Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Masz chłoapa lub dziewczynę?  (Przeczytany 28418 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Staffka

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #60 : 2005-11-15, 10:56 »
Marycha powtuze to co  juz dziewczyny mówily 'prozmawiaj z nim szczerze'
bo bez szczerej rozmowy zwiazek do przodu isc nie bendzie tylko bedzie sie cofal.
Moim zdaniem to w zwiazku podstawa.
Z Alexem czesto rozmawiamy szczerze i mówimy sobie o naszych odczuciach w ten sposub mozemy budowac i wzmacniac nasz zwiazek, to nas zbliza. ;)
A jesli chodzi o taki temat jak seks to z Alexem rozmawiamy o tym szczerze i wprost ;)
przeciez musimy wiedziec jakie mamy oczekiwania w obec siebie, dzienki takiej rozmowie nie ma jakis rozczarowan.

I majac teraz prawie16 lateq a Alex starszy odemnie o niecale 2 lata, uznalismy ze jeszcze troche mamy czasu i z tym poczekamy az bendziemy gotowi ;)
to nie zajac wiec nie ucieknie :)
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #61 : 2005-11-16, 20:05 »
Eh... Chciałam z nim dzisiaj o tym pogadac, no ale jakoś nie wyszło... Mieliśmy troche za mało czasu, a do takiej rozmowy potrzeba spokoju (tzn. chodzi mi o to, ze np. wyjde o 17:00, a o 18:00 musze wracac do domu i jest ciągłe spoglądanie na zegarek :?). Poza tym trochę boję się tej rozmowy, że coś pójdzie nie tak i w ogóle... :(
Zapisane

Najdas

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #62 : 2005-11-16, 20:17 »
Marycha troche odwagi i pewnosci siebie... to zaprocentuje.... wiem jak to jest gdy sie spedza ze swoim Kochaniem czas .... to jakos mi za szybko leci .... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #62 : 2005-11-16, 20:17 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #63 : 2005-11-16, 21:51 »
Marycha będzie dobrze - zobaczysz :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #64 : 2005-11-16, 22:36 »
No to kolej na Madzie ;-). Zacznę od tego, że wiele miałam sympatii, zabujań i innych młodocianego wieku dziwactw. Ale chłoapaka nigdy nie miałam, i baaardzo dobrze.  Bo pewnego dnia poznałam Szymona :-). Zaczniemy od spraw najmniej istotnych ;-). Wysoki, chudziutki, usmiechniety, szatynek, oczka takie jak na avatarku. Taka wyrosnięta myszka :-) (ćśśśśś ^^). No i zaczynają się schodki, bo charakter to tyyylee do opisywania.. W kazdym razie ma wszystko co tylko mogłam sobie wymarzyć (i jeszcze więcej). Jest strasznie kochany, miły, zawsze Madzie pocieszyyy, wytrzyma jej humorki (nawet bedzie wmawiał, że wcale nie jestem tak strasznie dokuczliwa :P), pilnuje zeby Madzia wiecej jadła i duzo duzo wiecej :-).
teraz formalności ;-). Znamy sie ponad rok, jestesmy razem 7 miesiecy (szybko sie złożyło, ale no nie dało się inaczej ;-) ) i coś czuję (wiem :]) że jeszcze wieki ze soba wytrzymamy :-))). Bo takiego drugiego na ziemi nie ma... Ahhh opisałabym kilka ciekawostek, ale co ja bede sie produkować. Jak to Olek ujął "Jacy Wyyyy jesteście nuuuudniiiiiii!" (widząc dwoje patyczakow, odpoczywajacych po obiedzie na kanadyjce ;-)) ).
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #65 : 2005-11-17, 15:41 »
Wiedziałam że tak będzie... Nawet nie musiałam się go pytać o to wszystko, bo bez tego już znam odpowiedź. Wczoraj wyszliśmy na dworek, było OK. Umówiliśmy sie na gg. Ja byłam, ale jego nie. Puszczam mu strzalke na kom. a on po chwili do mnie takiego sms-a: "Hej! Na gg bede później, bo teraz jest meczyk w telewizji". :? :? :? Załamać się można. Ja do niego: "Psss... Nie to nie. Mnie później nie będzie. Miłych wrażeń podczas oglądania" I od tamtej pory sie do mnie nie odezwał, zadnej strzałki, żadnego sms-a. NIC! Ja już widze co to oznacza... A się głupia łudziłam, że może coś by z tego było... Niby taka błahostka, a jednak... :(
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #66 : 2005-11-17, 16:45 »
Marycha...wczoraj większość chłopów ogladała mecz, wiec mysle ze wyciągasz mylne wnioski. A dzis do tej pory mógł jeszcze nie wejśc na net. :)
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #67 : 2005-11-17, 16:48 »
Marycha musisz pokochac piłkę.. i oglądać razem z nim. nie ma rady . Wiesz jaka radocha jest podczas wspólnego oglądania?? Najgorsza rzecz to wymusic od facety, albo mecz albo spotkanie ( nie ważne  w jaki sposób) .. A dzisiaj to zapewne świętuje bo Chłopaki wygrali..  Nie martw się..
Zapisane

