Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Aksolotl  (Przeczytany 4988 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ellen

  • Gość
Aksolotl
« Odpowiedź #30 : 2004-04-17, 12:29 »
Tak, wlasnie takie cos, tylko ze albinosy tam mieli (ten Twoj wyglada lepiej). Nie dam sobie reki uciac za to pol metra, ale 40 cm (z ogonem oczywiscie) to na pewno mialy. I na wlasne oczy widzialam jak czesc z nich wylazila na lad, al reszta plywala pod woda. Moze tamte jakies zmutowane byly, ale na serio wylazily z wody! Nie no, chyba nie mialam omamow... trzezwa wtedy bylam ;)
Zapisane

DZASTI

  • Gość
Aksolotl
« Odpowiedź #31 : 2004-04-17, 12:36 »
Białe akski sa prześliczne tysz mielieśmy, ale nam zachorował i nie dało sie uratować :( ale znowu bydzim miec :)
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Aksolotl
« Odpowiedź #32 : 2004-04-17, 14:37 »
No to Dzasti przepraszam cię za mój wyskok. Zgoda?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Aksolotl
« Odpowiedz #32 : 2004-04-17, 14:37 »

DZASTI

  • Gość
Aksolotl
« Odpowiedź #33 : 2004-04-17, 14:52 »
:evill: NIE  :P
Jasne że zgoda  :wink:
Zapisane

DZASTI

  • Gość
Aksolotl
« Odpowiedź #34 : 2004-05-15, 22:01 »
Cytat: Ellen
Widzialam takie zwierzaki w Palmiarni w Gliwicach. Zyja tam w sporym stawie i maja skalki, gdzie wychodza na lad. Tamte mialy ponad pol metra, wiec do akwa bym ich nie wsadzala. Jak dla mnie sa obrzydliwe, ale to moje zdanie, to Tobie maja sie podobac.

Ja juz chyba wiem co to jest :) To nie są aksole. Jest pewien zwierz podobny bardzo do aksoli, ale własnie ten zwierz wychodzi na ląd, a aksole nie. Nie pamiętam jak to cóś się nazywa, ale się dowiem.
Zapisane

Ellen

  • Gość
Aksolotl
« Odpowiedź #35 : 2004-05-16, 10:46 »
No ja juz sama nie wiem, zapomnialam jak te zwierzaki byly opisane. Ale wygladaly tak jak aksole i wychodzily na lad, albo omamy mialam ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.154 sekund z 23 zapytaniami.