Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Najładniejsze miasto?  (Przeczytany 6137 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Najładniejsze miasto?
« : 2005-09-25, 20:44 »
Tak jak w temacie, jakie miasto  według Was jest najładiejsze? Które najbardziej lubicie?

Edit:
Prosze jeszcze o uzasadnienia...
« Ostatnia zmiana: 2005-09-25, 21:18 autor Aujeszka »
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #1 : 2005-09-25, 21:03 »
Kocham Płock i Świebodzin, podoba mi się też Warszawa i Kraków :)
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #2 : 2005-09-25, 21:09 »
Ja tam mało obyta w swiecie jestem bo prawie całe życie w swojej "dziupli" :P siedzę... ale pamiętam,że bardzo podobało mi się w  Krotoszynie :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedz #2 : 2005-09-25, 21:09 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #3 : 2005-09-25, 21:18 »
mi się chyba najbardziej wawa i kraków podobają... jakos tak :)...
ale jest baaardzo duzo ladnych miast
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #4 : 2005-09-25, 21:20 »
PiiiiiiiSz! :lol:
A teraz powaga.
Kraków jest ładny, na przykład i Piiiiisz, lol Chociaż każde miasto pewnie ma coś tam wartego uwagi?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14183
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #5 : 2005-09-25, 21:29 »
Moja mieścina ma piekną studnię w rynku ( w której siedza żule :lol: )
nawet fotę dam :P teraz jest odmalowana i kwiatki w niej rosną :lol: codziennie chodzę tamtędy z piesiorrem ;)
głeboka stuuudzienka
:lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #6 : 2005-09-25, 21:32 »
Mnie sie chyba najbardziej podoba Karpacz :) Sliczne miasteczko. Bylam tam 2 lata temu na wakacjach i baaardzo mi sie spodobalo :)



I niedaleko Karpacza jest Sniezka:



_____________________________________________________________________ ___________


No i oczywiscie moje miast(eczk)o mi sie podoba - a jest nim Libiąż.








 :kocham:
« Ostatnia zmiana: 2005-09-26, 15:47 autor becia »
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #7 : 2005-09-25, 21:45 »
mi się najbardziej podoba i największy sentyment mam do Przemyśla :) spędziłam tam całe dzieciństwo i każde wakacje :D no i właściwie jak tylko jest okazja to jeździmy tam do rodzinki :)
a tak to właścwie do Wawy też już się przyzwyczailam i pod jakimś względem mi się podoba.. :)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #8 : 2005-09-25, 21:55 »
Świętochłowice,trzeba przyznac...jestem fanatyczna patriotka :lol:
Moze nie tyle piekno tego miasta mnie zachwyca a przywiazanie do owego miejsca.Kocham moje miasto.


« Ostatnia zmiana: 2005-10-01, 16:45 autor Emilka »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedz #8 : 2005-09-25, 21:55 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #9 : 2005-09-25, 22:37 »
Londyn, oczywiście :wink:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #10 : 2005-09-26, 07:56 »
Uwielbiam Wrocław, nie wiem czemu poprostu jestem zakochana w tym mieście  :kocham:

No i lubie tez moje miasto :P


 ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #11 : 2005-09-26, 08:00 »
A ja nie lubię dużych miast. Kocham Racibórz i Kędzierzyn Koźle (głównie Koźle).
Racibórz - bo jest piekny, ma niepowtarzalną atmosferę, jest czysty, zadbany i jakiś taki miły.. :)
Koźle - podobnie. Dodatkowo z tymi miasami łącza się piękne wsponnienia.
Zapisane

Nanami

  • Gość
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #12 : 2005-09-26, 09:32 »
Mój Olkusz jest najpikniejszy :P



My osiedle :P

Zapisane

kasia

  • Gość
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #13 : 2005-09-26, 10:00 »
Widzę, że tutaj pełno patriotów. A ja nigdy bym, nie powiedziała, ż emoj emiasto najpiękniejsze... Jakoś nie lubię Bytomia.
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #14 : 2005-09-26, 11:41 »
Warszawa - a fuu, pomieszkajcie sobie tutaj z 15 lat, odechce Wam sie wszystkiego.. I nie radzę iść na rentgen płuc, bo zanieczyszczenia i tak dalej robią swoje..:P Tutaj powietrze jest potworne, marzę o tym, żeby stad wyjechać na dłużej na wieś.. To tłumaczy dlaczego na wakacje zwiewam w góry i nad morze, a jak tylko nadarzy się okazja jadę poza Warszawę do brata na wsi :evil:

