Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Masz jakieś zwierzę  (Przeczytany 19539 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dominiczeq

  • Gość
Masz jakieś zwierzę
« : 2005-10-03, 19:51 »
Masz zwierzaczka opowiec o nim  , co chcesz tu  na tym temacie .  Bedzie fajnie pozdrawiam
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #1 : 2005-10-03, 20:24 »
Mam psa, dwa koty, rybki

pies - znaleziony błąkający sie sczeniak, lezący w krzakach pobity przygarnięty przezemnie, kochana psina, jest to suczka ma teraz najwyraźniej 7 miesięcy

koty- czarne, 1 kot prybłakals ie do mnie, tak naprawde tylo go dokarmiam ale i on tak całymi dniami siedzi u nas w ogrodzie :P
2 kot też czarny, potrącony pzrez samochód, ja go wyleczyłam i  zostaje u mnie, kociatko około 6 miesięcy

rybki - 1 bojownik, 3 molinezje, 3 gupiki :)

no i tyle :P

w sęsie mam same przybłędy oprucz rybek :lol:
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #2 : 2005-10-03, 20:42 »
Pies - Owczarek Szkocki Collie. Ma 6 lat, wabi się Lassie, pseudonim Lass :P jej babuszka i dziadek od strony matki to rodowodowce, mam nadzieję że więcej dowiem się o pochodzeniu Lass. Jej mamuśka nie dostała rodowodu, bo na starych prawach tylko 6 szczeniąt z miotu dostawało rodowód. A ona była 7 czy 8 :(
Ale co tam rodowód, i tak jest najkochańsza na świecie :;d:
Kot - o imieniu Rudy, rozbykany i młody kociaczek :mrgreen:
2 żółwie czerwonolice (trachemys scripta elegans) - imiona: Ziko & Piko, kocham je całym serduszkiem za ich rozrabianie w akwa i demolowanie tam roślinek i ozdób, za to że zawsze robią w akwa sieczkę i wogóle to małe rozrabiaki (no nie takie małe mają po 15/20cm karapaksu :P ) :kocham:
Bojownik - o imieniu Kodi :wink: dostałam tą rybke na urodzinki i jest nadzwyczaj inteligentna :kocham:
arazie tyle, mam nadzieje że będzie ich więcej :;d:
« Ostatnia zmiana: 2005-10-03, 20:44 autor *MoNa* »
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedz #2 : 2005-10-03, 20:42 »

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #3 : 2005-10-03, 22:09 »
Mili i Chrumcia - myszki.
Mili to taki dzikus,zawsze patrzy jakby tu zwiać(przez własną głupotę spadła ze stołu jak się wychylała - to było już dość dawno,a dzisiaj spadła jak próbowała przejść z ramy łóżka na biurko - na szczęście i za pierwszym razem i teraz nic się jej nie stało)ale jest bardzo kochana.Jest płochliwa,boi się mnie(nie mogę jej oswoić :( :( )lecz milutka,jak już jest na ręce,to już się nie boi,chodzi mi po ramieniu :D.Jest również ciekawska,wszędzie zagląda i bardzo mądra(przykłady:widzi obcą osobę lub słyszy,to zamiera i się patrzy gdzieś w dal;nauczyła się w parę minut wchodzenia po pudełkach jak myszki miały jeszcze akwarium za mieszkanie,wystarczyło wziąść ją i kierować rękę z nią tak,jakby to ona chodziła;wie,gdzie zazwyczaj stoi jej klatka(a tam stoi klatka w nocy)i w dzień,jak ją puszczam koło szafki gdzie w nocy jest klatka,to ona podbiega do niej i próbuje się wspiąć na szafkę i wejść do klatki(która w dzień stoi w pokoju,żeby im nie przyszkadzało ciągłe łazenie ludzi i trzakanie drzwi).Miluś bierze też mi z ręki jedzenie i uwielbia kręcić się w kołowrotku(i to szybko!!)Milunia lubi wszelkiego rodzaju smakołyki i prawie tylko to je spryciula.Mili nazywam nieraz też Nygus,Nygunio,Nygusek,Miluś,Dzikusek.
Chrumcia - oaza spokoju,cicha,kochana.Nie boi się mnie :D(chociaż lekko ucieka przed ręką,ale przynajmniej nie tak jak Nygus :P ).Nawet dużo śpi(i to mocno :P ).Lubi łazić sobie po domu i zagląda wtedy w każdy zakamarek(też jest ciekawska :D).Jest bardzo milutka,dużo wspina się po prętach klatki,pieszczoch mały :) :) :).Niestety jest chora(dziwnie chręchota)i byłam u weta już dwa razy,ale nic z tego(więcej na www.myszki.int.pl w dziale choroby i w temacie "Choroba Chrumci").Chrumcia kręci się w kołowrotku dosyć często.Raczej nie jest wybrednym smakoszem,je smakołyczki,słoneczniki(pszenicę wykluczłam z jej diety,bo obawiam się że to ona jest przyczyną "chrumkania").Imię Chrumci nie jest związane z jej chrumkaniem - wiem jakoś dziwnie się 'zbiegło'.Chrumcia nigdy nie próbuje mi uciekać,w przeciwieństwie do Nygunia :P.Raczej jest ostrożna,nie leci od razu po obcym terenie,co u Milusia często się zdarza,tylko dokładnie obwącha go.Chrumcie nazywam również Kochane i...Very Teachers(Very Ticzers):P.Sama nie wiem czemu :D.
               Obie myszki są samiczkami.To są siostry,mieszkają w 2-piętrowej klatce Miki.
Rybki - o rybkach powiem niewiele,mam ich ponad 20,niektóre są żwawe(danio)inne przemądrzałe(Goldi glonojad syjamski)inne królewskie( zbrojnik Gogluś,ciągle siedzi w zamku)płochliwe niczym giermek(glonojad syj.Garfield,którego goni Goldi)leniwe(kiryśniki czarnoplame,George,Fred,Lulek,Tymek,Maleństwo)bojownicze :P(Boju,Bojus - bojownik).To tyle :).
Zapisane

