Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Polak rusek niemiec i czarne  (Przeczytany 12326 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maxxxo

  • Gość
Polak rusek niemiec i czarne
« : 2006-03-11, 18:11 »
diabeł wezwał Polaka ruska i niemca   ;p kazał im przynieśc coś czarnego-
Polak przyniósł czekolade-
 rusek węgiel-Diabeł nakazał zjesć przyniesione przedmioty.Polak zjadł czekolade i mówi do ruska-
-dlaczego płaczesz?
-Bo musze zjeśc wegiel
-a daczego sie śmiejesz???
-bo niemiec idzie z bandą murzynów!!! : :) :lol:
Zapisane

Orange

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #1 : 2006-03-11, 18:40 »
dobre :lol:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #2 : 2006-03-11, 19:00 »
taaa.... maxxxo - uprzediles mnie, mialam zalozyc podobny :]

polak rusek, niemiec,  i chińczyk klocili sie w ktorym kraju maja czegos najwiecej, czy cos najwiekszego - chińczyk - u nas to jest tyle, ryżu, że przykryłoby cała azję!
niemiec - a my mamy taki hełm, że przykryłby całą europę.
rusek - u nas jest taka flaga, że przykryłaby i europę i azję.
polak - a  my mamy takiego orła, który cały ryż zeżre, do hełmu narobi a flagą sobie doopę podetrze..
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedz #2 : 2006-03-11, 19:00 »

DnW

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #3 : 2006-03-11, 19:03 »
znam to. wypasione :) a było jeszcze kilka innych wersji tego dowcipu
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #4 : 2006-03-11, 19:57 »
taaaa... inne wersje -

diabeł wezwał Polaka ruska i niemca,kazał im przynieść jakąś ulubioną roslinę
polak przyniósł stokrotkę, rusek róże - po czym diabeł kazał im wsadzić sobie ową rośline do tyłka. polak sobie poradził, rusek płacze i się śmieje. Diabeł: dlaczego płaczesz
- Bo mnie boli D**
- a dlaczego się śmiejesz?
- bo niemiec kaktusa niesie

diabeł wezwał Polaka ruska i niemca,kazał im przyjechać pojazdem charakterystycznym dla kraju.
Polak przyjechał syrenką, rusek mercem, po czym diabeł kazał im kopnąć w samchód, tak by ten sie rozpadl. Polak kopnal - syrenka sie rozpadla, rusek kopie, kopie i nic. placze i sie smieje
D: dlaczego placzesz?
r: bo mnie boli noga.
D; a dlaczego sie smiejesz?
r; bo niemiec czolgiem jedzie...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #5 : 2006-03-11, 20:30 »
Znam to:D
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

DnW

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #6 : 2006-03-11, 22:16 »
no Iras, twoje wersje lepsze :D
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #7 : 2006-03-12, 11:15 »
polak rusek i niemiec, dostali od diabla zadanie wspięcia się na 100 piętrowy wierzowiec, bez załatwiania sie. Idą, idą, idą, niemcowi na 15 pietrze zachciało się załatwić, leci do kibla - odpada, jakiś czas później ta sama historia z ruskiem - odpada. polak wspina sie wspina - zachcialo mu sie sikać, widzi na korytarzu jakiegoś pijaka z pustą butelką - nalał do butelki, idzie dalej.. po jakimś czasie zachciało mu się kupy, widzi wozek z dzieckiem - robi w piluche, zawija z powrotem, idzie dalej.. 99 pietro, znow chce sie kupy, ciśnie niemiłosiernie - otwarte okno sie znalazło więc narobił przez okno - i dotarł... nazajutrz pojawiły się wiadomości - "pijak wypił własne siki, dziecko zrobiło większe g*** od siebie, latające g**** zabiło dwóch policjantów"
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

shogomad

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #8 : 2006-03-12, 17:08 »
Hiehie dobre dobre :D  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedz #8 : 2006-03-12, 17:08 »

Orange

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #9 : 2006-03-12, 17:40 »
genialne :lol: lubie dowcipy z tej seri
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #10 : 2006-03-12, 21:15 »
dobra.. teraz stary... bardzo stary...

