

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #67 : 2005-10-11, 16:22 »
Ciekawa historia związana z moją szaloną znajomą
Szłam kiedyś z nią osiedlem. Nam naprzeciw szedł facet. Kumpela do mnie hasło
- Ten facet wygląda jak gej!
Po chwili mija nas idąca za nami pani, odwraca się i mówi
- Ja też tak uważam
:lol:
___

Na j. polskim, jeśli ktoś chciał iśc do WC, to nie podchodził do nauczycielki tylko stawał przy drzwiach i do niej machał czekając, aż ona się odwdzięczy machnięciem :P
___

Na kolonii w górach (J- ja, Z-znajoma)
Z: Patrz ten pokój na poddaszu jak wysoko, fajnie się musi tam mieszkać!
J: Taaak... Szczególnie jak masz lęk wysokości :P
(otoczenie w śmiech)
___

Na niemiolu babka zostawiła nas na chwilę same (grupa same dziewczyny). To ja z moją sąsiadką dajemy 'Tofika' Kabaretu ani mru mru :lol: Najlepszy moment? W pewnym momencie Tofik dostaje gazetą od taty. Ja grałam tatę, znajoma Tofika i oberwała ćwiczeniami z niemiola. Ciekawe co w tym było takiego śmiesznego? :P
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #68 : 2005-10-12, 10:29 »
Wszyscy znają mnie z moich schizów...a kiedy jestem z moją koleżanką, też dobrze stukniętą to nie ma na nas mocnych:
Idę sobie chodniczkiem, widzę że idzie owa kumpelka, wariatka ze swoim chłopakiem. Dziewczyna rzuca mi się na szyje i przygniata do ogrodzenia...wyglądało to dziwnie..hahaa. Potem idzziemy w trójkę koło kościoła, a ja mówię:
- Jeeestem sataniiistkąąąąą...
Oboje patrzą sie na mnie i juz widze usmiechy na ich twarzach, ja dodaję:
- odprawiam msze satanistyczne i kroje dziewice!
- no Anka, możesz byc następna - mówi jej chłopak
- Eee...no co wy! Przecież straciłam dziewictwo z tampotem! - powiedziała dumnie Anka...
Wszyscy w brecht i turlamy się po chodniku :P

Innyschiz zbiorowy - koleżanka uczy się chemii na co ja do niej:
- dont' worry !
A reszta ludzi z korytarza krzyczy BE HAPPY!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #68 : 2005-10-12, 10:29 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #69 : 2005-10-14, 08:11 »
Ja ostatnio z mkolezankami mamu takie napady ze rzucamy jednego chlopaka kulkami ze sreberka po sniadaniu :lol: Trzeba się odplacic nie? :P
No wiec ostatnio siedzimy na laweczce przed klasa historii (drugie pietro gdzie nauczycieli masa bo tam pokoik ich jest :P) i oczywiscie jemy sniadanko, bo dluga przerwa :lol: Krzysiek siedzial z Michalem przy stoliku w kawiarence a my rzucamy w nich kulkami. Nic smiesznego dopoki nnie przechopdzila slynna ZOCHA (szatan) i Krzysiek centralnie w to siano walnąl kulką która przyczepila się do peruki Zofii :lol: :lol:
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #70 : 2005-10-14, 13:43 »
Mi utkwi w pamięci jak podszedłem do pewnej Pani w centrum handlowym i powiedziałem: "Mamo, gdzie byłaś?".
To było mistrzostwo ;).
A raz przekręciło mi się nazwisko Pani od religii i powiedziałem zamiast "Kurpyta", "Kur**Pyta" - wiadomo, uwaga, a ja...
"Ale to było przejęzyczenie, na prawdę!"
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #71 : 2005-10-14, 17:37 »
Nie mogę! :lol: Przez was sie poplakalam :lol: Ja z moja kumpela mamy takie akcje. Znamy sie od przedszkola... wiec wiecie o co mi chodzi.
1. Idziemy na spacer. Nagle ona zagaduje jakas pania na ulicy:
Z: Przepraszam która godzina? - ma na ręku zegarek.
P: Słonko,ale ty masz zegarek!
Z:Ale się popsuł.
P: Kochana, jest za dwanaście ósma* - Z., patrzy na zegarek i mówi
Z: To pani się śpieszy o piec minut.
P: Żartujesz sobie z emnie?
Wkraczam do akcji: proszę pani ona jest pod stala kontrola psychologa, wiec...my juz pojdziemy!