dareczek

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #4 : 2005-10-04, 15:21 »
mam psa o imieniu dejzi jest kundlem ale za to jak bardzo kochanym kundlem :) psy coll
Zapisane

niaania

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #5 : 2005-10-04, 15:37 »
Mam dwie papużki faliste: Ewę i Jasia oraz jedną modrolotkę czerwonoczelną: Adę. Ewa jest zielona z żółtą głową, Jaś jest szekiem duńskim żółto-zielonym, a Ada jest zielona z czerwoną głową. Ada jest na moim avatarze.
Zapisane

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #6 : 2005-10-04, 16:29 »
kicia-Sabina
dominujacy osobnik w naszej rodzinie, piękna kobitka z klasa, tyle ze sobie czasem lubi zygnąc:D
brat-antek
ha ha ha
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

annnka

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #7 : 2005-10-04, 19:48 »
mam sunie pol dalmatynka kupilam ja bardzo tanio wlascicielka miala ich chyba 9 (sunia jest ciezarna wiec bede miala drugiego psiaka i trzeciego u babci)
zeberka biala mutacja 
rybki gupiki duuzo 2 zbrojniki 3 mieczyki 3 molinezje
 :tuli:
Zapisane

Dominiczeq

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #8 : 2005-10-05, 17:26 »
Ja miałem dwa chomiczki Misie (pani) i Mila (pani) . Mile miałem 4 lata temu ale umarła ze starści Biedna była cudna nie uciekała mi z kladki i jadła mało jak na chomika była porostu kochana .Drugi chomik Misia umarła 1.10.2005. (sobota ) o godz. 11:23 Był to chomik dżungalski . Byla bardzo mała i kochana jak jej porzedniczka :]  Teraz bym chciał jakegoś nowego zwierzaka bo psa narazie nie moge mieć to może szynszyla ;];] ale nie wiem macie GG podajcie papa pzdr  :idea: :tuli: :jupi2:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedz #8 : 2005-10-05, 17:26 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #9 : 2005-10-05, 19:18 »
Dominiczeq jak chcesz to moje gg 1977521 :P
A pozatym dzisiaj widziałam mamuśkę mojej Lass :mrgreen: boska :kocham:
Pozatym mój brat ma jeszcze szynszyla, wszystkie tapety ze ścian poobdrapywane :lol: nazywa się Hugo i jest boski :)
Mi wystarczą narazie te zwierzaki, chociaż chciałabym mieć jeszcze jednego psiaczka ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

ESIO

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #10 : 2005-10-17, 13:21 »
Mam 3 kanarki :kocham: opowieadałem o nich wiele razy na tym forum :|
Zapisane

mycat

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #11 : 2005-10-17, 19:25 »
KOT:
imie: niunia
wiek:ponad rok
rasa:syberyjska
kolor:szylkretowy
charakter:super!!!
Zapisane

ilam

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #12 : 2005-10-20, 16:39 »
Mam owczarka niemieckiego, papużkę falistą, króliczka i chomika, i staram się o węża ale jakoś narazie rodzice nie chcą się zgodzic:(
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #13 : 2005-10-21, 18:24 »
Dwa kochane psiurki :)
Teddy i Lupo - dwa jamniśki :) Jeden z rodzikiem, drugi bez ;)
Właściwie powinnam się jak wszyscy rozpisać o tym jakie są cudowne, wspaniałe itp...
Ale wystarczy, ze napisze, ze sa dla mnie calym swiatem :kocham:
To Wam powie o nich wszystko ;)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #14 : 2005-10-22, 23:15 »
ja mam psa - Raptusa już od 7 lat. Jest moim najlepszym przyjacielem, najbardzoej lubimy spacery i bieganie za piłką.
oraz
papugę falista - Rikiego. też od 7 lat. Riki jest bardzo dziwnym ptakiem, ale i tak bardzo go lubie.