Diabeł wezwał polaka ruska i niemca i kazał im wejść do ciemnej jaskini w której mieszkał jakiś stwór. mieli do wyboru trzy przedmioty - karabin maszynowy, granat i... latarke. Niemiec rzucił się na granat, rusek na karabin, a polakowi pozostała latarka. Wchodzi niemiec i słyszy "zjem cię, zjem cię, obedrę cię ze skóry!" niemiec rzucił granat i zwiał. Wchodzi rusek i słyszy - "zjem cię, zjem cię, obedrę cię ze skóry!" wystrzelał magazynek, zwiał. Wchodzi polak - "zjem cię, zjem cię, obedrę cię ze skóry!" - zapala latarkę, a tam głodny do banana mówi.

Polak rusek ni niemiec zostali skazani za cośtam na rozstrzelanie, pierwszy idzie polak, w pewnej chwili zaczyna krzyczeć "POŻAR" - i wszyscy uciekaja. Idzie rusek, po chwili zaczyna wołac "gorje!"  i ma szanse zwiać. Ostatni niemiec - i zaczyna wołać "FEUER"
(wyjaśnienie "gorje" oznacza pożar, feuer - ogień, a że w niemieckim się tego nie odmienia więc również"ognia")
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #11 : 2006-03-12, 21:27 »
Szkoda, że my tylko w dowcipach jesteśmy tacy wybitni... ;p W życiu stale coś musimy spieprzyć...
Zapisane
IBDG Wrocław

DnW

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #12 : 2006-03-12, 22:03 »
Polaka Ruska i Niemca złapał Diabeł i mówi:
- Mam dla was trzy zadania:
1) Przejść przez most pod obstrzałem.
2) Przywitać się z niedźwiedziem podając mu rękę.
3) I zgwałcić bardzo stara i sprytna Indiankę.
Popatrzeli po sobie zdziwieni i postanowili podołać tym zadaniom.
Pierwszy poszedł Rusek, lecz udało mu się dojść tylko do polowy mostu.
Drugi poszedł Niemiec, przeszedł most, lecz gdy wszedł do klatki niedźwiedzia, on go wystraszył.
Następnie poszedł Polak, przeleciał przez, most wpada do klatki, a tam jak nie zacznie się kotłować.
Ale po jakiejś godzinie z klatki wychodzi zziajany, zdyszany i podrapany Polak i pyta:
- Ty diabeł to gdzie jest ta Indianka której mam podać łapę ?





Jechali pociągiem Polak, Niemiec i Rusek. Założyli się o to, kto jest szybszym złodziejem.
Niemiec mówi:
- Dajcie mi dwadzieścia sekund i zgaście światło.
Po dwudziestu sekundach zapalają, niby nic się nie zmieniło, a tu nagle niemiec oddaje im zegarki.
Rusek mówi:
- Dajcie mi dziesięć sekund i zgaście światło.
Po dziesięciu sekundach zapalają, niby nic się nie zmieniło, a tu nagle rusek oddaje im kalesony.
Polak mówi:
- Dajcie mi pięć sekund i zgaście światło.
Po pięciu sekundach zapalają, niby nic się nie zmieniło, a tu nagle wchodzi konduktor i mówi:
- Panowie koniec jazdy, ktoś nam zakosił lokomotywę




Diabeł złapał Anglika,Francuza,Niemca i Polaka. Zaciągnął ich na bezdenną przepaść i mówi do Anglika:
- Skacz!
- Nie skoczę!
- Gentelmen skoczyłby!
Anglik skoczył. Nad przepaścią staje Francuz i diabeł go kusi:
- Skacz!
- Nie skoczę!
- Gentelmen skoczyłby!
- Nie skoczę!
- Ale teraz jest taka moda!
I Francuz skoczył. Nad przepaścią staje Niemiec i diabeł znów kusi:
- Skacz!
- Nie skoczę!
- Gentelmen skoczyłby!
- Nie skoczę!
- Ale teraz jest taka moda!
- Nie skoczę!
- To rozkaz!
Więc i Niemiec skoczył. Wreszcie, nad przepaścią staje Polak i diabeł kusi:
- Skacz!
- Nie skoczę!
- Gentelmen skoczyłby!
- Nie skoczę!
- Ale teraz jest taka moda!
- Nie skoczę!
- To rozkaz!
- Nie skoczę!
- A,to sobie nie skacz!
Polak skoczył.



