Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do dołu

Autor Wątek: Zostałam zmacana :O  (Przeczytany 34404 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #240 : 2005-09-12, 19:48 »
no co ty, Ľdzierstwo??? 10 zespołów z polskiej rockowej czołówki i ile¶ konkursowych + film?? dla mnie to tanio jak barszcz :) Z tym, że ja to jeszcze 10 zł za pole namiotowe płaciłam - nigdzie nie ma takich tanich festiwali... oprócz Woodstock, ale tam mnie nie ci±gnie.
I naprawdę strasznie bezpieczne miejsce, zreszt± jak chodziłam 100 lat temu po Tychach to się czułam jak u siebie w domu, nigdy się nie bałam. A już np. Katowic się boję bo tam sami dziwni ludzie ;)
a podobno najprostszym sposobem, żeby się odczepił ekshibicjonista, to go wy¶miać - tak słyszałam w jakim¶ programie, wła¶nie nie oburzać się, nie bać tylko wy¶miać
Hihi :P Może dla innych to nie jest zdzierstwo, ale mnie nie stać ;P A znajomy taty mojej kupeli mógł nam załatwić za darmolca bilety ale nie "pomyślał" że chcemy tam iść ... Ehhh .. :/

hehe dobry pomysł z gazem pieprzowym ;P A ja w Tychach też się czuje bezpiecznie. Może nie na os. A ale wiadomo .. W końcu tam jest Dworzec i różne typy się tam snują, ale ogólnie jest OK
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #241 : 2005-09-12, 19:52 »
Ja się czuję bezpiecznie w Chełmży i nie ma takich rpzypadków jak u was, zreszta tutaj nie trzeba (nie ma autobusow czy tramwajow podmiejskich) bo to malutka miescina.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #242 : 2005-09-13, 17:40 »
Właśnie, przypomniało mi się, że kiedyś w tramwaju przykleił mi się do pleców młody facet. Tłok wprawdzie był, ale nie aż taki... Odwróciłam się i ujrzałam błogi wyraz twarzy obleśnika. Miałam w dłoni parasolkę, którą skierowałam w jego stronę tak, by nie mógł się do mnie kleić, bo nadziewał się na nią. Jeszcze chwilę szukał dostępu, a ja manewrowałam parasolką. Wreszcie odpuścił i przyczepił się do innej dziewczyny, już zupełnie na chama, bo akurat tramwaj zatrzymał się na przystanku i zrobił się ruch. To nazywa się ocieractwo... Bleee
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedz #242 : 2005-09-13, 17:40 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #243 : 2005-09-13, 18:20 »
 bleee,  i tak mialaś szczęście ,że  młody był. Mnie się trafiła, taka gruba świnia(Nie obrażając świN), z bebzonem na wierzchu, pfuj , nie dobrze mi sie robi na samo wspomnienie...:( W pierwszym momencie nie wiedziałam co z robić, z palantem. Zaryzykowałam i zaczełam głosno opieprzać faceta,ż e jest zboczoną  hieną autobusową...  na blizszym przystanku wysiadł...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #244 : 2005-09-13, 18:42 »
Najgorsze jest to, że raczej nie można liczyć na niczyją pomoc. Ludzie nie chcą się wtrącać, wolą patrzeć bezczynnie na rozwój wypadków. Kiedyś trafiłam na kieszonkowców [że pozwolę sobie na odskok od tematu, ale chcę zilustrować tą bierność]. Zauważyłam faceta, usiłującego w tramwaju dobrać mi się do torby podróżnej. Jego kompan nie spuszczał ze mnie wzroku. Obserwowałam nieudolne wysiłki złodziejaszka, w końcu zrezygnował i przecisnął się dalej [ścisk był duży]. Wtedy głośno ostrzegłam ludzi, że w tramwaju są kieszonkowcy. I nagle okazało się, że facet siedzący koło mnie, wielki jak szafa, widział kombinacje cwaniaczka, inna pasażerka stwierdziła, że jej też pakował łapę do torby. I nie odezwali się słowem... Facet nabrał odwagi dopiero, gdy złodziej zniknął, a przecież mógł mnie chociaż szturchnąć, jeśli nie miał odwagi na nic więcej. Złodziej był odwrócony tyłem, tylko rękę miał wykręconą w stronę mojej torby. Nawet nie zorientowałby się, że człowiek mnie ostrzegł. Ale po co się wysilać, jego przecież nie okrada...
Zapisane
IBDG Wrocław

