Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Luuudzie...  (Przeczytany 10191 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Luuudzie...
« : 2006-04-28, 15:19 »
Hm, może to powinno iść do humoru, choć to może raczej tragiczne... :P Chodzi mi o załamkowe zachowania ludzi jakie spotykamy w życiu.
Byłam sobie w markecie, a było to Tesko i kupiłam kilka rzeczy i do kasy, a że mało to do 10 artykułów, no i słyszę, że od kasy obok, też do "10" odchodzi wkurzony facet i idzie do mojej. Podchodzi do niego żona czy cośw tym stylu i pyta o co chodzi, a on, że babka nie chciała go obsłużyć, bo za dużo rzeczy ma. A wózek wypełniony do połowy więc się nie dziwię... :P Na co ta prawdopodobnie żona: No jak to? (Z oburzeniem.) Przecież mamy dziesięć! Soki raz, więdliny dwa...
 :lol: Babka w mojej kasie obsłużyła ich bez słowa, pewnie się załamała jak ja... :P

Drugie zdarzenie, które mi przychodzi do głowy, bardziej mnie dołujące jakie mamy społeczeństwo. Jechała sobie babka z 40 lat na rowerku, ścieżką rowerową i przechodziły jakieś dzieci z 11 lat. Nie widziałam co się dokładnie stało, ale podejrzewam, że oboje pruli do przodu i liczyli, że drugie isę zatrzyma. Widać ta babka przejechała dzieciom przed nosem i one coś za nią zawołały, a ona im za siebie pokazuje środkowy palec, a one do niej: tej palec to może pani sobie wsadzić...
Tu się załamałam jak to ludzie sie u nas kochają i jak są uprzejmi i kulturalnie bez wzgledu na wiek... :P
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #1 : 2006-04-28, 15:39 »
Najczesciej takie załamujace sytacjie zdarzaja sie w autobsach, tramwajach  :roll:
Czesto jak wchodze do autobusu, gdzie trzeba zajac miejsa, aby nie stac z 40 min. to wszystkie babcie sie pchaja i mowia: "ej ty  nie pchaj sie, nie widzisz ze inni ludzie tez chca wejsc" mowiac to pchaja sie do przodu, walac i wypychajac wszystkich  :roll:
albo
Jade sobie z grupa do schroniska. Autobus byl strasznie pelny, nie dalo sie juz wsiasc(mimo to ludzie sie pchaja) Pewna babka sie na mnie wydarla, ze mam sie przesynać. Pytam sie gdzie, przeciez nie ma miejsca. a ona: slepa jestes, mozesz tam. niby gdzie? to niech pani sie przesunie przeciez tam jest pol autobusu wolnego(akurat byl przystanek i ludzie wysiedli) a ona: ty gowniaro nie pyskuj do mnie  :roll:

Najlepsze jednak było w schronisku  :lol:
Babka obejrzala juz wszystkie boksy i podchodzi do nas.
my: i co wybrala Pani pieska?
ona: niestey nie, nie ma yorkow
my: no ale przeciez sa inne, podobne.
ona: no tak, ale ja szukam psa: zadbanego, wyczesanego, w dobrej kondycji, czystego, łagodnego, no i taka cala liste podoala  :shock:

normlanie szok. od kiedy w schronisku sa takie psy?  :o
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #2 : 2006-04-28, 15:40 »
:lol:
Dzisiaj na sesji, ktorys z radnych costam mial przeczytac: "Panie przewodniczacy, droga rado... oj przepraszam, to nie to" :P pogrzebal w kartkach i znalazl to wlasciwe, przeczytal po czym siadl i spalil cegielke :P
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Forum Zwierzaki

Odp: Luuudzie...
« Odpowiedz #2 : 2006-04-28, 15:40 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #3 : 2006-04-28, 21:21 »
-
« Ostatnia zmiana: 2007-01-19, 20:06 autor golden(ka) »
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #4 : 2006-04-28, 22:33 »
Co to tego poczucia homoru to sie zgadzam :/
Sami nudni ludzie mieszkaja w tej Polsce :roll:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #5 : 2006-04-28, 23:01 »
Wczoraj w sklepie załadowałem do koszyka keczap i chlebuś następnie poszedłem do działu warzywnego gdzie spotkałem kumpele zacząłem z nią gadać i zapytała się co robie, wytłumaczyłem jej, że właśnie próbuje kupić 5 cebul, ale się nie mogę dostać, bo jakaś babka coś wybiera i nie świadomie położyłem koszyk na podłodze. Kiedy babka poszła dalej gadają z nią wziąłem te cebule i załadowałem do kszyka nagle patrzę i pytam się jej "ej skąd ja wziąłem te trzy ogórki... I TE PIECZARKI!" Wtedy zorientowałem się, że zabrałem babce koszyk ;] Koleżanka się śmieje, babka się na mnie dziwnie patrzy, ja szybko przeprosiłem i odłożyłem koszyk i prawie biegnąc poszedłem do kasy ;]
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #6 : 2006-04-29, 09:33 »
Kleptomania? :D