Polak, Ruski i Niemiec założyli się, który z nich dalej rzuci pługiem.Sędzią miał być diabeł.
Polak rzucił jako pierwszy i uzyskał wynik 100 metrów.Niemiec rzucał jako drugi i uzyskał wynik 150 metrów.Trzeci-Rosjanin rzucił na odległość 500 metrów, już się zaczął cieszyć zwycięstwem, jednak diabeł mówi:
-Zwyciężył Niemiec przed Polakiem. Ruski zdyskwalifikowany, bo rzucił pług razem z traktorem.



Niemiec, Rusek i Anglik podróżują po świecie i pewnego dnia trafili nad magiczne jezioro, które, jeśli pobiegniesz pomostem, wyskoczysz do niego i powiesz jakieś słowo to jezioro zamieni się w tą rzecz.
Pierwszy biegnie rusek, wyskoczył i krzyknął Vodka!! Jezioro zamieniło się w Wódke. Następny bieknie Niemiec i krzyknął Bier!! Jezioro zamieniło się w piwo. Jako ostatni biegnie Anglik. Biegnie, iegnie poślizgnął się i wrzasnął: O Shit!!!





Zapisane

Karolcia

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #13 : 2006-03-13, 20:22 »
O rany, DnW, ja wysiadam!!
Zapisane

Maxxxo

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #14 : 2006-03-14, 16:26 »
albo-
Polak niemic i rusek chcą wynająć pokój w hotelu 'Zebediasz;-pierwszy idzie rusek ale okazało sie że jest tylko jeden pokój z nr 13-gdzie podobno miszka DUCH BIAŁE OCZKO, ale nic rusek nie boje sie-idzie a tam wyskakuje duch i mówi-jestem duch białe oczko!-ruski uciek,po nim poszedł niemiec-wyskakuje duch i mówi-jestem duch białe oczko! niemiec zwiał....idzie POlak-wyskakuje duch i mówi-jestem duch białe oczko!-a Polak-
-a chcesz mieć fioletowe!?  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedz #14 : 2006-03-14, 16:26 »

Werona

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #15 : 2006-03-14, 17:11 »
Dobte <rotfl> Zwłaszcza to ostatnie..... Wymiekam :P
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #16 : 2006-03-14, 17:53 »
diabeł kazał polakowi, ruskowi i niemcowi spędzic  miesiac w zamkniętym pomieszczeniu bez załatwiania się, każdy miał byc w osobnm pomieszczeniu (pietrowy budynek) polaka ulokował na samej, górze, ruska na drugim pietrze, a niemca na pierwszym. Po miesiącu przychodzi diabeł, idzie najpierw do polaka - nic, czyściiutko... tylko maleńka dziurka wywiercona w podłodze. U ruska taka samo - łącznie z dziurką w podłodze, diabeł puka do niemca - "płynę, płynę"

Diabeł dał polakowi, ruskowi i niemcowi po psie i kazał w ciągu miesiąca tego psa wytresować - ale tak, jak jeszcze nikomu się nie udało, na ten cel wszyscy mieli przeznaczone bardzo dużą ilosć mięsa, jakies kiełbasy itp. Po miesiacu diabeł idzie do ruska - siedzi rusek, chudziutki, skóra i kości, daje psu znak a ten zaczyna tańczyć na tylnich łapach - diabel - to już widziałem. Kolejny to niemiec - podobnie jak rusek - skóra i kości, daje psu znak, ten zaczyna tańczyć, robić salta itp. diabeł też to już widział. Kolej na polaka, diabeł wchodzi - a tu siedzi polak, spasiony jak beczka, obok siedzi chudziutki pies i wpatruje sie w polaka. Polak wyciąga kiełbase, a pies - Staaasiek.. daj kawałek...

