Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Wehikuł czasu.  (Przeczytany 2825 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wehikuł czasu.
« Odpowiedź #30 : 2005-08-27, 16:52 »
Bitwa pod Grunwaldem? No, nie wiem, czy to byłby ciekawy widok... Masa zakutych w zbroje ludzi, smażących się w piekielnym słońcu, siekających mieczami przeciwników. I jeszcze te biedne konie... Masakra!
Zapisane
IBDG Wrocław

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wehikuł czasu.
« Odpowiedź #31 : 2005-08-27, 20:29 »
oraz gryzonie, ptaki i robactwo czyszczące pole bitwy...zarazy, zarazki,bród, smród, szkorbut, trąd i stosy...brak szczteczki do żębów, mydła i podpasek.... :lol: ...syf i malaria...wieki średnie...Moi Państwo
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: Wehikuł czasu.
« Odpowiedź #32 : 2005-08-30, 14:42 »
i tak wszystkich by inkwizytorzy wymordowali... pomyslcie o tym, z nasza wiedzą w tamtych czasach by nas spalono, za "szatanską wiedze"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wehikuł czasu.
« Odpowiedz #32 : 2005-08-30, 14:42 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Wehikuł czasu.
« Odpowiedź #33 : 2005-08-30, 14:47 »
i z naszym podejściem do wszystkiego...stos!!!! :lol:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Wehikuł czasu.
« Odpowiedź #34 : 2005-08-30, 15:18 »
dlatego ja nie twierdzę, że chciałabym żyć w tamtych czasach... ja bym chciała zobaczyć jak to wyglądało wszystko... tak o, na chwilkę :) bo nie potrafiłabym już żyć bez komputera, netu, chodzenia w spodniach itp :) ech ta cywilizacja

a tak to rzeczywiście - na stos :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Wehikuł czasu.
« Odpowiedź #35 : 2005-08-30, 15:40 »
dynastia Shang-In :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

k_lap

  • Gość
Odp: Wehikuł czasu.
« Odpowiedź #36 : 2005-09-13, 12:49 »
hmmm ja bym nie odlatywała tak daleko - lata 60 - 70, czasy The Doors, cudownej muzyki, ciekawych ludzi...
Madziara !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lecę tam z Tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dałabym wiele by móc chociaż jeden dzień spędzić w tych czasach (oczywiście w tym dniu musiałabym mieć bilet na koncert The Doors) :P

Kolejny dzień spędziłabym te 2tys. lat temu i osobiście poznałabym Jezusa, tamtych ludzi, którzy przy nim byli...

Następny dzień to zdecydowanie epoka wiktoriańska... tutaj zatrzymałabym się na kilka dni :)

Kusiła by mnie podróż w przyszłość również, z bezpiecznej odległości chciałabym zobaczyć nasz świat za kilka tysięcy lat... Ale obawiam się, że po tym co zobaczyłabym w tej ostatniej "wycieczce" nie mogłabym się długo pozbierać... Więc jednak zostanę tylko przy przeszłości :)
Zapisane

Ellen

  • Gość
Odp: Wehikuł czasu.
« Odpowiedź #37 : 2005-09-18, 13:45 »
XIX w. :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 23 zapytaniami.