Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Masz chłoapa lub dziewczynę?  (Przeczytany 28352 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Staffka

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #30 : 2005-11-12, 22:23 »
Blackie nie wpadniesz ;)
tylko uwazaj jak przechodzisz przez ulica a nie wpadniessz :lol:

przyjdzie czas i na dzieci i na calowanie z Kamile, :lol:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #31 : 2005-11-12, 22:27 »
Do dzieci mi się nie śpieszy... Ale co do Kamila... hahaa to inna sprawa :lol:
Ja już raz wpadłam :P Ale nic mi się nie stało, tylko podejrzewali wstrząs mózgu ( nie było :P ) i miała dużego siniaka na czterema literkami i główka mnie bolała :lol:
Zapisane
Why so serious?

Staffka

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #32 : 2005-11-12, 22:28 »
no widziesz Blackie to dlatego ze zabardzo sie rozgladalas :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #32 : 2005-11-12, 22:28 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #33 : 2005-11-12, 22:33 »
Racja, muszę troszkę przystopować...
Ale w szkole grozi mi tylko wpadnięcie na wredną matematyczkę lub na strasznego Krzysia... :lol:
Zapisane
Why so serious?

Staffka

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #34 : 2005-11-12, 22:35 »
Blackie ty tak na tego biednego Krzysia nazekasz :lol:
az sie okaze ze to wlasnie on bendzie wielka miloscia :lol:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #35 : 2005-11-12, 22:38 »
Krzysio? Nieeee.... Nie kracz :lol: Jakbyś go zobaczyła, lub poznała w ogóle z charakteru to też byś się bała ;)
A pomysleć, że go broniłam kiedy klasa się ze niego śmiała :lol:
Zapisane
Why so serious?

Staffka

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #36 : 2005-11-12, 22:42 »
Blackie w zyciu róznie bywa :lol:
ludzie sie zminiaja.
Nigdy nie mów nigdy :lol:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #37 : 2005-11-12, 22:45 »
Krzyś + Ada = NIGDY W ŻYCIU!!
PS. Film "Nigdy w życiu" jest nawet ;)
Zapisane
Why so serious?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #38 : 2005-11-13, 21:20 »
Wracając do pytania w temacie..odpowiem pytaniem na pytanie ...:lol:
pyt:Masz chłopaka ?
odp by fatty: Nie, a po co? :mysli:

:lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #38 : 2005-11-13, 21:20 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #39 : 2005-11-13, 22:44 »
Mam nadzieję, że też mogę tutaj coś napisać :)
tak jak pisze charon - miśki, na wszystkich przyjdzie czas :)
jak już większość ludzi stąd wie ja w marcu dorobiłam się własnego prywatnego męża :mrgreen:
Jest fantastyczny, kochany, rozumie mnie jak nikt inny, zna mnie też chyba najlepiej. Jest dla mnie prawdziwym oparciem i pomimo, że mieszkamy daleko od siebie wiem, że mogę na nim polegać. A to, że mieszkamy osobno zmieni się już na szczęście w styczniu. Wierzę, że wtedy będzie nam już naprawdę dobrze razem, i jeśli się coś zmieni to tylko na lepsze :)
A tak z wyglądu mój mężczyzna jest misiaczkowatym wysokim długowłosym brunetem, gitarzystą w dodatku :)
Mamy podobne zainteresowania, zwłaszcza muzyczne, chociaż nie lubimy dokładnie tych samych zespołów, gdzieś tam pośrodku nasze gusty się spotykają :)
Znamy się już od 98 roku z irca, osobiście poznaliśmy się w 2001 r. i tak to trwa :)
Wszystkim, którzy znaleźli już swoje połówki i tym, którzy na nie dopiero czekają, życzę takiej miłości :)
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #40 : 2005-11-14, 14:42 »
Wracając do pytania w temacie..odpowiem pytaniem na pytanie ...
pyt:Masz chłopaka ?
odp by fatty: Nie, a po co?
 Fatty, no jak to po co?? Jest mnóstwo rzeczy, które mozna robić z chłopakiem..prawda?  nawet po to , aby  przytulił się do Ciebie i powiedział ,że wszystkie Twoje problemy są małe i ni e ma czym  się przejmować.. :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #41 : 2005-11-14, 15:06 »
Eee tam :P od tego to mam ...psa :lol:
Mnie póki co jest dobrze samej ze sobą :)  i jakoś na razie mnie do zwiazków nie ciągnie. Nie zaprzeczam,ze to sie moze zmienić, bo nie wiem co się stanie w przyszłosci,ale póki co na jakieś tam "deklaracje" z Jego strony to reaguję albo niedosłyszeniem :P ,albo wieję gdy ktos odwróci jego uwagę... :lol: 
Ale jestem pokręcona :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #42 : 2005-11-14, 15:48 »
A mnie póki co jest smutno samej... I nudnooo... :(:(
Zapisane
Why so serious?