Polak rusek i niemiec zosta;li zamknieci w osobnych pomieszczeniach(całkowicie pustych) dostali po dwie metalowe kuleczki - mieli zrobic z nimi cos czego diabeł jeszcze nie widział - czas - tydzien. Po tygodniu diabeł wchodzi do niemca - ten pokazuje mu jakies sztuczki - ale to juz widzial. Podobnie rusek - nie pokazal nic nowego. Diabel wchodzi do polaka, a polak siedzi i płacze - dlaczego? bo jedną kuleczke zgubił a drugą zepsuł...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #17 : 2006-03-15, 06:11 »
Iras znam te wszystkie, ale zawsze mnei śmieszą :D
biedny piesio :)
tia ... zepsuć metalową kuleczkę a drugą zgubić w pustym pokoju ... polak potrafi :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #18 : 2006-03-23, 18:01 »
Polak, niemiec i anglik dotarli do magicznego jeziorka. Trzba biec i wykrzyknąć w co ma się ono zamienić. Pierwszy niemiec. Biegnie:
- Apfel saft (sok jabłkowy)
wskoczył, wypił, poszedł
Polak biegnie:
- Kasa!
Wskoczył w zielone, zabrał i poszedł.
Biegnie anglik:
Potyka się:
- Shit!!! (chodzi mi o brzydkie słowo po angielsku na g)
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

DnW

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #19 : 2006-03-23, 18:13 »
ogryzek ten kawał podawany był już wcześniej (tylko troszkę inny :p)
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #20 : 2006-03-23, 18:19 »
o sorka nie widziałam
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedz #20 : 2006-03-23, 18:19 »

DnW

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #21 : 2006-03-23, 18:25 »
o sorka nie widziałam
no problemo ;p


dawać jeszcze jakieś kawały z tej kategorii :D
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #22 : 2006-03-28, 16:29 »
polak, rusek i nimiec byli na wakacjach w afryce. Dotarli wraz z przewodnikiem i wycieczką nad pewną rzeke, no i przewodnik ostrzega turystów, przed kąpielą w rzece, gdyż mieszka tam krokodyl, który odgryza facetom jajka. Jako pierwszy ostrzezenie olał rusek, wlazł do wody, zakotłowało się, po chwili wychodzi. Wszyscy się go pytają I co? I co? , rusek na to piskliwym głosem "no i nic"
Niemiec stwierdzil, że nie będzie gorszy od ruska i też wlazł do wody - sytuacja sie powtarza - wydchodzi, ludzie sie go pytaja "I co?" ten odpowiada piskliwym głosem "no i nic". W koncu polak stwiertdzil ze sie wykapie, wlazl do wody, zakotlowalo sie, polak jakos nie wyplywa... W pewnej chwili wychodzi krokodyl i piszczy "Kto to był?"
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

ESIO

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #23 : 2006-04-03, 18:57 »
« Ostatnia zmiana: 2006-04-08, 19:29 autor ESIO »
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #24 : 2006-06-03, 18:01 »
cytat z Iras :Diabeł wezwał polaka ruska i niemca i kazał im wejść do ciemnej jaskini w której mieszkał jakiś stwór. mieli do wyboru trzy przedmioty - karabin maszynowy, granat i... latarke. Niemiec rzucił się na granat, rusek na karabin, a polakowi pozostała latarka. Wchodzi niemiec i słyszy "zjem cię, zjem cię, obedrę cię ze skóry!" niemiec rzucił granat i zwiał. Wchodzi rusek i słyszy - "zjem cię, zjem cię, obedrę cię ze skóry!" wystrzelał magazynek, zwiał. Wchodzi polak - "zjem cię, zjem cię, obedrę cię ze skóry!" - zapala latarkę, a tam głodny do banana mówi.

znam inną wersje:

diabeł kazał polakowi, ruskowi i niemcowi wejśc do naciemniejszego, najwstrętniejszego,najgorszego pokojó hotelowego w najgorszym,najobrzydliwszym motelu świata.wchodzi niemiec,słyszy:
zjem ciem,ziem ciem obedre ze skóry.
zwiewa,wchodzi rusek, słyszy:
ziem ciem, ziem ciem obedre ze skóry.
zwiewa,wchodzi polak,słyszy zjem ciem, zjem ciem obedre z skóry.
zapala światło a tam mapłpa z bananem w ręku i mówi ziem ciem zjem ciem obedre z sórt
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

