Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Uciechow koło Dzierżoniowa woj.dolnośląskie  (Przeczytany 7710 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kolumb

  • Gość
 :) :) :)W maju 2006 roku z inicjatywy miłośnikow psow powstał Ośrodek dla żwierząt Porzuconych i Niechcianych..
 Impulsem do jego założenia była chęć stworzenia azylu biednym i głodnym zwierzętom ( głownie psom ) oraz pomoc w znalezieniu im domu...
Zapisane

kolumb

  • Gość
Odp: Uciechow koło Dzierżoniowa
« Odpowiedź #1 : 2007-01-31, 17:27 »
 :) W chwili obecnej trwają prace remontowo-adaptacyjne obiektu. Jednak już mamy trochę podopiecznych. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam na stronę www.uciechow.pl Możemy też podyskutować na moim forum www.odkrywca.fora.pl   :VoV: Wszelkie prace nad ośrodkiem prowadzone są przez wolontariuszy, a pracy jest dużo . Dlatego przyda nam się każda para rąk do pomocy i każda dana z serca złotowka...
Za pomoc z gory dziękuje w imieniu własnym i wszystkich ktorym nie jest obojętny los pieskow z Uciechowa :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Uciechow koło Dzierżoniowa woj.dolnośląskie
« Odpowiedź #2 : 2007-01-31, 19:26 »
Nie mogę wejść na stronę schroniska... Być może to wina mojego netu, bo od wczoraj mam problemy... Spróbuję później :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Uciechow koło Dzierżoniowa woj.dolnośląskie
« Odpowiedz #2 : 2007-01-31, 19:26 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Uciechow koło Dzierżoniowa woj.dolnośląskie
« Odpowiedź #3 : 2007-02-01, 12:32 »
Dziś nie miałam kłopotów :)

Znam Uciechów z [....]anii, a właściwie z Bazarku, z którego dochód czasem idzie na to schronisko... Ale do tej pory nie wiedziałam, gdzie to dokładnie jest...

Mnóstwo jest tam do zrobienia... Może uda mi się namówić kogoś na odpis podatku... Ale z doświadczenia wiem, że ludzie nie lubią sobie zawracać głowy... Zwykle słyszę "a co ja mogę, parę groszy"... A ja gadam i gadam, że jeśli pomnożyć te grosze przez wiele osób, ble, ble, ble... Cóż, spróbuję znowu :P 
Zapisane
IBDG Wrocław

kolumb

  • Gość
Odp: Uciechow koło Dzierżoniowa woj.dolnośląskie
« Odpowiedź #4 : 2007-02-02, 11:45 »
 :) Wiem, ludzie nie rozumią jak wiele od nich zależy. Poza tym są wygodni, a takie niedziałanie jest wygodne...
Jeśli dobrze zauważyłem - będąc w Uciechowie to nie tylko pieniądze są potrzebne. Choćby taki problem - nie mają na czym gotować, gdyby ktoś wymieniał starą kuchenkę gazową i mogł oddać to można podłączyć butlę z gazem i nie trzeba by gotować na prądzie ( a jest drogi ). Po remoncie zostaje czasem trochę materiałow budowlanych,  stare a dobre kafelki, cegły, farby etc. Oni się remontują, chętnie by to przyjęli ( na nowe nie ma kasy).Zatem, naprawdę można zrobić dużo - nawet bez wysyłania pieniędzy :)
Pozdrawiam !!!
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Uciechow koło Dzierżoniowa woj.dolnośląskie
« Odpowiedź #5 : 2007-02-02, 12:45 »
Mnie złości, że nie chce się ludziom podjąć nawet tak minimalnego wysiłku, jak zrobienie odpisu :roll: Psioczyć na złe wykorzystywanie pieniędzy podatników każdy potrafi, ale jak można choć odrobinę podatku przeznaczyć na naprawdę sensowny cel, nie chce się palcem ruszyć :roll:

Będę pamiętała o tym, co potrzebne i popytam znajomych, może akurat ktoś będzie miał coś na zbyciu :)
Zapisane
IBDG Wrocław

kolumb

  • Gość
Odp: Uciechow koło Dzierżoniowa woj.dolnośląskie
« Odpowiedź #6 : 2007-02-02, 14:30 »
 :VoV: Cieszy mnie,że chociaż Ty masz ochotę coś zrobić...Dzięki za to w imieniu psiakow... :)
Co do mnie to już od dawna nie liczę na nikogo. Sam staram się zrobić co mogę, aby poprawić psi los.. Choćby tych biedactw z Uciechowa..Myślę nawet, że gdybyśmy - ludzie robili tylko tyle ile jesteśmy w stanie to nie było by tylu psich i ludzkich dramatow...I żyłoby się znacznie lżej na tym ziemskim padole... :)
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Zapisane
IBDG Wrocław

ReTrIvA

  • Gość
Odp: Uciechow koło Dzierżoniowa woj.dolnośląskie
« Odpowiedź #8 : 2007-03-20, 16:34 »
a moim zdaniem lepiej byloby pieniadze, ktore zostaly przeznaczone na Osrodek wklepac w schronisko ktore juz jest- w Dzierzoniowie. sytuacja tam jest okropna :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Uciechow koło Dzierżoniowa woj.dolnośląskie
« Odpowiedz #8 : 2007-03-20, 16:34 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 24 zapytaniami.