k4la

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #43 : 2005-11-14, 17:34 »
Blackie dasz radę :) Wyskocz gdzieś na miasto, imprezkę gdziekolwiek gdzie jest dużo wiary :) Napewno znajdziesz kogoś dla siebie :)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #44 : 2005-11-14, 17:42 »
K4la :tuli: dzięki za pocieszenie... załatwiam sobie nr. kom do takego jednego... mam nadzieje że się uda...
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #44 : 2005-11-14, 17:42 »

k4la

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #45 : 2005-11-14, 17:52 »
Blackie no to wiesz informuj nas na bierząco jak idą sprawy  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #46 : 2005-11-14, 17:54 »
JA to zawsze i wszędzie ;) Jak narazie nie chciał dać, ale to się zmieni, nie ma co się bać... chyba :P
Zapisane
Why so serious?

k4la

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #47 : 2005-11-14, 17:58 »
pewnie nie ma co się bać,  jak nie po dobroci to siłą (żaruje oczywiście) :D Faceci zawsze na pocżatku mówią nie a później to tylko TAK TAK TAK :) no chyba że koleś jakiś inny jest :)
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #48 : 2005-11-14, 18:04 »
Inny? Niektózy mówią,że jest zje..... głupi... Ale może dlatego że sporo się uczy (klasa z wyższym poziomem :P ) i jest dość poważny... Nie wiem co myśleć :P
Zapisane
Why so serious?

k4la

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #49 : 2005-11-14, 18:27 »
Wiesz, ja jestem zdania nie szata zdobi człowieka, tylko jego wnętrze... a najlepiej je poznać samemu żeby się przekonać bo są różni ludzie różne gusta... Dla innych może on być poważny i wogóle głupi a dla Ciebie np. okażę się super fajnym, sympatycznym chłopakiem :) Sama sie przekonaj :) Życzę powodzonka :)
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #50 : 2005-11-14, 21:01 »
Heh, ja też mam problemy... Juz od okolo miesiąca spotykam sie tak po koleżeńsku z jednym chłopakiem (pisałam o nim w temacie "Całowanie"). To ten, który zrezygnował z naszego związku z powodu mojego wieku. Niedawno rozmawialiśmy i wyszło na to, że chciałby ze mną być, ale boi sie narazie tego. Boi sie, ponieważ mam 14 lat i wiadomo - 19-to latek potrzebuje zawsze czegoś więcej niz tylko przytulania, całowania... Niedawno jeszcze denerwowało mnie jego podejście do tego, jednak niedawno wszystko przemyślałam i ciesze się, że jest przynajmniej odpowiedzialny. Narazie spotykamy się tak po koleżeńsku. Jednak chcialabym sprawdzić, czy chociaż troche mu na mnie zależy. Da sie tak w ogóle?? :) Prosze pomóżcie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #50 : 2005-11-14, 21:01 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #51 : 2005-11-14, 21:26 »
Marycha: nie wiem czy się da sprawdzić, nie wiem nawet na czym to sprawdzanie miałoby polegać. Ale przynajmniej chłopak był z Tobą szczery i myślę, że już to powinno wystarczyć :). Ja na jego miejscu też bym się bała bo wystarczyłoby, żeby np. ktoś od Ciebie poszedł z tym na policję. I teraz wytłumacz, że nic między wami nie zaszło. zresztą była sytuacja, gdzie jakieś głupie panny same podały chłopaka na policję, że chciał je, nieletnie, wykorzystać. To nawet nie chodzi o to, że 19 latek potrzebuje czegoś więcej, jak będzie chciał to poczeka :) Na pewno będzie dobrze, jeszcze pare lat, dopoki nie skończysz 16 roku życia będzie na pewno miał opory.
Zapisane

