Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wydzielina z nosa  (Przeczytany 2163 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sylwka_garfisia

  • Gość
Wydzielina z nosa
« : 2003-03-28, 18:02 »
Mojej kocicy od  dawna
leci jakas woda z nosa i z mordki...nie wiem co to jest, ale to chwilami strasznie cieknie!
Moze ktos wie co to moze byc i czy to grozne ??? Może to jest normalne u kotów??Miałam już się o to kiedyś spytać ale zapomniałam.Z góry dzieki za odpowiedzi.
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #1 : 2003-03-28, 18:23 »
Do weta i to biegiem. Z wydzieliną z dróg oddechowych nie ma żartów.
Zapisane

SKR

  • Gość
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #2 : 2003-03-28, 18:54 »
Tez tak mysle. Lepiej idź i niech ci wet powie co z tym robić. Bo to groźne mogło by być
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedz #2 : 2003-03-28, 18:54 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #3 : 2003-03-28, 19:27 »
wydzielina z nosa to najprawdopodobnie katar, musisz najlepiej jutro rano iść z kotem do weta i opowiedzieć wszystko ze szczegółami. Bez antybiotyku kataru nie wyleczysz.
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #4 : 2003-03-28, 19:30 »
Tak, a przy tym niepokoi ta woda z pyszczka - czyżby to było ślinienie z powodu dużego stanu zapalnego dziąseł, który przy katarze się zdarza? Jeśli nie - woda może sugerować zapalenie płuc i zbierający się w nich płyn...
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #5 : 2003-03-28, 19:33 »
Ślinotok, bardzo możliwe, że kociak przeziębił sie gdzieś i tak to zostało nie leczone, a znając zwierzęta, one praktycznie do końca ukrywają chorobę.
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #6 : 2003-03-28, 19:46 »
Miałam okazję oglądać oba objawy, niestety... Przy ślinotoku płyn jest gęstszy i zbiera się pod pyskiem i na brodzie, natomiast rzadka woda to bardziej wygląda na płyn płucny. Zależy, przecież nie wiemy jak wygląda sytuacja. Jedyną radą jest udać się do weta bo ani to ani to nie jest nieszkodliwe.
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #7 : 2003-03-28, 20:26 »
Akurat dobrze sie składa!Jutro w moim miescie jest darmowa sterylizacja kotek i chcemy isc do weta.Moze nie sterylizowac ale poprostu wizyty u weta sie przydadza!Ale nad sterylizaca tez sie zastanawiamy!A tak pozatym płyn jest biały i raczej jest na brodzie czasami na nosku wygląda jak normalna kropelka wody.
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #8 : 2003-03-28, 20:26 »
gdy miałam kotkę to po zastrzyku hormonalnym też sie śliniła.. ale nie zawsze. siedziała wtedy taka trochę osowiała i tylko na moim łóżku. Ale dość szybko dochodziła do siebie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedz #8 : 2003-03-28, 20:26 »

Dianka

  • Gość
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #9 : 2003-04-06, 11:25 »
Nie wiem jak pomoc poza wetem bo nigdy sie z tym nie spotkałam ,moja kicia ma często katar który wygląda jak woda ,ale na ddrugi dzeń jest juz ok.
Zapisane

Emilka

  • Gość
Odp: Wydzielina z nosa
« Odpowiedź #10 : 2003-04-07, 11:47 »
Cytat: sylwka_garfisia
Akurat dobrze sie składa!Jutro w moim miescie jest darmowa sterylizacja kotek i chcemy isc do weta.

DARMOWA!!!!!!!! :shock:  :shock:  ja sie jeszcze z takim czyms nie spotkalam...niestety :( na Twoim miejscu zaraz bym poszla...za darmo...troche t jakies dziwne...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 25 zapytaniami.