2. Idziemy w centrum warszawy, zaczynamy śpiewać naszą piosenkę związaną z pok,pok,pokemon (jakiś tam). Zaczynamy śpiewać coraz głośniej, w końcu zaczynamy się drzeć. :;p:

3.Idzimy kupić lody. Starszy pan obejmuje ją ramieniem i prowadzi do właściwego miejsca.
Z: Ty gwałcicielu ty - drze się na całe gardo, ja ja biorę pod ręką i wychodzximy :)

I to tylko niektóre z tego wszyastkiego:D O przypomniało mi się:

4. Jesteśmy w środku lasu na ambonie. Zaczynamy wyć jak wilki, chociaż widzimy samochód leśniczego naprzeciwko. Chowamy się, ponieważ idzie do nas leśniczy. Nagle zaczaynam się śmiać. Zuzka też. Facet się na nas dziwnie patrzy jak schodzimy, dostajemy reprymende, a ona sie tarza (w doslownym znaczeniu)  :lol:
Zapisane

:::FiGa:::

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #72 : 2005-11-04, 17:50 »
W mojej klasie mamy taką Natalię... Ona jest straszna... Na każdej przerwie bijemy się, czochramy sobie włosy itp. Ostatnio niechcący wyrąbała się przeze mnie i zaczęła mnie gonić... biegłam przez całą szkołę i wpadłam do łazienki otworzyłam drzwi a tu... nasz ksiądz siedzi sobie na kibelku... pomyliłam drzwi... bo drzwi do naszego WC i nauczycieli są obok siebie. Natalia dała mi spokój ale nabijała się przed cały dzień... Boooooooooooże.....

Na lekcji polskiego:
m: ile pani ma lat?
p: kobiet się nie pyta o wiek mateusz!!
m: ale niech pani powie!!!
p: 38...
m: aaaaaaaa... Kruciu się za starsze brał... (Kruciu ma 15 lat i chodzi ze mną do klasy)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #73 : 2006-08-05, 10:37 »
odkopuję, bo ostatnio moi rodzice mają jakieś 'odpały' :P
 
Oni siedzą przy stole w kuchni, ja przyszłam zrobić sobie kawę, 'prztykacza' do zapalania nie lubię, więc wzięłam zapałki, ale strasznie kiepskie były, zapaliłam a płonąca główka z zapałki oderwała się i wylądowała mi na biuście :P
Mama w krzyk:
-Uważaj! zapali się, bo to szuczne! - (chodziło jej o moją koszulkę ) na co ojciec zszokowany zadał pytanie:
-Coo? cycki sztuczne ??

:lol:

Kiedy indziej kupiłam sobie buty-futrzaki, chodziłam cały dzień się nimi chwaląc ( :P ), w międzyczasie opowiedziałam mamie kawał o różnicy między majtkami sprzed kilku wieków a majtkami współczesnymi(kiedyś żeby zobaczyć pośladki trzeba było rozchylić majtki, teraz żeby zobaczyć majtki, trzeba rozchylić pośladki :P ) . Gdy tato wrócił z pracy, mama zaczęła mu ten kawał opowiadać. Gdy już kończyła, to ja przyszłam z butem-futrzakiem,żeby się tacie pochwalić i mama popatrzyła na bucior-futrzak i bezwiednie dokończyła kawał tak :
-... a teraz żeby zobaczyć majtki, trzeba rozchylić futro

:lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #74 : 2006-08-05, 16:37 »
no  to opowiem wam o jednym mądrym pomyśle mojego kolegi mateusza.ś:
A-Ja, Ś-mateusz.ś
Ś:Ania jak myślisz czy żuje teraz niemiecką czarną gume.
( ja że gdałam z koleżanką obojętnie na nigo spojrzałam i odpowiedziałam)]
A:Nie, i spadaj bo mnie nudzisz!
Ś:Nieprawda -( do ekspresu plecaka ma doczepioy taki kawałek , czarnej prostokątniej gumy, wyjmuje go z buzi w wskazuje na niego)-To jest czarna,niemiecka guma!!
A:nareście coś wymyśliłeś kretynie!!