A tak serio - Warszawa jest piękna, ale tylko wieczorem (najlepiej jest chyba w zimie). Wszystko świeci, jest cudownie..

http://www.mimuw.edu.pl/~walen/zdjecia/waw.html

A poza tym jestem po uszy zakochana w Krakowie.. To miasto wydaje mi się romantyczne, ma swój klimat.. Ach, i dzwon Zygmunta serio spełnia życzenia :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedz #14 : 2005-09-26, 11:41 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #15 : 2005-09-26, 13:53 »
ŚWIDNICA A CO! :mrgreen:

Podoba mi się jedynie pod względem wyglądu. Jakoś przywiązana szczególnie nie jestem do tego miasta, ale musze przyznac że ładne jest. Chociaz z chęcią wyprowadziłabym się do Chorwacji.

















A z zagranicznych to of kors każde miasto Chorwacji :kocham: Pewnie Londek tez mi się spodoba :P


PS. Karpacz też jest śliczny, ale może jednak zbrzydnąć jak się jest tam co niedzielę podczas wakacji :lol: (czyt. moi rodzice kochają góry, a że mamy niedaleko znam całą trase na pamieć :P)
« Ostatnia zmiana: 2005-09-26, 14:22 autor golden(ka) »
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #16 : 2005-09-26, 15:56 »
Na pierwszym miejscu mój ukochany Poznań :D też jestem lokalną patriotką ;) Wiele lat Poznania nienawidziłam ale jak pojechałam do Wawy to doceniłam moje miasto ;)
Potem jest Londyn :]
no i kochany Wałbrzych :wink:
Zapisane

Sylwiaha

  • *
  • Wiadomości: 279
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #17 : 2005-09-26, 16:22 »
Zamość-nieduże miasto w woj.lubelskim,ale ma niesamowity czar...Piękny ratusz,starówka,w pobliżu rzeka... :kocham:

Częstochowa-tak wiele pięknych miejsc,kocham to miasto,muszę udać się na pieszą pielgrzymkę i to koniecznie :)

No i oczywiście moje miasto...Zduńska Wola...Jest takie nieduże,spokojne...Jak wracam do niego po wyprawie do Łodzi czy Warszawy,to z naszej kochanej Zduni bije taki spokój ,że to nie da się opisać...:kocham: Jakbyś zatrzymał się w czaise...No i kazdy może znaleźć tu swój cichy kąt ... :)
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #18 : 2005-09-26, 16:32 »
A ja nie lubię dużych miast. Kocham Racibórz i Kędzierzyn Koźle (głównie Koźle).
Racibórz - bo jest piekny, ma niepowtarzalną atmosferę, jest czysty, zadbany i jakiś taki miły.. :)
Koźle - podobnie. Dodatkowo z tymi miasami łącza się piękne wsponnienia.
Oj zaskoczyłaś mnie Kasiu, nie sądziłam ze komuś może się podobać Kędzierzyn-Koźle, samo Koźle jeszcze, jeszcze, bardzo miłe miejsce :) (musi być odrobina tego lokalnego patriotyzmu :))
A mnie z malych miast podoba się Głogówek.
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #19 : 2005-09-26, 16:41 »
hmmm ...
Sołonka - jedna z największych (albo i największa) wieś w polsce ... ino straszne zadupie ... w okolicy ( jakieś 10 km, bo domek stoi na górce ) naliczyłam koło 16 domów, ale sołonka jest baaardzo rozległa. Mili ludzie ( sołtys nam jajka i ziemniaki dawał a taka jedna kbitka mleczko prosto od krówki :P 100 razy lepsze od "zwykłego " ) i śliczne widoki :P Domek letniskowy ciocio-babci i wujko-dziadka ( jak nazwać brata babci ??? :P )