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #245 : 2005-09-13, 19:01 »
To się nazywa NIC NIE SŁYSZĘ ,niC NIE WIDZę< NIC NIE MÓWIĘ...  mało kogo obchodzi , wszyscy się boją... tak samo jest  jak ktoś mdleje, albo leży na ziemi . Patrza i  tylko wyzywają od pijaków, oh wiem to nie ten topik.. ale reasumując , czy jesteśmy świadkiem , czy gorsza ofiarą... to wychodzi jedno: mało jest ludzi którzy są chętni pomóc
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #246 : 2005-09-13, 19:10 »
To niestety prawda. Jak jechalam z rodzicami samochodem bardzo ruchliwa ulica to na chodniku stal taki facet - trzymal sie za serce, mial na twarzy taki okropny grymas. I tylko my sie zatrzymalismy. Zadzwonilismy po karetke, to sie nas z 10 razy pytali czy to nie pijak. Czekalismy 15 min i karetki nie bylo :roll: Musielismy juz wtedy pojechac, powiedzielismy  o wszystkim pracownikom pobliskiej piekarni (mogli obserwowac tego faceta przez okno) no i nie wiemy czy karetke w koncu w ogole przyslali. A skoro w takiej sytuacji wszyscy tylko udaja ze nic nie widza, to co dopiero jesli chodzi o kieszonkowcow :|
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #247 : 2005-09-13, 20:18 »
ja już kilka razy wzywałam karetkę albo policję, ja jakaś taka jestem, że jak widzę, że dzieje się coś niepokojącego to dzwonię - w końcu od tego nie zbankrutuję, a wiem, że sama chciałabym liczyć w razie czego na czyjąś pomoc, obym się tylko kiedyś nie przeliczyła :?
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #248 : 2005-09-13, 20:21 »
Ja się czuję bezpiecznie w Chełmży i nie ma takich rpzypadków jak u was, zreszta tutaj nie trzeba (nie ma autobusow czy tramwajow podmiejskich) bo to malutka miescina.

Wiuesz Ines ja nie mieszkam w wielkim mieście tylko w miasteczku i jakoś zboczeńcy się trafiają :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedz #248 : 2005-09-13, 20:21 »

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #249 : 2005-09-13, 20:44 »
U nas raczej nie, przynajmniej ja się nie spotkałam, ani nie znam nikogo, kto by się spotkał...

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #250 : 2005-09-13, 20:51 »
No cóż ja niestety znam... Jak coś patrz stornkę czy dwie do tyłu Ines.
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #251 : 2005-09-13, 21:40 »
Widzialam... Przykre to... U nas niby kiedys latal zboczeniec na jednym miejscu zwanym cmentarzem niemieckim (to nie cmentarz) i tam niby kryl sie w drzewach w swetrze obwiazany paskiem... Ponoć gonił niektore osoby z mojej klasy, ale nie wiem cyz to prawda bo to bylo w 1, 2 czy 3 klasie...

Zorba

  • Gość
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #252 : 2005-09-13, 22:09 »
Ta ja byłam w klube wraz z opekunami i 14-17-latkami bylo spoko ale wiadomo,czuło się papierosy,muza,pot,w sumie nawet spoko techno leciało pomijając ,że tanczysz i jakis facet do ciebie od tyl podchodzi i zaczyna jakby robic tentegie ruchy i ty sobie z tego nie zdajesz sprawy  :/ Albo jakis facet pokazuje ci kciuka do góry i zaczya na ciebie sie gapić ehh niezreczne sytuacje ale tak to jest w klubach gdzie sa z reguly pelnoletni :p
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #253 : 2005-09-14, 17:59 »
To się nazywa NIC NIE SŁYSZĘ ,niC NIE WIDZę< NIC NIE MÓWIĘ... mało kogo obchodzi , wszyscy się boj&plusmn;... tak samo jest jak kto&para; mdleje, albo leży na ziemi . Patrza i tylko wyzywaj&plusmn; od pijaków, oh wiem to nie ten topik.. ale reasumuj&plusmn;c , czy jeste&para;my &para;wiadkiem , czy gorsza ofiar&plusmn;... to wychodzi jedno: mało jest ludzi którzy s&plusmn; chętni pomóc
Ja ostatnio pomoglam razem z kumpela lezacemu facetowi (rower na nim lezal :P) bo myslalysmy ze zaslabl. okazalo sie ze byl pijany no ale cuz dał nam 50 zł :P
Co to takich zboczeńców.. dosyc czesto ich spotykam...ochyda...
Ale jak słysze jakieś zboczone teksty meneli za mną to wole sie nie odzywac bo sie boje, poprostu jak najszybciej kolo nich przechodze :roll:

Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #254 : 2005-09-14, 18:16 »
Ale niestety nie tylko na ulicach pałętają się tacy obleśni ludzie o ile mozna ich nazwac ludźmi. Ile pedofili, zboczeńców itp. buszuje po sieci??????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedz #254 : 2005-09-14, 18:16 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #255 : 2005-09-14, 18:35 »
Co do zmacania, mi się to nie przydarzyło, chociaż raz, jeden raz prawie do tego doszło...
Byłam wtedy w 1 klasie. Zimowy wieczór. Lekcje skończyliśmy ok. 16, wiec było już ciemno. Brat odebrał mnie i odprowadził trochę, ale miał jeszcze coś załatwić na mieście i szłam sama. Szedł facet ok. 50-60 lat uśmiechnął się i zagrodził mi drogę, chcąc złapać :roll: naszczescie przebiegłam po zaspie obok chodnika i udało mi się zwiać...
Okazało się że ten facet jest chory i już nie raz ,,bawił się'' dziewczynkami :roll: siedział troche, ale teraz widzę go na ulicach.
Jeszcze inny przypadek, również w 1 klasie. Pewien facet (ok. 30 lat :roll: ) uczył religii. Jego matka uczyła naszą klasę (naszczęście :| ) ale ona też równo pod sufiem nie miała, zawsze opowiadała na reli podczas burzy coś o tym, że się chłopak bał burzy i go piorun zabił :? straszyła nas...
Ten jej syn uczył moją kumpelę, ona wtedy chodziła do 2 klasy. Mówiła, że kiedyś podszedł do niej i włożył reke w spodnie... :roll: molestował tak dziewczyny z klasy, kiedyś o wszystkim powiedziały rodzicom i nauczycielom... facet siedział w wiezieniu, nie wiem jak teraz :roll: podobno znowu tak robił i znowu siedział w pudle. To było okropne :?
« Ostatnia zmiana: 2005-09-14, 18:37 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #256 : 2005-09-14, 18:48 »
W mojej budzie tez jest n-l od religii ktory wydaje sie nam  zboczony... Ale nikt nie pojdzie do nauczycieli innych. nie chce miec przekichane w takim miescie... zaraz wszystkie plotkary rozowiadaja...
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #257 : 2005-09-14, 18:51 »
A czego Ci się tak wyadje, że jest zboczony? :P
Bo jakby oskarżenia były trochę pochopne, to mozna tylko wstydu się najeść :roll:
Ale lepiej działać jak najszybciej, jeszcze jak nie dojdzie do tragedi. Więc miej oczy szeroko otwarte ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #258 : 2005-09-14, 18:58 »
mam mam.  wiesz on jakos tak  wolal dziewczyny do swojego biurka. one odpowiadaly a on je po plecach macal [pewnie z mysla o staniku] i czaem je po tyłku macał.....mnie naszczescie nie ale jak juz mowilam moim kumpelą sie nie udalo. naszczescie ja nie miaklam z nm religii nigy i miec nie bede. uff
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #259 : 2007-07-21, 23:10 »
Po pierwsze nie odświeżaj, po drugie - jakbyś nie wiedział / wiedziała gwałcone i molestowane są nawet kobiety w strojach arabskich, które na pewno długimi kiecami nie prowokują, tak samo jak puszyste babeczki w szerokich sukienkach, tak samo jak kobiety po 60-tce. Także bardzo Cię proszę, nie opowiadaj takich głupot
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #260 : 2007-07-22, 14:16 »
madziora o co ci chodzi?? z daty wynika ze to ty odświerzyłaś
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedz #260 : 2007-07-22, 14:16 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #261 : 2007-07-22, 14:20 »
Renia- był troll- nie ma trolla, nie ma postu ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #262 : 2007-07-22, 20:50 »
troll się zaczął wymądrzać, że kobiety same prowokują strojem, ale, że jeszcze w miarę normalnie i bez obrażania - odpowiedziałam w takim samym tonie. Przy kolejnym temacie zgłosiłam do moderatora, bo już się przekleństwa i obrażanie zaczęło :/
Poza tym, renia, błagam nie "madziora" :)

koniec tematu
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Zostałam zmacana :O
« Odpowiedź #263 : 2007-07-23, 13:48 »
oj przepraszam za literówke  :oops: moja wina  :niepewny:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.133 sekund z 26 zapytaniami.