Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Wasze miejsce...  (Przeczytany 3081 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #30 : 2005-06-09, 19:38 »
Kolejne moje ukochane miejsce --> na konskim grzbiecie ;)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #31 : 2005-06-09, 21:14 »
- przede wszystkim stajnia w której jeżdżę i wszystkie zakątki tam...
- Koło pola niedaleko mnie jest kilka takich wielkich kamieni. Cudowne miejsce, szczególnie wiosną i latem (nie żeby kamienie rozkwitały :P, tylko drzewa naokoło i w ogóle...)
- mój pokój...


Kolejne moje ukochane miejsce --> na konskim grzbiecie ;)
dokładnie :)


W ogóle jak byłam mała miałam mnóstwo takich cudownych miejsc, w których było mi dobrze i gdzie mogłam się 'schronić'...
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #32 : 2005-06-09, 22:31 »
U AziS.
U mnie w pokoju.

Na łące za torami.
Czasem kłade się na samym środku i mam wszystko w nosie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #32 : 2005-06-09, 22:31 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #33 : 2005-06-09, 22:43 »
Moim ukochanym miejscem jest fotel w moim pokoiku :) Ale lubie tez przebywac w altance i na hustawce
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Staffka

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #34 : 2005-06-09, 22:47 »
no kórcz jak ja moglam zapomnac o Ksiengarni!!!
moge tam przesiadywac godzinamiii!!!!!!!! :)
Zapisane

Dianulka

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #35 : 2005-06-10, 14:27 »
Ja zawsze wtedy wybieram stajnię lub spacerki na łonie natury, np. las, jezioro, łąki :)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #36 : 2005-06-10, 16:16 »
W moim pokoju na łożku w samym rogu ;) Tam mi jest najlepiej :)
Zapisane

pacuszka7

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #37 : 2005-06-10, 17:05 »
PLaŻa!!! tam spedzam bardzo dużo czasu z przyjaciółmi...własnie za godzinkę ide na plaże z nimi :) .
.Bedzie mi brakować plaży i morza po przeprowadzce :(
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #38 : 2005-06-10, 17:15 »
Mój pokój takim miejscem napewno nie jest.
Zero prywatności, zero spokoju. Tylko zamykam drzwi, mama przychodzi, otwiera je na siłe :/

Poza domem takiego miejsca też nie ma. Czasami jak jestem w Łysowie to ide na łączkę za lasem, ale najczesciej nie mogę.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #38 : 2005-06-10, 17:15 »

Raven

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #39 : 2005-06-10, 22:50 »
Wielkopolska => Węgierki => KJ "Rancho" => stajnia => boks Bruneta :kocham: Albo jeszcze lepiej jest w siodle... :wink:
Zapisane

Amarae

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #40 : 2005-06-10, 22:56 »
Gdybym miała takie miejsce, to przesiadywałabym tam całymi godzinami.
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #41 : 2005-06-10, 23:24 »
nie mam takiego miejsca, choć ostatnio staram się przebywać jak najczęściej nad rzeką. nie żeby tam było ładnie ani rzeka czysta. po prostu lubię to miejsce. zwłaszcza od pewnego dnia stwierdziłam jak pięknie może być jeśli się nie przejmować innymi. położyłam się wtedy z kumpelą na chodniku przy zejściu z kładki, ludzie przechodzili obok, niektórzy patrzyli ze zdziwieniem, innym wydawało się to chyba ok, a inni byli obojętni. i nikt sie nie pytał po jaką cholerę - póki nikt na tym nie ponosi szkody nie obchodzi ich to ! bez głupich pytań, ograniczeń, bezpodstawnych zakazów... było świetnie. zwłaszcza że jakieś 10 m od nas na brzegu był graf przedstawiający Marihuanę. od tego czasu to konkretne miejsce jest dla mnie symbolem wolności :) i właśnie to wydarzenie spowodowało rozpoczęcie otwartej wojny z Babilonem moich rodziców.

drugia okoliczność natury na tąże rzeką jesat na cyplu, łączka, lasek, miejsce w którym łączą się dwie rzeki, tam akurat jest pięknie :)

nasza wyspa. mniej więcej na początku mojego ulubionego nadrzecznego terenu jest nasza wyspa na rzece, nic szczegolnego, ok 8 m długości i 1-5m szerokości, syf, ale jest nasza :P bardzo dobrze mi się kojarzy - choć ostatnio by klam tam ze 2 lata temu...
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #42 : 2005-06-11, 11:02 »
moje ulubione miejsce (od wczoraj) łuzko Poli braciszka jest takiee wygodne i wooglole caly pokoik Paulinki :kocham: ,
pomyslmy gdzie ja jeszcze kocham przebywac ? kiedys byl to placyk ktory nam wybudowali na osiedlu taki duuzy :D
teraz juz nie bo za duzo dzieci tam lazi :P jest jeszcze jedno miejsce kture lubie choc nieczesto tam brzebywam...
jest to ukochana plaza nad rzeczka na mojej dzialce :D tysiace lak ciognacych sie w nieskonczonosc i krowki i koniki... zielen i cisza tylko plusk plynacej rzeki... :kocham:
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #43 : 2005-06-11, 11:17 »
chymmm,moim ulubionym miejscem są chyba takie łańcuchowe chuśtawki.
Zapisane

