Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gwałty, Molestowania itd. ;[  (Przeczytany 6391 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Gwałty, Molestowania itd. ;[
« : 2007-02-25, 16:45 »
Ileż jest teraz zgwałconych kobiet i dziewcząt..
Pewnie nie raz widzieliście jak ktoś starszy w publicznym miejscu obmacywał młodszą o wiele młodszą dziewczynę?

Albo sami mieliście jakieś przygody co do gwałtu czy molestowania.?
Jak tak to piszcie

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #1 : 2007-02-25, 17:34 »
yyy moim zdaniem to troche drazliwy temat jak na forum.
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #2 : 2007-02-25, 17:37 »
Oj czemu.?
Warto o takich tematach rozmawiać, można przez to nie które dziewczyny ostrzec itd.

Forum Zwierzaki

Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedz #2 : 2007-02-25, 17:37 »

sylwik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 278
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #3 : 2007-02-25, 17:42 »
No jasne.Ostrzeganie swoja droga-popieram to,jak sie zachować itp
Ale nie wiem czy opisywanie jak to kolezanke zgwałcono,jest dobre.Ja osobiście bym tego nie chciała, aby ktoś gdziekolwiek napisał o mojej krzywdzie.No ale zobaczymy jak to sie rozwinie.Pozdrawiam
Zapisane
"O nim można powiedzieć-obłąkany.
Istnieje różnica między umysłami chorymi, a głębokimi"

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #4 : 2007-02-25, 17:49 »
No w sumie nie to dokładnie miałam na myśli.[dokładne opisywanie] ale o to czy zetknęliście  się z taką sytuacją.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #5 : 2007-02-26, 22:33 »
Moim zdaniem to tak delikatna sprawa, że na forum niekoniecznie trzeba o tym mówić. ;)
Nigdy nikt nie zwierzał mi się z problemów dotyczących gwałtu/molestowania. Ale czy nigdy kogos takiego nie spotkałam, to nie wiem.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #6 : 2007-02-26, 22:49 »
Moi zdaniem ten temat nie jest odpowiedni. Przypomninam,ze na forum sa ludzie w roznym wieku...
Poza tym sformuowanie "przygody co do gwałtu czy molestowania.?" jest kompletnie nietaktowne oraz nieodpowiednie.:roll:
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Princessa

  • Gość
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #7 : 2007-02-26, 23:45 »
ja bylam obmacywana...na imprezie sie napilam i obmacal mnie 26 letni facet...i co?
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #8 : 2007-02-26, 23:47 »
trzeba nie pic.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedz #8 : 2007-02-26, 23:47 »

Princessa

  • Gość
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #9 : 2007-02-26, 23:50 »
ten zawsze musi cos wtracic :P ale ja akurat jesli chodzi o picie to mam wieeelka slabosc...nie umiem nie pic, jak jest co pic :P hyh...
jesli chodzi o mnie to ten temat nie jest delikatny, moze kogos to krepowac, ale takie jest zycie a wypadki (przypadki) chodza po ludziach.
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #10 : 2007-02-26, 23:54 »
ten zawsze musi cos wtracic :P ale ja akurat jesli chodzi o picie to mam wieeelka slabosc...nie umiem nie pic, jak jest co pic :P hyh...

Przynajmniej nie pijesz jak nie ma nic do picia. Może sobie zróbmy temat AA- FZ?
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


thrilly

  • Gość
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #11 : 2007-02-27, 18:06 »
ja bylam obmacywana...na imprezie sie napilam i obmacal mnie 26 letni facet...i co?

i to,że nie stała Ci się żadna krzywda, bo inaczej byś o tym nie mówiła z taką swobodą. może powinnaś nad sobą popracować , skoro nie umiesz pić umiejętnie.


wracając do tematu. osobiście nie widziałam ani się nie spotkałam (tzn nie wiem o ewentualnych takich przypadkach, bo większość 'ofiar' ukrywa to jednak przed światem, a i mam nadzieję że nikogo to nie dotknęło z moich znajomych). w każdym bądź razie nie generalizujmy, słyszy się o takich przypadkach zwykle w tv i mam wrażenie że nie zdarza się to aż tak często, by mówić o zagrożeniu. a wina zwykle jest z obu stron.