DeeDee13

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #52 : 2005-11-14, 21:28 »
hmmm... Mam chłopaka, zalezy mi na nim ale jak bym była sama to chyba też bym nie nazekala bo jak sie jest w związgu to ma sie pewne ograniczenia a jak sie jest singlem to nie... i czasem mi tego brakuje... :( ale z drugiej strony nie chcialabym stracic chłopaka więc sie trzymam :P
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #53 : 2005-11-14, 21:40 »
No własnie, ten chłopak mówił, że jeszcze 2 latka i bedzie git... Tyle tylko, że przez te 2 lata duuużo sie może zmienić i nie wiem czy wszystko potoczyłoby sie po naszej myśli. Jednak on niedawno mówił, że za 2 miesiące bede miala 15 lat i to już bedzie elegancko :) A co do tego sprawdzania. To chodzi mi o to, ze np. olewam go troche, on coraz bardziej sie interesuje i to widać ze mu zależy. No ale nie wiem jak to zrobić. No w ogóle nic nie wiem :)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #54 : 2005-11-14, 21:49 »
poczekaj, zobacz czy Tobie na nim zależy, pogadaj z nim jak to u niego wygląda... Pomyśl, czy Ty chcesz czekać tyle czasu :)
btw prokurator "siedzi" do skończonych 16 lat o ile dobrze pamiętam
powodzenia życzę :)
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #55 : 2005-11-14, 21:57 »
A ja natomiast słyszałam, że od 15 roku życia dziewczyna moze uprawiać seks już "legalnie". Jednak wątpie, żebym po kilku miesiącach związku zdecydowała się na to... Jak mam z nim pogadać? Zapytać się go wprost czy mu na mnie zależy?
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #56 : 2005-11-15, 01:23 »
Ja bym pewnie się wprost spytała, oczywiście nie od razu zaraz po przywitaniu rzucić "Te, a Ty to mnie kochasz" ;) ale wiesz, można pogadać, że Ci na nim zależy i w ogóle, czy wyobraża sobie jakąś przyszłość z Tobą, a właściwie to samo wyjdzie :)
Ja Ci powiem tak w temacie seksu, nie uważasz, że to za wcześnie? i to nie ze względu na krótki staż związku. Naprawdę nie trzeba się spieszyć z taką decyzją :)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #57 : 2005-11-15, 01:38 »
no własnie...co to znaczy ze bedzie git? Tzn, ze dzień po urodzinach wskoczysz do jego wyrka? bo nie kumam? On tak uważa? I dlatego czeka aż bedziesz miałe te 15 czy tam 16 lat?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #57 : 2005-11-15, 01:38 »

Marycha

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #58 : 2005-11-15, 07:45 »
Nie, źle mnie zrozmiałyście. Chodzi o to, że jak bede miała 15 lat, to nikt już nie bedzie miał nic przeciwko naszemu związkowi. Bo jak narazie, to mamusia troszke jęczy, żeby narazie się nie spieszył. Poza tym jeśli chodzi o seks. Ja sobie zbytnio nie wyobrazam żebym mogła zrobić to w wieku 15, czy 16 lat. Ja też uważam że to jest za wcześnie, tyle tylko, że napisałam jakie jest prawo w związku z tym.
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #59 : 2005-11-15, 10:40 »
aaa...to ok, bo tak dziwnie to zabrzmiało...źle zrozumiałam, sorki ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 27 zapytaniami.