A wcześniej miałam dalmatynke, chomika, świnke morską, 2 papużki, szczurka i kota, który kilka dni temu przeszedł do krainy wiecznych łowów.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedz #14 : 2005-10-22, 23:15 »

KittyPride

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #15 : 2005-10-23, 10:15 »
Ja mam 6-miesięczną suczkę Ritę,jest biało-kremowa,mała,ma śmieszne oklapnięte uszy :lol:,do tego trzy czarne kropki:oczy i nos :P.Jest kundelkiem i to słodziutkim!Kiedyś miałam chomika,białego z czerwonymi oczami(albinos),syryjski,ale zmarł rok temu.
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #16 : 2005-10-23, 17:06 »
Hehehe mam psiaka Tine i koszatniczke Chipa (czytać czipa dla niewiedzących;))
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #17 : 2005-10-30, 08:22 »
A ja mam psa i konia (+dwie sunie kundelki mieszkające w stajni).

Pies:
Bokser pręgowany - GRAF z Robertowej Chatki - ma 2,5 roku :) Jest jak duże dziecko i chyba nigdy z tego nie wyrośnie.. W głowie ma tylko zabawy i szaleństwa.. ;)

Koń:
3 letni ogier - QUERIDO - cudny maluch.. Mam nadzieję,ze podobnie jak jego tatuś i mamusia z którymi miałam przyjemność pracować, on także okaze się świetnym sportowcem.. Póki co dopiero niedawno go zajeździłam więc karierę dopiero zaczynamy.. ;)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

ESIO

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #18 : 2005-10-31, 22:58 »
Mam teraz kanarki:
Koko i Ciekawskiego
                                      oraz
Chomika dżungarskiego narazie bez imienia
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #19 : 2005-10-31, 23:26 »
Esio, mieliśmy rowniez opisac zwierzaki  :roll:
Ja mam:
psa- jest to golden retriever z rodowodem, nazywa się Lukas i ma dwa latka. Jest to pełen energi, zwariowany pies, ale umiejący doprowadzic mnie do szału :P jest to zawsze wierny, przyjaciel  :mrgreen: ,  jego ulubionym zajęciem jest aportowanie piłek, pływanie(to chyba najbardziej) i zabawa z psami :) Chyba jak każdy piechol, kocha ruch  :wink:

królik- jest to samiczka rasy Baran, ma troszke ponad roczek i nazywa się Lana. Jest bardzo osojona i tylko jak ktos przyjdzie to odrazu pakuje się na kolana i zaczyna lizac :P mi tez nie daje spokoju  :;p::  generalnie jest w klatce jak nikogo nie ma w house i w nocy. Najgorszym jej minusem jest gryzienie wszystkiego co popadnie, zaczynając od ubrań, a kończąc na kanapie i kablach  :roll:

kocham ich ponad wszystko  :kocham:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

ESIO

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #20 : 2005-11-01, 20:19 »
Czepiłaś się tego co najmniej istotne:


Esio, mieliśmy rowniez opisac zwierzaki 


Chomika dżungarskie: Piękniś, szary pasek na pleckach i pozatym lekkoszaro-biały

Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedz #20 : 2005-11-01, 20:19 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #21 : 2005-11-01, 21:35 »
Esio, mieliśmy rowniez opisac zwierzaki  :roll:


Ola, nie czepiaj się o wszystko :| :roll: :P

Ja mam chomiczkę Pchełkę mam ja prawie 2 latka, jest kochana i prześliczna ;) Jest mądra i po prostu słodka!
Mam też żółwia stepowego Bibisia pseudo Psychiczny, bo pomyliły mu się pory roku i lato przespał a jesieną wariuje ;)

Jest przesympatycznym/a raczej samiczką ;) zwierzem ;)
Zapisane

*Natte1222

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1237
  • caminar.
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #22 : 2005-11-01, 21:41 »
A moja Chrumcia już  wyzdrowiała !Okazało się że jest uczulona na ziarna ;).I teraz im je wybieram z pokarmu.
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #23 : 2005-11-04, 22:37 »
mam 3 psiaki-Bronxa-15 mies.,Ajre 2 lata,Elli 6,5lat.Straszliwe rozrabiaki,ale kocham je ponad wszystko.
Fretka -Chojrak-ma 9 miesiecy,to dopiero jest bandziorek,steroryzował moje psiury,jestem jedyna osoba w domu której nie kąsa :)
rybki-uwielbiam patrzec na moje akwarium
dołączył do nas jeszcze kotek,narazie nie ma imienia,bo nie jestesmy pewni czy to on czy ona :oops:
« Ostatnia zmiana: 2005-11-09, 20:28 autor Amstaffka »
Zapisane

