Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zlikwidowałem.  (Przeczytany 2768 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
Zlikwidowałem.
« : 2005-04-11, 12:09 »
Niestety jestem w trakcie 2 kroku likwidacji. Pozbylem sie wszystkich roslin i rybek wymagających wiekszej opieki.
Zostaly kryptokoryny tylko i pyszczaki + plekuś.. jesli i te ryby nie wytrzymają mojej wiecznej nieobecnosci likwiduje calkowicie akwarium :(  .. zero czasu :(
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #1 : 2005-04-11, 15:19 »
wspułczuje
mam nadziej ,że nie zlikwidujesz ;)
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #2 : 2005-04-11, 16:24 »
ja też współczuje...
ja chyba bym nie umiał zlikwidować akwa...  :(
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Zlikwidowałem.
« Odpowiedz #2 : 2005-04-11, 16:24 »

Raffy

  • Gość
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #3 : 2005-04-11, 16:25 »
Czemu musisz zliwikdować ? Raz na tydzień na pewno znajdziesz około godzinę na porządek w akwa, karmienie sie obedzie, jak cos to kilka minut i tyle, duzo roboty nie jest, zwłaszcza ze akwa malawi bo z roslinami troche roboty jest wtedy ;)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #4 : 2005-04-12, 12:55 »
Niestety nie mam czasu. NAwet tej godziny w tygodniu. Moje akwarium potrzebowalo wiecej kasy i czasu. Mialem przy powierzchni liscie kryptokoryny amazonskiej. W srodkowej czesci akwarium mikoryzjum, na dnie anubasy. To bardzo dzuzo potyrzebowalo uwagi. NAwozów - co idzie kasy. Szkoda mi marnowac kase na akwarium które am czas oblookac przez 10 - 15 min dziennie. Trudno. chcialem to sprzedac ale w sumie wylodowalo wszystko po znajomych...
Zycie to dziwka :(
 Pracujesz po to zeby miec kase z którą i tak nie wiesz co zrobic...a przynajmniej nie to co chcesz
Zapisane

Will

  • Gość
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #5 : 2005-04-13, 23:48 »
Hmmm.....jezeli faktycznie nie masz czasu to lepiej zlikwiduj bo sie beda meczyc jak nie bedziesz mila czasu na podmienianie wody i ryby by w zupie plwaly  :oops:  :P
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #6 : 2005-04-14, 15:29 »
Bardzo smieszne Will...  :roll:
Chłopak sie męczy bo musi oddać swoje koachne rybki a ty z tekstem zupkowym wyskakujesz...
jak tak cie kulinarne temty pociagją to nie ten dział...  :roll:
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

polna_mysza

  • Gość
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #7 : 2005-04-14, 15:49 »
właśnie ja bym sie nie mogła akwa pozbyc
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #8 : 2005-04-15, 09:37 »
Wczoraj skoczylem demontaz... jutro skladam sklo do garazu... nie moglem spac, wzialem tabletki na spanie, bylo za cicho, nie pracowal zaden filtr... plekus nie halasowal... bylo za cicho
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zlikwidowałem.
« Odpowiedz #8 : 2005-04-15, 09:37 »

Olka1992

  • Gość
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #9 : 2005-04-15, 13:50 »
Współczucia... Ja jeszcze nigdy (i mam nadzieję, że tak pozostanie) nie musiałam likwidować akwa
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #10 : 2005-04-15, 14:47 »
Ja musiałam  :cry: Tamte rybki były ze mną już 5 lat i musiałam się z nimi rozstać  :(
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Zlikwidowałem.
« Odpowiedź #11 : 2005-04-15, 15:01 »
Oj, matko w zyciu bym strasznie nie chciał akwa zlikwidować, no chyba ze bym na większe zmienić  ;)
Też bym nie mógł spać jak bym nie słyszał w nocy deszczownicy, jak kiryśnik żwir wypluwa i jak roslinki ze żwiru wywala, jak gurami powietrze ciumka... ale sie rozmażyłem...
Współczucia Galago...
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 25 zapytaniami.