Nataila

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #44 : 2005-06-11, 14:08 »
Las i rzeka. Lubię tam jeździć na rowerze. To piękne miejsce :kocham: - ptaki śpiewają, kwitną kwiaty, ogólnie jest wspaniale.
Mój dom. Nie określone miejsce, że łóżko w pokoju albo krzesło przed kompem. Tutaj wszędzie czuję się dobrze.
Kościół. W moim bywam często. Lubię tę ciszę, możliwość pomodlenia się, wsłuchania się w swoje myśli. I lubię w nim jeszcze to, że jest taki mały. Przebywanie tam jest mi potrzebne, więc często zaglądam tam na chwilkę, np. wracając ze szkoły.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #44 : 2005-06-11, 14:08 »

Moniaa

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #45 : 2005-06-11, 16:24 »
Kort, park, szkola i oczywiescie moj pokoj. Moze szkola kogos zdziwi, ale tutaj glownie, gdy dzieje sie cos w weekend lub cos w tym stylu czuje sie swietnie.
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #46 : 2005-06-11, 21:39 »
może kibelek, co Baseq?
Ja zawsze w kiblu odreagowywuje ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

*Antek*

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #47 : 2005-06-11, 21:59 »
Bas, PePe ma racje :D kibelek :D albo poprostu luzko pod kolderka :D
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #48 : 2005-06-11, 22:06 »
Antek mi łóżko nigdy nie pomaga.. ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #49 : 2005-06-11, 23:24 »
cieszcie się ludzie którzy macie drzwi. ja mam 2 metrową dziurę w ścianie, która stanowi jednocześnie jej 2/3, więc u mnie już wogóle nie ma mowy o prywatności....poza rzeką nad którą lubię być, nie mam żadnego miejsca.

edit.

mam! wybieg mojego psa, a konkretniej siedzenie bądź leżenie na jego budzie...wpatrywanie sie w gwiazdy z Nią na kolanach..
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #50 : 2005-06-12, 00:23 »
smycz w rączke i iść...

konkretnego miejsca nie ma... ale jest plaża, łąka... spokój cisza...

i jest taki jeden domek nieopodal... pewna istota w nim mieszkająca... służąca ramieniem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #50 : 2005-06-12, 00:23 »

kasia

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #51 : 2005-06-12, 11:18 »
Moje miejsce to moj dom na wsi, cała moja wieś. Ogród, pole, mój pokój, polne dróżki, wszystko :)
Zapisane

*Antek*

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #52 : 2005-06-12, 18:16 »
Cytuj
Antek mi łóżko nigdy nie pomaga..

mi szczeze mowiac tez nie, ale moze akurat Basi by pomogło ;)
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #53 : 2005-06-14, 13:14 »
ja nie mam swojego miesjca :(
Tzn. niby swoj pokuj, lubie go i w nim przebywać , ale.... moi rodzice nic sobie nie robia z prywatnosci, wchodza kiedy chca, , moj tata czesto siedzi przy kompie u mnie w pokoju, jak sie kluca to wszystko slychac ehh :? chcialabym miec takie miejsce zaciszne gdzie moglabym wiele spraw przemyslec, odpoczac.
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #54 : 2005-06-14, 13:46 »
mój pokój  a dokładnie kanapa.wczoraj mając doła przeleżałam pół dnia na owej kanapie..
a poza domem stajnia.ale nie ta gdzie teraz jeżdże(chociaż tam tez lkubie przebywać)ani zadne częstochowskie stajenki tylko stajnia w złotym potoku gdzie może nie nauczyłam się dobrze technicznie jeżdzić ale nauczyłam się szacynku do koni i wszystkiego o koniach..zawsze lubie tam przyjechac bo czuje się tam jak w drugim domu.jest rodzinna atmosfera,moge robic co chce:siedzić i gadac,sieziec godzinami z konmi na pastwisku,wziąść jakiegos konia na jazde w ogóle lubie to miejsce bo jest jakies inne.
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #55 : 2005-06-14, 17:25 »
polana i pokoj mojego taty :;lol:
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #56 : 2005-06-14, 18:32 »
A moje miejsce to hm...moja kochana łąka. Zawsze jak jest mi źle biore psa na smycz i wychodze. Tam sobie siedze i mysle, no i moje maleństwo ma radoche bo sie wybiega :)
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

kasia

  • Gość
Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedź #57 : 2005-06-15, 13:24 »
Od wczoraj zaczynam odkrywać, jak bardzo brakuje mi swojego miejsca tutaj, w mieście. Zwariuję, jak nie wróćę na wieś, szczeólnie teraz :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wasze miejsce...
« Odpowiedz #57 : 2005-06-15, 13:24 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 27 zapytaniami.