DnW

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #25 : 2006-06-03, 19:32 »
cytat z Iras :Diabeł wezwał polaka ruska i niemca i kazał im wejść do ciemnej jaskini w której mieszkał jakiś stwór. mieli do wyboru trzy przedmioty - karabin maszynowy, granat i... latarke. Niemiec rzucił się na granat, rusek na karabin, a polakowi pozostała latarka. Wchodzi niemiec i słyszy "zjem cię, zjem cię, obedrę cię ze skóry!" niemiec rzucił granat i zwiał. Wchodzi rusek i słyszy - "zjem cię, zjem cię, obedrę cię ze skóry!" wystrzelał magazynek, zwiał. Wchodzi polak - "zjem cię, zjem cię, obedrę cię ze skóry!" - zapala latarkę, a tam głodny do banana mówi.

znam inną wersje:

diabeł kazał polakowi, ruskowi i niemcowi wejśc do naciemniejszego, najwstrętniejszego,najgorszego pokojó hotelowego w najgorszym,najobrzydliwszym motelu świata.wchodzi niemiec,słyszy:
zjem ciem,ziem ciem obedre ze skóry.
zwiewa,wchodzi rusek, słyszy:
ziem ciem, ziem ciem obedre ze skóry.
zwiewa,wchodzi polak,słyszy zjem ciem, zjem ciem obedre z skóry.
zapala światło a tam mapłpa z bananem w ręku i mówi ziem ciem zjem ciem obedre z sórt
wersja od iras jest lepsza
Zapisane

NoxeR

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #26 : 2007-03-24, 10:07 »
Dobre :D znam jeszcze te....
 
Polak ,niemiec i rusek spotkali diabła....
i on kazał im coś wypuścić ,ale tak ,żeby on tego nie złapał..
Rusek wypuścił zegarek ...diabeł znalazł
Niemiec wypuścił czołg...diabeł znalazł
Polak puścił głośnego bąka i krzyknął "Teraz idź i go znajdź"  :D
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #27 : 2007-03-24, 10:26 »
zabójcze te żarty o polakach i innych
wieżowiec, 100 pięter, przy schodach stoją niemiec, polak, rusek i chińczyk. przychodzi do nich diabeł i mówi:
- zrobimy tak, kazdy z was wypije wiadro wody i wejdzie na szczyt wieżowca nie zatrzymując się po drodze i nie załatwiając się. komu się uda pójdzie do nieba, komu nie - do piekła.
no to niemiec bierze wiadro wody pije, pije, wypił i wchodzi. doszedł do 1/4 i zachciało mu się sikać, zobaczył w kącie kwiatka i myśli " diabła nie ma, nie dowie się" i zaczął sikać. nagle zjawił się diabeł i porwał go do piekła.
drugi idzie polak, bierze wiadro wody pije, pije, wypił i wchodzi. doszedł do połowy wieżowca i zachciało mu się sikać, zobaczył w kącie kwiatka i myśli " diabła nie ma, nie dowie się" i zaczął sikać. nagle zjawił się diabeł i porwał go do piekła.
idzie trzeci rusek.bierze wiadro wody pije, pije, wypił i wchodzi. doszedł do 3/4 wieżowca i zachciało mu się sikać, zobaczył w kącie kwiatka i myśli " diabła nie ma, nie dowie się" i zaczął sikać. nagle zjawił się diabeł i porwał go do piekła.
i idzie wreszcie chińczyk. bierze wiadro wody pije, pije, wypił i wchodzi. doszedł do 1/4, nic. idzie, idzie, doszedł do połowy i nie zatrzymuje się. idzie dalej- 3/4 wieżowca, nic idzie dalej. wreszcie wszedł na sam szczyt. pojawił się diabeł ale tylko zaklął i wrócił do piekła, a chińczyk idzie do nieba. przy bramie anioły witają go jak bohatera i pytają się:
- Chińczyku, jak tego dokonałeś??
-Chińczyk nie być głupi, chińczyk mieć pampersa!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedz #27 : 2007-03-24, 10:26 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #28 : 2007-03-24, 10:36 »
Loleczka xD (l_ (O) (l_  xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

NoxeR

  • Gość
Odp: Polak rusek niemiec i czarne
« Odpowiedź #29 : 2007-03-24, 10:41 »
Dobre :D
-Chińczyk nie być głupi, chińczyk mieć pampersa!
[]_, (][) []_,
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 28 zapytaniami.