:::FiGa:::

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #24 : 2005-11-06, 20:08 »
pies, kot, myszoskoczek i 2 koszatniczki
PIES - Figa - 3 lata - zwariowana, czasami potrafi dobić człowieka swoimi pomysłami - i za to ją kocham :kocham:
KOT - Kuba - 1 roczek - uwielbia bawić się z Figą i piszczoty, typ kanapowca - całymi dniami śpi, a jak już wstanie... :stupid:
MYSZOSKOCZEK - Mysia - 3 lata - spokojna - kochana - ufam jej bezgranicznie - puszczam go na trawie w lecie a on jest cały czas obok mnie - nigdzie nie odchodzi - i czuję że mnie lubi :tuli:
KOSZATNICZKI - Max - Kulka - są młodziutkie, bo kupiłam je 1 września tego roku - 2 kochane wariaty - lubią jak się je wyciąga z klatki - śpią razem i słodko to wygląda...  :tuli:
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #25 : 2007-07-05, 07:45 »
Hejka  ja mam królika.Ma na imie Filek(ma okolo roku).Jest czarny i ma 2 fajne plamki(trojkatne) na glówce i na nosku.Jest oswojony tylko nielubi poznawac nowych ludzi.Lubi spac w nocy.szalec i wariowac w dzien.Lubi takrze drapanie za uszkiem,bieganie za pileczka,wyjezdzac do lasu, wychodzic na dwor, lezec lub myc sie pod kaloryferem i zwalac poduszki i nazyte jak tylko jest to mozliwe,lubi tez drapac dywan ale jeszce do tej pory nieudalo mu sie zrobic w nim dziory :) uwielba grysc kabel od ladowarki mojej komorki
1.zawsze zezy na podlodze
2.Zawsze jak laduje i koma mi zadzwoni to wychodze a kroliczek do klatki:)
Zreszta wcale sie mu niedziwie heh.
Moj zwariowany urwis lubi tez sianko heh i pewnie jeszce duzo zeczy- albo o nich niewiem albo zapomnialam napisac :)
MAm narazie tylko jednego zwierzaka mialam jeszce chomika ale go oddalam przyjaiolce.
ale moze poswiecic wiecej czasu dla Filka.I miec tylko dla niego kase do wydawania(nieliczac moich wydatkow)Lubie mu kupowac pileczki moze to troche dziwne ale naprawde gram z nim w pilke(jest mala od podlogi w gore jakies 7-8 cm)Wtedy to nawet telefon nieprzerwie mi zabawy z Filusiem W tych chwilach niewidze calego swiata tylko jego :)
Zapisane

mmrraauu89

  • Gość
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #26 : 2008-01-26, 21:23 »
gatunek: kot
rasa: Egyptian Mau
płeć: samica (kotka)
maść: srebrny cieniowany, centkowany
wiek: 20 miesięcy
imię: Tayah
Zapisane

natka43

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 77
  • KoChAm Kooniieee!i króliczki:*
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #27 : 2008-05-21, 16:21 »
ja mam rybki,psa i królika
Pies nazywa się fredziu ma 4,5 lat.Rasa:sznaucer miniaturowy.
Rybki bez nazwy.Są to 2 gupiki jeden bojownik i jeden glonojad:pMaja pół roku
Królik nazywa się Toffy ma około 7 tygodni:):) u mnie jest od 3dni. :jupi2:Jego rasa  to lwia główka:PJest czarny z białą łapką:*
Zapisane
Koń jest bogiem.Galop nałogiem,kłus zabawą a stęp podstawą!!

Forum Zwierzaki

Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedz #27 : 2008-05-21, 16:21 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #28 : 2008-05-21, 23:21 »
Ja ma królika Kicka i chwilowo świnkę ;p
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Masz jakieś zwierzę
« Odpowiedź #29 : 2008-05-21, 23:37 »
2 myszoskoczki o samochodowych imionach.... Jaguar i Mercedes
Chomik zabójca... imion piętnaście
I 4 biedne ryby... Ciosek, Ciaupong, Plusio (tak mi się jakoś nazwało :roll:)  i Kar :D
I wszystkie te ryby są z mojego odchowu, wszyscy rodzice.... skończyli w kiblu :roll:
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 27 zapytaniami.