Albo na polskim pani kazała nam przeczytać na głos wiersz straszno i z odpowiednią intonacja. aania że siedzi na pierwszej ławce, to pierwszy cel. no to ja czytam:
-dziwnie,straszno,dziwnie,straszno, spojrzysz w okno jesce straszniej
a pani
-nie aniu - i sama nam pokazała jak czytać, potem szłam z anią.w do jej babci i zaczełyśmy na cały głos, tak jak nam to czytała pani krzyczeć, a raczej głośno mówić:
-Dziwnie,straszno,dziwnie straszno
spjrzysz w okno jeszcze strasznie,
nie wiem co mnie dzisiaj naszło
ale ja to lubie właśnie!!!!
ludie gapili się na nas jak na ufo i jakieś wariatki

na skejcie (tak nazywamy skatepark) jest taki chłopak młoszy odemnie o rok, niższy o głowe radzio, no i on raz przechodził koło bloków mojich, ani.w i naszego kolegi kiśla, godzina 21 coś i widzimy kiśla (który jest strasznym mami synkiem,jego mama jest strasznie surowa) wracającego od swojej narzeczonej gośki, no i radzio przechodził obok nas i mówimy:
-radek chcesz iśc po kiśla? widzałyśmy go jak przed chwilą wchodził do klatki.
-po teg _______________, dobra po którym mieszka??
-42.
i teraz najlepsze (m.k -mama kiśla, r.-radzio) radek podchodzi, dryńńńńń
m.k: tak
r.: jest paweł??
m.k: nie ma
r.: ale ja wiem że jest, widziałem jak wchodził do klatki!!
m.k: mówie ci dzieciaku, pawełka nie ma!!
r.: jest i chce prosić go do domofonu!!
mama kiśla się rozłączyła radek zaczoł kpać dźwi od klatki, i dzwonił do kiśla, już miał iśc gdy dzwi od klatki otworzyła matka kiśla i tekst do radka:
-słuchaj gówniarzu, pawełka nie ma i nie dzwoń t bo pójde do twojej matki!!
radzio odpowiada:
-________ głupia babo, wal się na ryj i przekarz pawłowi ze mu _____________!!
i uciekł
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #74 : 2006-08-05, 16:37 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #75 : 2006-08-05, 18:05 »
Fatt leżę :lol: żeby moja rodzinka byłą taka ... powalona :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #76 : 2006-08-05, 23:36 »
Dzisiaj koledzy obalali hiszpańskie wino (i nie tylko... :P ). Dorwali etykietkę z tyłu i jeden czyta:
K: Kupaż win...
M: POKAŻ!
Tamten pokazuje, ten kiwa głową.
Pół godziny później... (czyli całe wino i 4 browary każdy(nie ja :P )
M: Ty.... A co to taki ten... Kupasz czy co to tam...
K. rozkminia, 15 minut...
K: No to jest taki... Chyba lek? No wiesz, jak ktoś cię wkorzysta to na urazy psychiczne, czy co...

A 2h później (kolejne 3 na głowę wypili)
M: Wiesz, to nie jest KUPASZ tylko LA kupasz!
K: Aha. Albo DE LA kupasz ^^
M: Albo DA kupasz...
I tak kolejna godzina...
Zapisane
Why so serious?

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #77 : 2006-08-06, 15:01 »
Sytuacja w pawilonie. Sobota, mnóstwo ludzi robi zakupy. Ja z Jaga stoimi przed oranzadami.

Ja: Popacz, oranżadka.
Ona: Kupmy se.
Ja: Ale 'cytrynke'?
Ona: No, cytrynke.
<biorę butelkę przezroczystą>
Ona: ALE CZEKAJ! SOM JESZCZE BRONZOWE BUTELKI!
Ja: Ale ja wole przezroczystą. Bynajmniej widzisz co pijesz.
Ona: Ok. Ale pacz! JEST JESZCZE ZIELONA!
Ja: Gupia idiotko, w zielonych jest 'brzoskwinka'!

Mniej więcej tak to wyglądało ;] Ale dodajemy jeszcze glupie min. To wszystko było mówione wyraźną NoFfOmOfFą... ;) Ludzie patrzyli jak na idiotki :D...
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Madagaskar

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #78 : 2006-08-06, 19:52 »
Ja też jestem wariatka,a oto NIEKTÓRE  Dowody :D:
Chciałam powiedzieć,że mam poniżej 150 wzrostu i sięgam wszystkim w klasie do ramion :P
F-kumpel,P-kumpel,ja-ja :lol:
F:sprzeczaa się ze mną
ja:Weź Ty przestań,bo stanę na palcach i oberwiesz :P.
F:płacze ze śmiechu :P
ja:jak się bedziesz jeszcze śmiał,to stanę na krześle :P
F: już na podłodze i się śmieje :P.

