Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: >>>Przepiękna ogarka Żanetka- poznaj jej historię<<  (Przeczytany 2217 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

evita

  • Gość
Jestem prawie ogarem. Mam na imię Żaneta i wszyscy mówią, że jestem śliczna i mądra. Urodziłam się dwa lata temu latem, w pustych magazynach gdzieś na wsi a moja mama i rodzeństwo zginęli nie wiem gdzie pewnego dnia. Mnie samą, samotnego puchatego szczeniaczka, pewna dobra starsza Pani znalazła i zaniosła do schroniska w Węgrowie. Tam trafiłam na zardzewiały krótki łańcuch i do dziurawej budy. Dostawałam ochłapy i nie wiadomo jak przetrwałam ostatnią straszną zimę bo króciutka sierść mnie nie grzała. Ale przetrwałam. Żyłam tam zalękniona i cichutka nie wierząc ludziom, aż pewnego dnia ogaromaniacy z [....]anii dowiedzieli się, że jestem i czekam na pomoc. Wywieźli mnie z tego okropnego Węgrowa i dali ciepły kąt i pełną miskę w azylu Emir w Żabiej Woli. Powoli odzyskiwałam wiarę i zaufanie do człowieka. Poznałam co to spacer i smycz i poznałam ciepłe słowo i dotyk ludzkiej ręki. Zostałam wysterylizowana. Potrzebuję tylko starania i cierpliwości i spokojnej opieki od kogoś, kto mnie zrozumie a wtedy wszystko będzie wspaniale. Jestem teraz zdrowa i śliczna i błyszcząca a wiesz czego mi teraz brakuje najbardziej? Twojego czułego serca dobry człowieku. Jeśli to czytasz co chcę Ci powiedzieć, to błagam- popatrz w moje oczy-ja czekam-czekam na Ciebie-daj mi ciepły dom-daj mi swoją cierpliwą opiekę-pokochaj mnie proszę...
Z poważaniem
Twoja Ogarka Żaneta

Żanetka przebywa obecnie w azylu pod Warszawą.

Oto Żanetka:







Kontakt:
Fundacja Emir
Prezes Krystyna Sroczyńska
tel. 0601300726
tel. 046/857 88 27
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 20 zapytaniami.