Co do poczucia humoru i jazdy środkami komunikacji miejsckiej, to pamiętam jak jechałyśmy z koleżankami i zaczęłyśmy coś tam śpiewać (nawet nie jakoś na cały wagon) nas ochrzanili... :P Widać nie mam zbyt pięknych głosów... ;)
W sumie ludzie się teraz wstydzą śpiewać w ogóle... :(

Często ochrzaniają mnie, że zbyt głośno gadam np. w autobusie... :P A ja biedna jak się rozkręcę, to nawijam i tyle... :P w sumie dobrze, że mi mówią, bo nie zawsze się upilnuję, ale z drugiej strony nei wmówią mi, że nie chcą słuchać... :lol: Normalnie masie ludzi w autobusie się nudzi i wolą zająć czym kolwiek ucho czy oko, żeby szybciej im czas zleciał... :P Ile razy ktoś mi przez ramię czytał? :P

Najlepsze jest w metrze jak jest mało ludzi, tyle co na siedzieniach się mieści i mało czytania... :P I wszyscy po sobie patrzą, a jak tamten sie patrzy, to ten odwraca wzrok... :P Musi to fajnie wyglądać.

A najgorzej jak jedzie dziecko lub kotek czy szczeniak... :P wzrok całego wagonu na niego...
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #7 : 2006-04-30, 12:39 »
Czasem człowiek spotka takiego dziwaka, że nic, tylko się załamać... Idę z Toffikiem ścieżką przez park, przed nami z trawnika w stronę ścieżki zmierza starszy pan z niedużym wilkiem. Są tuż-tuż, Toffik cały w skowronkach, więc myślę, że to suczka, ale dla pewności pytam właściciela. Ten wybałuszył na mnie oczy i nie odpowiada, więc myśląc, że nie dosłyszał, powtarzam pytanie. Na to pan "a jakie to ma znaczenie?" Zdziwiona (każdy przecież wie, o co chodzi :roll:) wyjaśniam, że Toffik na psy się rzuca, a na suczki reaguje przyjaźnie, na co słyszę "pani pies jest na smyczy, ja się zatrzymałem, więc o co chodzi?" Nie chce mi się wyjaśniać, że mój pies chciał się przywitać z jego suczką, więc odchodząc mówię coś w stylu "nie ma sprawy". Widzę, że facet jakiś dziwny, to co będę dyskutować? Jeśli nie życzy sobie kontaktów z innymi psami, wystarczy przecież powiedzieć "lepiej nie podchodzić" i po sprawie. Tymczasem facet, zamiast pójść dalej woła za mną "szuka pani znajomości?"  :shock: A mógłby być moim ojcem... Nie zdzierżyłam, odwracam się i mówię "na pewno nie z panem". Idę dalej, a gość nadaje i nadaje, nawet nie słyszę, co. Innym razem spotkałam tą samą wilczycę z córką owego przyjemniaczka, i od niej dowiedziałam się, że suczka na starość zdziwaczała i jest złośliwa, potrafi ugryźć. Wystarczyło jedno zdanie wyjaśnienia, ale po co, skoro można wygłosić całą litanię bzdur? :roll: 
Zapisane
IBDG Wrocław

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #8 : 2006-04-30, 12:59 »
Jeeejo... :P Załamka. Dzisiaj idę se z Pampersem i patrzę babka se stoi i czeka na coś. Chciałam skręcić w jedną mańskę, ale przyleciał pies na którego ta babka czekała. Samiec w kagańcu, mój w kagańcu. Zobaczyli się tamten podleciał, to mój ochoczo go obwąchuje, tamten mojego, ale się stroszy i warczy. Babka uznała, że koniec tego dobrego i woła psa: snupi! snupek, snuper-głupek! On ją olewa i klei się do mojego. Ja Trampka przytrzymałam, żeby nie latały w kółko mnie i żeby ewentualnie tamta zabrała swojego. Ona woła, on ją olewa, wącha, warczy i dopiero po kilku minutach jak już sobie odeszła wystarczajaco daleko on poleciał... :P Mi tam w sumie rybcia, mogę poczekać, nie wiem jak mój pies - który pewnie nie czół się komfortowo... W każdym razie pies tej babki doczepia się do innej osoby, a ona ćwiczy szkolenie, zamiast po porstu go zabrać... Nie każdemu może się podobać, że czyjś pies nie chce się odkleić... ;)