Najdas

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #68 : 2005-11-17, 17:21 »
hehe dziewczyny ale przyznajcie sie ze tez ogladacie mecze :P moze nie myslal ze to spotkanie w tym dniu tak potraktujesz powaznie,dobrze ze napisal ze nie wejdzie bo meczyk oglada...gorzej jakby nic nie napisal...a tak masz dowod ze mysli o Tobie .... nie martw sie ... umowisz sie z nim nastepnym razem...nie przekreslaj tego ze nie bedziecie razem.... spokojnie mysl o tym.... nie denerwuj sie.... bedzie si.... pozdrowienia
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #68 : 2005-11-17, 17:21 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #69 : 2005-11-17, 17:59 »
ja oglądam - bo lubię :) zwłaszcza, kiedy to jest mecz o coś, czyli wszystkie mistrzostwa - wtedy siedzę przed tv, i wyzywam jak można było stracić taką okazję :lol:
zdecydowanie nie ma co kazać wybierać mecz albo spotkanie - facet pomyśli, że jesteś zaborcza i się wystraszy, lub po prostu wkurzy. Pewnie też się zdarza jakiś program w tv, którego za żadne skarby świata nie opuścisz
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #70 : 2005-11-17, 18:03 »
No OK, ale mógł mi napisać, że go nie będzie, bo ważny mecz jest. A nie, dopiero po godzinie jak puściłam mu strzałe to dopiero mi napisał... :? Niedawno napisał mi sms-a zebym weszła na gg, akurat jak nie było mnie w domu i nie wzięłam ze sobą komórki. Gdy weszłam później, to był dostępny, czekałam aż się odezwie, a on NIC :? Chyba myślał, że pierwsza się odezwe, heh... Nie to nie...
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #71 : 2005-11-17, 18:07 »
tak sobie myślę, że on pewnie przypuszczał, że wiesz, że jest mecz. no bo "JAK MOŻNA NIE WIEDZIEĆ" :lol:
Marycha zobacz sama - Ty się wczoraj obraziłaś, dzisiaj on wysłał smsa i Ty nie odpowiedziałaś (z wiadomych względów), więc myśli, że nie chcesz z nim rozmawiać. Skoro przyszłaś do domu trzeba było zagadać na gg - bo w końcu on wysłał wiadomość na którą Ty nie odpowiedziałaś - ale to tylko moje zdanie...
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #72 : 2005-11-17, 18:12 »
To co ja mam teraz zrobic? Tylko nie piszcie, że mam go przeprosić :?
Zapisane

Najdas

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #73 : 2005-11-17, 18:14 »
moze czekal az ty sie odezwiesz... moze tez zajety byl.... roznych rzeczy mozna sie domyslac .... najlepiej sie spytac dlaczego tak bylo a nie przypuszczac ...bo to jest najgorsze...potem dziwne sytuacje sa.... napisz mu ze chcialabys sie spotkac i pogadac....nie przepraszaj
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #74 : 2005-11-17, 18:14 »
no co Ty, przecież nic nie zrobiłaś, odezwij się normalnie na gg, powiedz, że nie miałaś telefonu :) Znowu bez przesady, przepraszać nie masz za co :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #74 : 2005-11-17, 18:14 »