Następne

zakopane ... Ale prowincje zakopanego. Góry, Śnieg po 2 metry (moja kuzynka która tam mieszka, co jakiś czas ma odwołąne lekcje w zimie ;P ) ten widok i bycie tk blisko przyrody, ten halny skłaniający do smobójstw  :wink:  :kocham:
tu jest strona mojego ukochanego pensjonatu ( no tak ... w końcu prowadzi go mój wujek :P )

http://www.aniazakopane.republika.pl/
Wspaniały jest ( heheh co za reklama :) )



a z resztą ... chyba każdy widział zakopane :P

A z zagranicznych miast to :
Montriche - Moje ukochane miasto a raczej mieścina. Codziennie słychać cykanie świerszczy i dzwonki krów ii owiec. Każdy mówi każdemu dzieńdobry, nigdzie nie leżą śmieci i psie kupy (ani końskie ! Tam jeżdżą często konno bo są tam prywatne stajnie) ludzie to po prostu sprzątają. Panuje tam taka domowa atmosfera. Ten las i strumienie. Z ta miejscowością jesem zwiazana całym sercem. ehhh

Mount blanc było widać z okna :P
Drugie miasto to:

Genewa- zawsze jak byliśmy u cioci w szwajcarii ( właśnie w montriche ) to zawsze tam jeździliśmy. Chyba nie muszę mówić za co je kocham :

pamiętam jak szliśmy pod tą ... hmmm ... fontannę ?? Nie wiem jak sie to nazywa :P Ale w końcu nie doszliśmy bo brat zaczął zrzędzić że jest cąły mokry ( wiatr wiał akurat na most :P )

moją mamę tak zachwycił ten zegar, że postanowiła zrobić taki na ogródku , ale się nie udało bo nie umei znaleźć takich kwiatów :P
Dobra nie umiem znaleć jakić sensownych zdjęć. :P

no jest też Bielefeld
( hmm ... dlaczego moje ulubione miejscowości są zawsze tam gdzie mieszka moja rodzina ??? tym razem jest to kuzynka od strony mamy :P )
ogólnie urocze miasto :P Przynajmneij dzielnica pobytu mojej kuzynki ... ale ja mam sentyment do Niemców :P
nie chcew mi sie szukać fotek :P Ale ze mnei leń  :wink:
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #20 : 2005-09-26, 17:16 »
Biłgoraj :lol:
Niee szczerze to kocham Zakopane, w przyszłości marze tam zamieszkać i jest to mój cel w życiu :P Góry, niesamowite tradycje i obyczaje, architektura... ahh długo by wymieniać :kocham:
Zamo¶ć-nieduże miasto w woj.lubelskim,ale ma niesamowity czar...Piękny ratusz,starówka,w pobliżu rzeka... :kocham:

50km odemnie :P nie podoba mi się, nie wiem czemu :roll: jedyne co ładne to ratusz :P Za pierwszym razem może się spodobać, ale z czasem baaardzo się nudzi ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedz #20 : 2005-09-26, 17:16 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #21 : 2005-09-26, 17:21 »
A czy ktos był w Szczecinie? Komu sie podoba? :lol:
Ja ogulne za swojim miastem nie przepadam, ale oczywiście Szczecin tez ma miejsca które lubię i ktore potrafią zachwycić. Najlepiej jednak czuje się na wsi, mam nature wieśniaka :lol: ; od towarzystwa ludzi wole towarzystwo przyrody, zwierzat... ale nic dziwnego bo moji rodzice i dziadkowie pochodzą ze wsi, moja mama jako jedyna z pięciorga rodzeństwa wybyła do miasta (zachialo jej się  "wielkiego świata" :roll: :P ), reszta ma piekne domy na wsi ...i czasem im zazdroszcze, to takie wspaniałe uczucie, wyjść z domu i widzieć lasy, pola, łaki...pojść do sadu, zerwać jabłko z drzewa, popatrzyć w czyściutkie jezioro gdzie pływają kaczki, pochylić sie nad zieloną żabką, widziec jak kot dumnie kroczy przez wieś trzymając w pysku polną myszkę....iśc z psami na spacer i nie slyszeć ze nie maja kagańców że nie na smyczy, za rogiem nie czaji sie straż miejska, nie ma tablczek "zakaz wyprowadzania psów" ...  :marzy: ...długo bym mogła tak pisac bo teskno mi za wsią...za polską wsią...