Innym razem, co już pisałam na forum jak pamiętam, szedł facet z jamnikiem, jamnik luzem, bez nieczego pięć metrów za nim zasówa, to ja mojego psa przytrzymuję przy sobie (był na smyczy) i czekam, on jak to on piska do piesia. A facet - niech pani trzyma tego psa! No sorry... :P Co on król drogi? Idzie sobie środkiem, za z boczku z psem stoję i trzymam, żeby jego jamnior mógł przemaszerować... a ten jeszcze ma pretensje...
Mówię sobie, że jak czyjść pies lata bez smyczy, to nie będę mojego trzymać krótko, bo jak właściciel daje psu robić co chce to znaczy, że nie ma nic przeciwko temu, żeby każdy pies go obwąchał... :P Ale jakoś zawsze odruchowo trzymam... buu... (oczywiście groźnie zachowujące się psy nie wchodzą w grę).
Jeszcze przed tym postanowieniem miałam taką opcję, że babka była z seterem. Seter luzem, mój na smyczy. Seter podlatuje do mojego i zaczyna się wściekać, babka go woła i mnie ochrzania, że daje mojemu psu do niego podchodzić... Eee... Da? Byłam w szoku... :P Następna królowa okolicy, a inni to tylko jakiś motłoch, który musi isę usuwać jej spu z drogi... Pamietam, że próbowałam odejść z Trampkiem, a tamten za nami latał zanim go odwołała.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Luuudzie...
« Odpowiedz #8 : 2006-04-30, 12:59 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #9 : 2006-05-01, 18:29 »
Hehe:P A ja kiedyś se jade autobusem do szkoły i spotkałam kumpelke i tak gadamy gadamy, gadamy i jakoś tak mi sie lookeło przez okno a patrze jakieś 4 przystanki już za szkołą:P a tu jakiś żulu obok nas siedział i zaczął sie mnie czzapiać "Ty Ku*** tam by ła wąwozowa a ty mi zasłoniłaś" a potem do faceta : "Ej ty,tam była Belgradzka?" a on "no tak" a żulu do niego "Ty debilu! To czemu mi wcześniej nie powiedziałeś?!" aż w końcu kierowca go wygonił" a my z kumpelką pobiegłyśmy do szkoły:P LOL
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #10 : 2006-05-24, 21:35 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:28 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Princessa

  • Gość
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #11 : 2006-05-24, 22:27 »
w tesco zawsze sa przekrety....u mnie w Tesco zawsze ludzie: " ooo kalafior je tu ino za zlotek piatka!! u mni w warzywniaku nawet za tyla nie je !"
:lol: rozwalaja mnie ci ludzie...
Zapisane

Kundelk@

  • Gość
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #12 : 2006-05-24, 22:42 »
Inteligenci,nie?<lol>
Albo ostatnio:Ja z koleżankami siedzę na huśtawkach i jedna opowiada nam jakąś historyjkę.A w piaskownicy siedzi dwóch facetów.I jeden do niej:"Zamknij zlew!!!Nie można trochę ciszej?!!!!Dzienkusek."A potem(na naszych oczach)obsikał śmietnik,a kiedy odchodzili krzyknęli:"Sorry dziewczyny,nigdy nie pijcie alkocholu!"
<lol>
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #13 : 2006-05-24, 22:47 »
buahahaha....co za debi.l :P
Zapisane

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #14 : 2006-05-25, 07:33 »
wiecie ja kiedys ide z moją kumpelą do jej babci bo miał cos wźąć, ona szła z swojim psem, no i idziemy sobie idziemy, a jej pies jet mniejszy od kota (mieszanina ciłały z czymś [ bardziej podobne do czegoś]) i tu nagle podbiega do niego jamnik, nuka zaczyna siem znim bawić, a jakaś babcia:
- gówniaro zabieraj tego brutala od mojej luis bo ją jeszcze zagryzie!!!
a najlepsze jest to ze ten jamnik był tak upasiony że wyglądał jak stolik :lol:
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Forum Zwierzaki