zakla

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #75 : 2005-11-17, 18:30 »
A ja... nie moge go nigdzie znalezc. Poznalismy sie w wakacje, bylismy w tym samym czasie na helu... Ale jakos tak wyszlo, ze nei wzielismy do siebie zadnego kontaktu. Jak bylam w tym samym miejscu dwa lata temu, to on tez byl, ale byla taka pogoda, ze nawet o desce gadac sie nie dalo, wiec tylko utknal mi jjego widok w pamieci... Ale w tym roku... No nie moge przestac o nim myslec...:( Pomijajac jego zajbsty wyglad, to jeszcze charakter miodzik...:( I nigdzie nie moge go znalezc, nigdize w necie. Sprawdzalam grono, gg, windurfingowe stronki i fora, i nic... Ehh, boje sie, ze w nastepne wakacje sie nie spotkamy...:( Teraz pluje sobie w brode, ze stracilam taka szanse, ze nie dalam mu numeru...:| Jak go pierwszy raz zobaczylam na desce, to myslalam ze padne. Pozniej przesiadywalam nad cuchnaca glonami zatoka i patrzylam jak serfuje, a moj wierny mamucik cierpliwie mi towarzyszyl. On 4 razy mnie zagadal o pieska. A zaczelismy gadac pewnej nocy, ktorej nie zapomne. On ma przyczepe kolo zejscia nad zatoke, i obok boiska z siatka. A ja oczywiscie cale dnie albo na desce, ale w siatkowke pykalam. I pewnego poznego wieczoru wydiagnelam barta i jego dziewczyne, zeby sobie pograc. A On ze swoim mlodszym bratem cos tam robili, i wzieli dske i zeszli nad zatoke "plywac po piasku". Moj brat z dziewczyna pozli do pr5zyczepy, a ja z pilka zeszlam do Niego. Zaczelismy gadac, bylo ciemno, i Michal zaproponowal mi, ze mnie pouczy plywaz na desce(ja zacnam, on plywa 7 lat). I musze Wam powiedizec, ze byl rozczarowany kiedy mu powiedialam, ze jutro wqyjezdzam...
I na tym sie skonczylo, od tamtej pory sie nie widzielismy :(
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #76 : 2005-11-17, 18:51 »
Marycha  koniecznie zadzwoń, napisz, odezwij się On czeka.. i nie przepraszaj, bo jka zacznieci e  się przepraszać to konca nie będzie widać  ;)
najdas no pewnei że oglądamy.. z REPREZENTACJą trzeba BYĆ ... ha, a jeśli grają chłopaki tak dobrze to już zupelnie..  ja amam bzika jeszcze na punkcie siatki .. ohh wtedy to mnie ne ma dla NIKOGO!!!
Zakla.. jak ten chłopak pływa na desce, to może jest gdzieś zrzeszony?? poszukaj po klubach?
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #77 : 2005-11-17, 19:00 »
bo my z klonem to w ogóle jakieś takie "kibicki" jesteśmy ;) prawda, kloniku? :)
Marycha dzwoń! :) bo przez takie głupstwo można stracić kogoś bliskiego, bo "on nie zadzwonił, a ona myślała, że zadzwoni"...
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #78 : 2005-11-17, 19:07 »
oj tak Kloniku ,tak Tylko szkoda ze tak strasznie daleko od Siebie mieszkamy :(
 
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #79 : 2005-11-17, 19:08 »
dopsz...przyznam sie ..nie ogladam zadnych meczy, a jak spotykam w TV, to przełączam na inny kanał...:lol:

Ale Marycha, dowiedz się jak przebiegał ten mecz i pogadaj o tym z nim...udawaj rozemocjonowaną i zainteresowaną...powiedz że zapomnialas o meczu i dopiero jak on napisał to włączyłas...etc...zobaczy Cię w innym świetle od razu ;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #80 : 2005-11-17, 19:11 »
gorzej jak się wyda później, że nie znasz żadnych zasad gry... no ale możesz się tłumaczyć, że Ty oglądasz tylko dla tych pięknych, przystojnych piłkarzy :lol:

klonie też żałuję, że tak daleko, byśmy sobie mecze przy piwie oglądały :mrgreen:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #80 : 2005-11-17, 19:11 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #81 : 2005-11-17, 19:22 »
 :mrgreen: no a jak, i przy" czipsach grypsach " oczywiście.. z tym udawaaniem to też nie jestem za..  nie ma co udawać . Moze lepiej, jakby poprosiła Jego o radę?? Aby wytłumaczył jak i co i o co chodzi . bo ona z tych " blondynek " co tylko wie że piłka jest i się kopie  tylko że nie wie do której bramki ?? ;) Marycha rany ja żartuję... pamiętaj..
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #82 : 2005-11-17, 19:35 »
hmmm...ja tylko pragę zauważyć, ze to że nie ogladała nie znaczy że sie nie zna...a Wy tak z góry zakładacie, o ile sie nie myle...
ja radziłam mysląc że sie zna, bo chyba każdy wie o co chodzi w piłce noznej, a jak wyglądał mecz można sie łatwo dowiedziec...choćby od Was albo z neta...:P
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #83 : 2005-11-17, 19:42 »
hm, możliwe..  ale znajac życie , to chyba się strasznie nudzi przy piłce.. Nie wszytkie kobiety lubią piłke
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #84 : 2005-11-17, 19:45 »
ja nie lubię żadnego sportu ogladac w TV...co innego samemu poćwiczyc...;)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #85 : 2005-11-17, 19:47 »
ależ my nie zakładamy, że się nie zna, tylko boimy się co będzie, jak się nie zna ;)
Zapisane

Marycha

  • Gość
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #86 : 2005-11-17, 19:54 »
Hej! Dzięki za komenty :) O 18:00 przyszedł po mnie i już jest OK ;) Widać, ze niepotrzebnie się martwiłam :) Sorki, za zawracanie głowy niepotrzebny kłopot :)
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #87 : 2005-11-17, 19:55 »
Marycha no to super, że jest dobrze. A co do kłopotu, no co Ty, od czego nas masz w końcu :) ja w kazdym razie polecam się na zaś :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedz #87 : 2005-11-17, 19:55 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #88 : 2005-11-17, 19:57 »
no własnie...My przecież z pogotowia...:lol:
Zapisane

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Masz chłoapa lub dziewczynę?
« Odpowiedź #89 : 2005-11-17, 20:03 »
rany Marycha jak ja zazdroszcę.. też tak chćę...  buu a mnie nikt nie kocha. i w dodatku ten pokopany komp mnie blokuje... co za  dran.. skopac go czy jak??
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 27 zapytaniami.