 
Chyba lekko zboczyłam z tematu ... :niepewny:
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #22 : 2005-09-26, 17:40 »
Widzę, że tutaj pełno patriotów. A ja nigdy bym, nie powiedziała, ż emoj emiasto najpiękniejsze... Jakoś nie lubię Bytomia.

Bytom bardzo zaniedbany :( gdyby w niego zainwestowac byloby piekne miasto ale to juz raczje nierealne :(
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #23 : 2005-09-26, 17:56 »
mi się najbardziej podoba i największy sentyment mam do Przemy¶la :) spędziłam tam całe dzieciństwo i każde wakacje :D no i wła¶ciwie jak tylko jest okazja to jeĽdzimy tam do rodzinki :)
Naasz Przemyśl :;d: i nawet do Madzi po drodze nie wstąpisz :P ohh nieładnie :nono: :P

Ja uwielbiam szystko co nad morzem :P chyba najbardziej Sopot ;) chociaż ślicznie też jest w okolicach Szczawnicy - Krościenko nad Dunajcem, Niedzica :)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #24 : 2005-09-26, 18:13 »
No i tu masz rację Dziul Sopot , Gdańsk. Tak prawdę mówiąc , więcej jest do zwiedzania w samym Gdańsku= Stare Miasto,NAJPIĘKNIEJSZA ULICZKA: ulica Piwna...Dwór Artusa, , Czerwona Sala w Ratuszu , Cała Starówka ..a potem rejs starym galeonem po Motławie i nad Zalew.. Oczwiście z głośnym armatnim wybuchem!!!  ;)
Zapisane

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #25 : 2005-09-26, 18:15 »
dziul czyżbyś ty też jeździła do Peremyśla?? :;d: a dzie ty wogole mieskzasz?  :oops: :P
no i nad morze ofkorz też jest pięęknie.. jak jest morze to mi wlasciwie nic więcej nie potrzeba.. :)
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #26 : 2005-09-26, 18:23 »
dziul czyżby¶ ty też jeĽdziła do Peremy¶la?? :;d: a dzie ty wogole mieskzasz? :oops: :P
Ja w Tomaszowie Lubelskim :) to chyba po drodze. Chyba że jeździcie przez... Stalową, Nisko? :hmm: albo przynajmniej sie na Stalową kierujecie :P
A w Przemyślu nawet często jestem ;) i jestem z tym miastem baardzo związana ;)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #27 : 2005-09-26, 18:25 »
yyy... ja wiem tylko że jeżdże przez Garwolin Lublin, Biłgoraj a z innych sie nie orientuje :P ale dobra bo zeszlysmy z tematu :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedz #27 : 2005-09-26, 18:25 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #28 : 2005-09-26, 18:29 »
a ja najbardziej lubię Kraków - mam tam rzut beretem, także jak tylko jest okazja jadę posiedzieć po przeciwnej stronie Wisły niż Wafel ;), piękny widok i atmosfera tego miasta, które żyje całą dobę

a drugim takim miastem jest Wrocław, chociaż nie byłam tam już parę lat, ale też ma taka fajną atmosferę - w ogóle lubię miasta akademickie, studenci na ulicach i w knajpach, te sprawy, wczoraj spodobał mi się też wieczorno - nocny Poznań.
A strasznie, przeokropnie nie podoba mi się Warszawa - jak dla mnie jest takim dziwnym miastem bez uroku
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Najładniejsze miasto?
« Odpowiedź #29 : 2005-09-26, 18:32 »
yyy... ja wiem tylko że jeżdże przez Garwolin Lublin, Biłgoraj a z innych sie nie orientuje :P ale dobra bo zeszlysmy z tematu :D
A to jednak nie przez Tomaszów :P z Biłgoraja Mona jest :;d: i tam jest molo wpisane do UNICEF :P (ha jaka ja poinformowana :;d: ) a więc prędzej już spotkamy sie na warszawskim Tarchominie :;d:

Dobra koniec offa :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.204 sekund z 27 zapytaniami.