Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: ZAPRASZAM WSZYTSKICH WŁAŚCICIELE MYSZOSKOCZKÓW !!!  (Przeczytany 1050 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ziolcia

  • Gość
Witam. Wpadąłm na pomysł (według ''szukaj'' na pomysł oryginalny) aby załozyc KLUB WŁASCICIELI MYSZOSKOCZKÓW !!! Bedziemy tu umieszczac notki informacjyjne np: jeśli ktoś nie wie jak urzadzic klateke itp. Znajda sie tu nie tylko porady i niezbedne informacje ale i zabawne fotki tych istotek.

I tu kryje sie moja prosba. Jeżeli macie myszoskoczka to pokazcie nam jego zjęcie i opiszcie go (cechy charakteru, wygląd, imie, itp.) :):):) Mam nadziej że nie będe jedyną klubowiczka ;););)
« Ostatnia zmiana: 2005-09-18, 12:13 autor Ziolcia »
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Ziolcia - dobry pomysł, aczkolwiek kiedyś był temat zrzeszający miłośników myszoskoczków, tyle że został zamknięty. Powodu podawać nie będę, bo to przeszłość i nie warto wszczynać kłótni..
Ja osobiście byłabym za, pytanie tylko czy skoczkomani będę tu wpadać i faktycznie pisać..

Zdjęć moich skocząt niestety nie mam (będą pod koniec grudnia, po BŻ, prawdopodobnie pod choinkę dostanę cyfrówkę  :mrgreen:), ale opisać w sumie mogę ;)
Luna jest biało-szarą skoczycą z czerwonymi, boskimi oczętami :kocham: Jest u mnie od 10 grudnia 2004, urodziła się pewnie jakoś w listopadzie/październiku, niedługo skończy roczek. Jest bardzo żywą, towarzyską i rozbrykaną panienką, w przeciwieństwie do Lexi. Jej historia pewnie jest gdzieś na forum.. Lexorka jest u mnie od 3 grudnia 2004, wzięłam ją z Galerii Mokotów. Miała na początku rzadkie futerko i przymknięte oczka, była strachliwa.. Aktualnie to dość agresywna panienka z klasą. Ma śliczne futro i ogromne oczka (witaminki i dobre jedzonko zrobiły swoje  :mrgreen:), no i wciśnięcie palca na jej teren jest niemożliwe, bo natychmiast się rzuca.. Nie wiem, czemu taka jest. Traktowałam i traktuję ją tak samo jak Lunę, ale jej się widać coś porobiło.. Może ma tak silnie rozwinięty instynkt który nakazuje jej bronić terytorium, może robi tak bo się boi że zrobię jej krzywdę (wspomnienia z przeszłości, zanim do mnie przybyła..?). Nie wiem, ale mniejsza o to.. Ważne że jest bezpieczna i wiem, że trochę u mnie pożyje bez stresów i tak dalej ;) Ma czarne futerko z białymi łapkami i brodą :]

P.S. Zmień temat na krótszy i bardziej przejrzysty ;)
« Ostatnia zmiana: 2005-09-17, 14:49 autor Karooola »
Zapisane

Marcin91

  • Gość
Witam
« Odpowiedź #2 : 2005-09-23, 23:15 »
Witam serdecznie kolejny temat dotyczacy myszoskoczkow :D z doswiadczenia wiem ze bardzo szybko spadnie na dalsze strony
Zapisane

Forum Zwierzaki

Witam
« Odpowiedz #2 : 2005-09-23, 23:15 »

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: ZAPRASZAM WSZYTSKICH WŁAŚCICIELE MYSZOSKOCZKÓW !!!
« Odpowiedź #3 : 2005-09-24, 12:46 »
z doswiadczenia wiem ze bardzo szybko spadnie na dalsze strony

Niekoniecznie, można go podtrzymywac.. Tylko myszoskoczkomaniacy muszą tu zaglądać.. :roll:
Zapisane

Marcin91

  • Gość
Odp: ZAPRASZAM WSZYTSKICH WŁAŚCICIELE MYSZOSKOCZKÓW !!!
« Odpowiedź #4 : 2005-09-24, 14:03 »
Nom masz racje ale jakoś najwięcej jest tu chyba chomciomaniakow no nie?
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: ZAPRASZAM WSZYTSKICH WŁAŚCICIELE MYSZOSKOCZKÓW !!!
« Odpowiedź #5 : 2005-09-24, 19:01 »
I myszomaniaków ;)
Ale widzę, że Ziolcia tak nie za bardzo się interesuje tematem.. Może myszoskoczkomaniacy to tak zapracowani ludzie, że nie mają czasu wejść na neta? :P :lol:
Zapisane

Marcin91

  • Gość
Odp: ZAPRASZAM WSZYTSKICH WŁAŚCICIELE MYSZOSKOCZKÓW !!!
« Odpowiedź #6 : 2005-09-24, 20:36 »
Właśnie jha naprzykład wole poganiasz myszorka zamiast na forum siedziec :]

P.S. CZy mogłabyś zmienić tzn poprawić tytuł?
« Ostatnia zmiana: 2005-10-22, 14:22 autor Marcin91 »
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 23 zapytaniami.