Odp: Luuudzie...
« Odpowiedz #14 : 2006-05-25, 07:33 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #15 : 2006-05-25, 09:18 »
Sorki za odświerzenie tematu, ale  które tesco?
Już nie pamiętam to pisałam o Tesco... :P Ja chyba bywam tylko w tym na Kabatach.
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #16 : 2006-05-25, 15:35 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:27 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #17 : 2006-05-26, 09:35 »
No to i ja cos dopisze... siedze sobie w mcdonaldsie  (praca) a tu nagle CYK!  pradu nie ma - a jak prądu nie ma to nic nie działa, kolejka jak cholera, no ale co zrobic  - no to sobie na tej kuchni stoimy bezczynie... w pewnej chwili słychać awanture - jakiś facet zaczął się z jedną z dziewczyn na serwisie wykłócać o to, ze cośtam chce  "i jego nie obchodzi, ze prądu nie ma, on to chce i już, no bo on stał w kolejce"... paranoja...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #18 : 2006-05-26, 09:40 »
Hihi, jak pięcioletni dzieciak... :) Eh, niestety. No ale w sumie jak szłowiek zdenerwowany na maks to mu wszystko jedno, by się wydrzeć... :(
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #19 : 2006-05-26, 14:13 »
ostatnio jade rowerkiem. Jechałam sobie chodnikiem. I było miejsce że droga zwężona bo samochody na chodnik zaparkowane. Więc ja widząc jakieś babcie idące już się nie pchałam i poczekałam. Jedna do drugiej przechodząć obok mnie "Tym rowerzystom to już miejsca za mało na ulicach!". Bez komentarza pojechałam :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #20 : 2006-05-27, 06:54 »
Inna akcja...   Wyszłam z koleżanka ze szkoły, przechodzimy przez pasy, a tu jakiś koleś wyjeżdża z parkingu i jeszcze cofa - wjechał na pasy, i prawie, ze wjechł na dwójke staruszków, którzy też przechodzili - dizadek się wkurzył i jak nie przyp****** laską w samochód... aż koles na samochodzie wgniecenie mmiał...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Luuudzie...
« Odpowiedz #20 : 2006-05-27, 06:54 »

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #21 : 2006-05-27, 15:03 »
głupota ludzka nie zna granic...
ale jednak najgorsze są "stare baby"... ostatnio stały pod moim blokiem i kłóciły się której pies jest najładniejszy... :/ one w ogóle znajdą zawsze coś do przyczepienia się...
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

Princessa

  • Gość
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #22 : 2006-05-27, 22:49 »
ostatnio czekalam na kumpele w parku i sie polozylam na trawie bo slonko swiecilo a nie hcialo mi sie stac :P i szly takie stare kwoki dwie i jedna do drugiej: "Ah ta dzisiejsza mlodziez....Patrz Stefcia co drugi nacpany lezy"
sie wkurzylam..no co ja przeciez robilam? polozylam sie tylko i przy okazji brzucha i twarz opalalam....
albo imny przypadek..szlam z przyjacielem objeta obok kosciola a taka stara kwoka do swojego starego koguta:
"Takie male dzieci a juz o seksie mysla..my w ich wieku to nawet o pocalunku nie myslelismy" :/
yhym...ja juz dobrze znam te stare wredne co za mlodu sie puszczaly....a co ja niby zrobilam?
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #23 : 2006-05-27, 22:57 »
ostatnio czekalam na kumpele w parku i sie polozylam na trawie bo slonko swiecilo a nie hcialo mi sie stac :P i szly takie stare kwoki dwie i jedna do drugiej: "Ah ta dzisiejsza mlodziez....Patrz Stefcia co drugi nacpany lezy"
sie wkurzylam..no co ja przeciez robilam? polozylam sie tylko i przy okazji brzucha i twarz opalalam....
albo imny przypadek..szlam z przyjacielem objeta obok kosciola a taka stara kwoka do swojego starego koguta:
"Takie male dzieci a juz o seksie mysla..my w ich wieku to nawet o pocalunku nie myslelismy" :/
yhym...ja juz dobrze znam te stare wredne co za mlodu sie puszczaly....a co ja niby zrobilam?
buhehe  :lol:  :lol22:

Ostatnio byłam sobie w parku, mój pies lezał pod ławka, a tu nagle z krzykiem wyskakuje mi facetka: " dlaczego pozwalasz psu kopac dziury, nie widzisz? caly park juz jest przekopany, potem wiadomo skad sie biora te niewychowane, bestie ktore zagryzaja ludzi  :roll:  :lol:
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Cieciorka

  • Gość
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #24 : 2006-05-28, 09:47 »
Wiesz Ola, moim zdaniem twój pies jest okropnym brutalem, predzej czy później w nocy zagryzie cię! I nie wiem z czego ty się w ogóle śmiejesz!!! :lol:

Ja jakoś rzadko spotykam się z takimi wredotami...chociaż kiedyś wyszłam na spacer z psem znajomych (wilczurek) na smyczy, w kagańcu (pies, nie ja :P ) a tu idzie jakis grubas z małym terieropodobnym czymś... bez smyczy itp. Nie wiedziałam, że Kora (wilczur znajomych) nie zbyt lubi obce psy, ale przytrzymałam ją jak mogłam. Po jakimś czasie pociągnęła mnie i zatrzymała się tuż przed tamtym psem szczekając na niego i wymachując łapą. Jakoś ją odciągnęłam, ale wiecie, ja malutka, pies silny.... ale oczywiście nic się nie stało, szybciej tenterier by jej coś zrobił, bo bez kagańca :P Ok, wiem, moja wina, ale bez przesady! Gościu zaczął się na mnie tak wydzierać i jeszcze dodał coś o spraniu mnie :shock:
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #25 : 2006-05-28, 18:10 »
sposób na upierdliwe babcie?? robić jak najbardziej na złość u mnie pomaga :P
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

shihTzu1

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3053
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #26 : 2006-05-28, 19:04 »
Ale akcja  :lol: Chodzę sobie z psiulką po parku ( shih tzu :kocham:) i nagle wyskakuje typowa 'starsza pani': pół litra perfum (myślałam, ze padnę od tego zapachu  :P) włosy ufarbowane na blado-fioletowy kolor, z jamniorem. Moja psina zaczęła ciągnać do tego jamnika, a babka jak się nie zacznie drzec: 'Zabieraj tego kundla! Jeszcze mi moje biedne maleństwo zagryzie!!"  :hahaha: Moja początkowa reakcja wyglądała tak:  :hmmm: a późniejsza:  :hahaha:
Zapisane
"Watashi ga ikudo mo motsure nagara
Hieyuku te de
Tsukuru suna no oshiro wo
Machibuseta nami ga sarau
Anata e..
Onegai dareka ga.."

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #27 : 2006-05-28, 20:14 »
najgorsze właściwie sa te ,,stare baby i dziady" :P dużo razy w autobusie mnie spychali z miejsc, albo wrzeszczeli na mnie ,,ty mała gówniaro niepozwalaj se za dużo" i tego typu teksty... pamiętam jak wchodziłam do autobusu z psem na rękach (11kg to troche dużo) miała kaganiec była na smyczy to taki stary gość przed samym zamknięciem wypchnął mnie z autobusu i powiedział ,,nie wprowadza sie psów do autobusów bo śmierdzą i wszędzie srają!" na pożegnanie jak sie zamykaly drzwi krzyknełam ,,załatw se srajtasme jak ci coś nie pasi!!" niechciało mi sie czekać kolejnych 15 minut na autobus więc se pzreszłam z psem do domu, długi dystans za to pokonałyśmy :P

Pamiętam jeszcze jak chodziłam do 2 klasy podstawówki i moja babcia wygląda na osobe 40 lat no i wtedy wracałam ze szpitala po świeżościągniętym gipsie, więc miałam ja narażoną na wsyzskie udeżenia, babcia mnie posadziła na miejscu dla osób niepełnosprawnych no i jakaś starucha sie wydziera na mnie i moja babcie że dzieci tu sie nie posadza! one mają nogi i tego typu scenki... no ustąpiłam miejsca, ale przez jej gruba dupe omało nie doszło do ponownego urazu ręki, bo mnie az popchneła stara kwoka :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Luuudzie...
« Odpowiedz #27 : 2006-05-28, 20:14 »

Princessa

  • Gość
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #28 : 2006-05-28, 20:49 »
:lol: :lol: taaa ja tez na nie zawsze mowie stare kwoki :P
co do tych wlasnie kur (kwok :P ) to dzisiaj na stajni sie jedna z jakims bachorem pałetala...(juz po zawodach bylo) no i ja sobie tam siedzialam przy Arkadii (zajmuje sie nia..jest jak moj wlasny kon :P ) i podchodzi do mnie ta kwoka: "Czy to jest twoj konik? taaak...bardzo ladny a lubisz sie z nim calowac??"
:lol: myslalam ze padne...no kurde ja nie wiem co we mnie jest ale najpierw mnie o cpanie oskarzaja, potem o seks a teraz o calowanie sie z koniem...owszem dam mu buziaczka czasem ale bez przegiec!!
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Luuudzie...
« Odpowiedź #29 : 2006-05-28, 20:51 »
:lol: nieźle to musiało brzmiać z jej pomarszczonych ust :lol: :lol2:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 27 zapytaniami.