P:(opowiada coś ;) "...i jak tam POSZŁEM..."
ja:histeryczny atak kaszlu na wyróżnione słowo.
F:Już zaczyna się cicho śmiać :P.
P:patrzy na mnie i kontynuuje:I jak POSZŁEM..
ja:Zostało Ci 10 sekund życia,później giniesz z mojej ręki :P i odliczam.
P:O co Ci chodzi? Jesteś zła,że tam POSZŁEM?
Ja: F,trzymaj mnie bo zrobię użytek z tych noźyczek na czyimś gardle.
F:rechocząc łapie mnie za łokieć. I mówi do P:lepiej się popraw...
P:ee,noo POSZEDŁEM..
ja:F,puść mnie.
Klasa już ryje ze śmiechu :lol:.
Jutro jeszcze trochu napisze ;)
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #79 : 2006-08-07, 18:51 »
Niesamowici ludzie? Kolonia ;d Wystarczy przypomnieć, że przebojami stały się "Sąsiadka" Toples i "Dyskoteka" Maxel :lol: Dodajmy jeszcze śpiewających to na promenadzie [ zresztą, co tu ukrywać - WSZĘDZIE :P ]  nastolatków? Jedne wielkki LOL :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #80 : 2006-08-08, 09:15 »
Wczoraj koledze D. zachciało się udawać debila. Więc zaczał gestykulować rękami, coś tam mamrotać pod nosem. Jedzie klientka na rowerze, mija go, on na nią patrzy, ona na niego, i ten leeeeci za nią, zaczyna coś po chińsku wrzeszczeć do niej, i jeszcze dalej tego debila udawał.
D: Tyyyyyyaguapoamanakapo!
Tamta: [************}!!!!!!
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #80 : 2006-08-08, 09:15 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #81 : 2006-08-08, 10:49 »
my wczoraj zarabiać zaczeliśmy, zebraliśmy gazetki i sprzedawaliśmy je chodząc po klatce, mówimy:
-Dzień Dobry! Czy zeczciał/ała pani/pan kupić gazetke za grosz, bo zbieramy na lody.
niektórzy ludzie to nam po złotówce, dwóch złoty dawali, albo grosze, jakaś pani mojej koleżance sypneła 4 złote!!
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Madagaskar

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #82 : 2006-08-08, 12:46 »
O-tekst do mojego kumpla,mówiony przeze mnie(oczywiście w żartach): Ty, Ty... Głupolu-jak Cie głupolne to zgłupolejesz aż Cie głowa rozboli ;p
Zapisane

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #83 : 2006-08-08, 16:58 »
Z takich trochę mniej smacznych... No to ja mam takie dziewczę w klasie, które wśród best friendów nie krępuje się właściwie niczego ;) A że mam zaszczyt do tego grona należeć, to idąc sobie Starym Rynkiem pod wieczór Natalka dyskretnie do mnie powiedziała "ej, muszę pierdnąć..." - w tym momencie noga wykręciła jej się na "kocim łbie" (o czym się później dowiedziałam:P), krzyknęła "ała!" i zrobiła ruch, jakby ją coś pod plecami zabolało ^^ Się do dzisiaj z tego śmiejemy, wspominając, bo to dwuznacznie wyglądało :D
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Arya

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #84 : 2006-08-17, 16:11 »
pff, ja to miałam tyle sytuacji, ze juz nie pamietam xD wczoraj nawet coś miałam xD idziemy ulicą, do sklepu jakiegoś-tam. i nagle głupawka. tak sie zaczynamy śmiać, że aż sie zataczamy, kumpelka nagle zaczyna śpiewać - wyglądamy, jakbyśmy byli pijani. ludzie na przystanku dziwnie patrzą, co oczywiście wprawia nas w jeszcze lepszy humor. mijamy na chodniku jakąś starą babcią [moja kumpelka lekko ją trąca xD], na co babcia 'co sie dzisiaj na tym świecie dzieje... tacy młodzi, a już pili..'[bo bylo jeszcze z nami 3 chlopakow xD]. powiedziała to bardzo głośno, machając jeszcze potępieńczo palcem xD i zonk. parę metrów, idąc naprzeciwko nas, kumpelka zauważa chłopaka, który się jej podoba. nie wiem, co jej do głowy strzeliło, ale podeszła i zapytała 'hep, stary, pożycz pare groszy na jabola' XD [nie powiem, co bylo dalej xD]
co prawda ona to jest pikuś, w porównaniu z moimi kumplami... czasem ludzie patrzą się na mnie na ulicy, jakbym ich matką była, albo co xD potrafią np. podejść do wszystkich osób na przystanku, potrząsnąc przyjacielsko ręką, powiedziec 'dobrze cie bylo znowu zobaczyc', po czym odejsc, dziko wrzeszcząc. tudzież śpiewać na ulicy pełną piersią 'chryzantemy złoooociste, w póóóólitrówce po czyyystej, stoooją na fortpiaanie i nie podlewa ich k**wa niiiikt' + zwrotki :lol: wczoraj, co glupiego zrobili - zabrali dziecku lopatke w piaskownicy, zdenerwowana matka do nich podhcodzi, cos tam gada, , na co jednek z kumpli [takim dziecinnym glosikiem] 'ale too moje!'[drugi kumpel ze smiechu upadl na piasek - na twarz ;p] xD rozne maja pomysly, codziennie cos debilnego robia xD ale lepsze to, niz jacys sztywniacy :P
Zapisane

aagula

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #85 : 2006-08-18, 20:10 »
:lol:

A ja z kumpelą też mamy takie głupawki.
Wczoraj sobie idziemy do muła ( taki koleś od koni, mamy z niego niezłą polewke :P ).
I pytam się:
*Przepraszam czy możemy tam przychodzić jako wolintariuszki?
* no nie wiem, ja wam tu dam taka kartke i dacie do podpisu rodzicom.
 No i idziemy i czytamy tą kartke, to kumpela pod samochód prawie wpadła :lol:
 To pełna nazwa tej szkółki :lol:
' Ptriotyz jutra: Tradycje Kawaleryjskie e dziecięco-młodzieżowej Drużynie Szwolyżerów i Woltyżerów '' Lajkonik " na konikch polskich jako reprezentacja i wsparcie dla osób niepełnosprawnych ' <tojuzkoniec :P>
Potem co jeszcze?
Codziennie jazdy i treningi- doość wcześnie rano obiad w domu ( albo w barze 6 zł )- popołudniu zwierzanie muzeów itp.
Acha i jeszcze jedno.
Prosimy o założenie śpiewnika recznie pisanego ( starannie~!! ), prosimy rodziców o śpiewanie razem z dziecmiw romu i o rozmowy na temat tresci w nich zwiazanych :lol:

Narazie to wszystko :P
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #86 : 2006-08-26, 21:32 »
moja koleżanka jak nad morzem wracaliśmy do kempingu w nocy (jej mama prowadzi ten kamping) z Pustkowa ( a była straszna burza) biegała bo deszczu od drzewa do drxzewa śpiewając i tańcząc i udając zboczeńców pod latarnią, albo udając duczy i siadając i wyjąc udając wilka, albo obok śmietnika było plastikowe krzesełko i zaczeła śmiewać aaaaa moje ledorado
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Jaśka

  • Gość
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #87 : 2006-08-27, 17:57 »
czesto mamy ze znajomymi takie ry$$y ... niby mamy te 18 lat i wiecej a nie widac tego po nas :P
np. ostatnio sie klucilam na zarty z kolega i nagle do niego z takim tekstem wyskoczylam " nie fikaj do mnie bo Cie zgwalce" :lol:
albo z kumpela jechalysmy w autobusie pelnym ludzi i robilysmy sobie fotki ^^
albo nasze bosssskie ksywki :D Ostatnio jak moja kumpela do mnie powiedziala to sie chyba 10 min smialam non stop ( ale nie napisze tej ksywki tu bo jest niecenzuralna) ^^
wogole mamy ry$$y straszne, ostatnio na ognisku zaczelismy gadac o zyrafach, Afryce, słoniach ( i to tak na powaznie :lol: ale bylismy po japoni ( kto wie o co chodzi to wie, kto nie wie tym lepiej dla niego) wiec nie ma sie co dziwic :P :P
albo nasze bossskie sponatny z kumpela
Ja: nudy, gdzie idziemy? ( jak na dworzu jestesmy)
jakiej 20 m od nas na przystanek podjezdza jakis autobus ttalnie nie wiemy jaki
Kumpela: jedziemy tym autobusem !!
I bieg :P
duzo takich rzeczy jest ^^
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedz #87 : 2006-08-27, 17:57 »

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #88 : 2006-08-27, 21:15 »
Ja to ogolnie uwazam,ze sama w sobie jestem niesamowita :P Ostatnio chcialam wlaczyc komp i zamiast tego duzego guzika kilka razy wciskałam ten mniejszy do restarta :P i wpadlam w panike,ze komp mi sie popsuł :P Dopiero po chwili zajarzylam,ze cos nie tak :P :lol:
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Niesamowici ludzie
« Odpowiedź #89 : 2006-08-28, 09:03 »
To mój znajomy też panikował, żeby później skapnąć się, że leży na klawiaturze ;P
A kumpela z klasy na ostatnim spotkaniu wypaliła "O rany! Jak można tak psa ogolić! Przecież to męczenie zwierząt" czy jakoś tak na widok grzywacza chińskiego :D
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 27 zapytaniami.