Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: POMOCY!!!  (Przeczytany 1616 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hq17

  • Gość
POMOCY!!!
« : 2005-04-15, 16:27 »
Byłem sobie ostatnio w zoologiku i miele akurat remoncik.Gość pyta mnie czy nie chce za darmo pare rybek bo nie opłaca mu się ich nigdzie przenosić .Powiedziałem że moja "setka" jest już obsadzona a on wali "to trzeba będzie do kanału spuścić ,albo kotom dać bo głodne" .Zmartwiłem się i wziełem te rybki.Dokładnie 5 gupików,1 molinezja,mieczyk .Weszłem do domy i zaczełem sobie myślać że nie mam gdzie ich wpuścić.Znalazłem akwa 17l ,filt i grzałe.Zosadziałem troche roślin .Nie wiem co robić bo gupiczka spodziewa się młodych.DO 100l nie wpuszcze bo tam 2 samce Bojownika z 6 samiczkami a na dodatek bedą młode.CO robić nowe akwa nie wchodzi w rachub bo nie mam miejca aa czy przerzyją one w jeziorze "zime" Question mi się wydaje że nie Sad
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
POMOCY!!!
« Odpowiedź #1 : 2005-04-15, 18:14 »
Poszukaj u siebue "w miście" chetnych, na takie rybki akurat nie powinno być problemów...
Zapisane

Raffy

  • Gość
Re: POMOCY!!!
« Odpowiedź #2 : 2005-04-15, 18:39 »
Sorry za OT :krzywy:

Cytat: hq17
2 samce Bojownika z 6 samiczkami


Możesz mi napisać jak te samce połączyłeś w jednym akwa ? Też mam 2 samce w ogólnym akwa :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Re: POMOCY!!!
« Odpowiedz #2 : 2005-04-15, 18:39 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
POMOCY!!!
« Odpowiedź #3 : 2005-04-15, 20:28 »
Napisz ogłoszenie na portalach akwarystycznych od razu się ktoś chętny znajdzie.

I powiedz skąd jesteś napewno z FZ też ktoś by chciał.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 26 zapytaniami.