Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Krab c.d.  (Przeczytany 1899 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

myszek

  • Gość
Krab c.d.
« : 2003-02-03, 13:46 »
Żywienie
Wszystkożerne zwierzęta, co nie oznacza, że jak nie ma mięsa to karmimy je roślinami. Mięso (kawałki wołowiny, kurczaka) jest dla nich źródłem białka i powinno być zawsze świeże. Rośliny (sałata, nietrujące rośliny ozdobne oraz liście drzew owocowych) to przede wszystkim błonnik oraz niektóre minerały. Uwielbiają jeszcze owoce: daktyle, jabłka, banany, winogrona; oraz nasiona: konopie, słonecznik, dynie; jest to dla nich naturalne źródła witamin. Prawidłowe żywienie jest istotne zwłaszcza prze wylinką, gdy potrzebują odpowiednich minerałów oraz witamin. Najedzone nie atakują rybek ani innych mieszkańców wielogatunkowego akwaterraium!

To informacja dla tych, ktorzy maja taki problem jak ja wczesniej.
A teraz chcialem zapytac was ile powinienem zaplacic najwiecej a ile najmniej za kraba teczowego?? Jak wam sie wydaje??
Zapisane

Emilka

  • Gość
Krab c.d.
« Odpowiedź #1 : 2003-02-03, 17:38 »
daj se siana z krabem... ;)  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


chcesz go trzymac w kartonie? a moze w dziurawej szklance albo potluczonym akwarium :?
Zapisane

myszek

  • Gość
Krab c.d.
« Odpowiedź #2 : 2003-02-03, 19:35 »
Cytat: !_Emilka_!
chcesz go trzymac w kartonie? a moze w dziurawej szklance albo potluczonym akwarium :?


Nie Emilko ale myslalem nad malym, plastykowym pudeleczkiem. I nie dam SE siana z krabem - podobaja mi sie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krab c.d.
« Odpowiedz #2 : 2003-02-03, 19:35 »

Emilka

  • Gość
Krab c.d.
« Odpowiedź #3 : 2003-02-04, 13:59 »
nie znam sie na krabach..ale wiem jak wygladaja i nie sadze ze by male plastikowe pudeleczko bylo odpowiednie, radzilabym akwarium
Zapisane

Duszek

  • Gość
Krab c.d.
« Odpowiedź #4 : 2003-02-04, 23:57 »
Widziałem kraby w sklepach Zoo ... one rzeczywiście są zawsze w akwarium ...
Zapisane

myszek

  • Gość
Krab c.d.
« Odpowiedź #5 : 2003-02-05, 09:14 »
Cytat: Duszek
Widziałem kraby w sklepach Zoo ... one rzeczywiście są zawsze w akwarium ...


ale w malutkich
Zapisane

Emilka

  • Gość
Krab c.d.
« Odpowiedź #6 : 2003-02-05, 10:29 »
przewaznie w sklepach zoo trzyma sie zwierzaki w nieco mniejszych pomieszczeniach jakiego dany zwierzak wymaga,czy jak bys chcial kupic sobie bojownika to 3mal bys go w takim maciupkim plastikowym pojemniczku?? :shock:  :shock:
Zapisane

myszek

  • Gość
Krab c.d.
« Odpowiedź #7 : 2003-02-05, 14:05 »
nie no, bez przesady ale znowu nie bede krabkowi kupowal wielgachnego akwarium :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Krab c.d.
« Odpowiedź #8 : 2003-02-05, 16:11 »
wielgachnego nie musisz ale jaki kolwiek by sie przydal.. :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krab c.d.
« Odpowiedz #8 : 2003-02-05, 16:11 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 23 zapytaniami.