'przygoda' to nie dobre słowo do określenia gwałtu czy molestowania, za luźno potraktowałaś temat, bo to poważna sprawa, ^kora^.
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #12 : 2007-02-27, 18:45 »
Hmm..
Wczoraj oglądałam film, który autentycznie mną wstrząsnął. Bodajże "Bękart z Karoliny", albo coś takiego. Nie oglądałam go od początku, ale to nieważne. Rzecz w tym, że jest sobie rodzinka, pozornie szczęśliwa. Starsza córka (kurcze, ja wiem, koło 10, może troszkę więcej lat) zdaje się, że z nieprawego łoża mamusi, zanim ta wyszła za mąż za swego obecnego męża, stała się ofiarą przybranego tatusia. Była tam jeszcze młodsza dziewczynka, nie wiem, skąd sie wzięła, ale jej rola jest nieistotna. W każdym bądź razie ta starsza najpierw poznała tzw. zły dotyk ze strony.. hmm.. ojczyma? Potem wystarczyło małe przewinienie, a ten zaczynał ją tłuc. Nie bić, tylko tłuc. Zamykał się z nią w pokoju, zdejmował pasek, podwijał jej sukienkę i po prostu ją tłukł. Skończyło się oczywiście szpitalem, dziewczynka miała pękniętą kość ogonową i parę innych poważnych i mniej poważnych obrażeń. Tatuś obiecał, że to już się nie powtórzy, więc mała powróciła do domu. Oczywiście historia się powtarzała. Któregoś razu obrażenia ujrzała ciotka czy znajoma matki tej małej, i mąż tej kobiety wraz z innymi mężczyznami o mało nie zabili ojczyma dziewczynki. Potem mała teoretycznie była trzymana z dala od ojca, ale nie to jest najważniejsze. Jej matka wciąż przebywała z tym potworem. Co ciekawe, facet był w stosunku do niej i jej młodszej córki niemalże jak anioł, słowem - mąż idealny. Najbardziej drastyczny moment nastaje wówczas, gdy pokrzywdzona dziewczynka przebywa sama w domu cioci i odwiedza ją ojczym.. Mała oczywiście jest przerażona, facet prosi ją o herbatę, każe jej wrócić do matki i pomóc mu stworzyć ponownie 'normalną' rodzinę. Mała gwałtownie zaprzecza, i o mało nie przypłaciła tego życiem. Została pobita. A potem zgwałcona. Ale właściwie to wszystko jest pikusiem w porównaniu do tego, co się stało potem. Matka dziewczynki wpadła do tego domu, gdy ten gwałcił jej córkę. Cóż, rozbiła na jego głowie butelkę i zabrała małą do samochodu, ale potem.. on ją przepraszał, a ona.. ehh, cóż, po części mu uwierzyła. Film kończy się tym, że dziewczyna pozostaje u ciotki, matka oddaje jej akt urodzenia i wraca do tego potwora, bo 'go kocha'. Właściwie to, co najbardziej mnie w tym poruszyło to sytuacja tej dziewczynki. Przecież to małe dziecko i nie dość, że doświadczyła ogromnej krzywdy ze strony mężczyzny, który powienien być jej autorytetem i osobą, której może całkowicie zaufać, to jeszcze opuściła ją matka, która pozostawiła po sobie jedynie puste słowa 'kocham cię'. Matka, cholera jasna, matka, istota, która powinna swojego potomka bronić przed złem, szczególnie takim, jakie doświadczyła ta mała! A ona poparła to zło i wybrała życie u jego boku, zostawiając córkę niemalże na pastwę losu.
Nie wiem, czy ten film był oparty na faktach autentycznych, ale wiem, że takie rzeczy się zdarzają. I najbardziej przerażające jest to, że obojętne czy pokrzywdzone są małe, czy starsze dziewczyny, mali czy starsi chłopcy - takie osoby często są ofiarami przemocy, gwałtu, molestowania we własnym domu. Co to oznacza? A to, że nie mają gdzie szukać pomocy. Jasne, są fundacje, telefony, specjaliści. Ale człowiek pragnie porozmawiać z kimś, kogo dobrze zna, komu ufa. Zazwyczaj tym kimś jest, a przynajmniej powinien być, rodzic..
Również myślę, że na takie tematy niekoniecznie powinno rozmawiać się na forum, ale prędzej dlatego, że po prostu nie da się tego tak naprawdę do końca omówić, są setki różnych przypadków, z różnych powodów. Patologia dziś jest bardzo modna. A osoby molestowane czy zgwałcone zazwyczaj są pewne, że wina leży w nich samych, a nie w rzeczywistych sprawcach..
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #13 : 2007-02-27, 19:04 »
O też oglądałam wczoraj ten film.
Naprawdę smutny. :(
I tak żal było mi tej starszej dziewczynki.

Katte06

  • Gość
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #14 : 2007-06-27, 11:55 »
Gwałty są straszne. I zazwyczaj rodzice... hmm. to zależy od nich. Niektórzy obwiniają swoje dzieci o nie, a nieraz stoją po ich stronie. Moja koleżanka szła wieczorem ulica do sklepu i napadli na nią chłopacy 5 dokładnie jak mi się zdaje.  Zgwałcili ją, kazdy... Nic nie mówiła, udawałą ze nic sie nie stało. Żyła z tą swiadomością.. i co? po chyba roku albo dwóch latach znalazła się w szpitalu. Miała krwotok wewnętrzno-maciczny.. do końca życia nie bedzie miała dzieci... A jej matka( właściwie to nie jej biologiczna matka. Ma tylko biologicznego ojca) utrzymuje że ona sama"dała dupy".. nie można tej koniety a raczej potwora zrozumieć... Więc dziewczyny! nigdy same nie chodźcie po nocach... no i wogóle same nie chodxcie.. uważajcie na siebie i nie ubierajcie sie..zbyt pociągająco...bo przydarzy wam się krzywda, która bedzie trwać krótko ale jej skutki bedą na całe życie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedz #14 : 2007-06-27, 11:55 »

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #15 : 2007-07-04, 21:38 »
Pamiętam, że jak chodziłam do piątej klasy podstawowki to przepisano do nas takiego chłopaka z patologicznej rodziny ... i on rok później (kiedy nie przeszedł na szczęście do nastepnej klasy), zgwałcił jakąś dziewczynke... a najgorsze było to, że mimo tego, chodził do naszej szkoły jeszcze przez pół roku. Straszne.

Osobiście miałam do czynienia z jakimiś "próbami". Napisze wprost: byłam z chłopakiem 3 miesiące i postanowił, że jeśli nie chce dać mu dupy to sam sobie ją weźmie. Niestety ale koleś się przeliczył xD powiem szczerze ze teraz sie z tego śmieje, ale wtedy miałam serce w gardle.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #16 : 2007-07-13, 21:01 »
Ariva, prawidlowo. ;) Nie cierpie czegos takiego...
Sama nie mialam takiej sytuacji nigdy i nie chce miec, to chyba normalne.
Staram sie sama nigdy nie wracac pozno i w ogole, ale zawsze ryzyko jest.
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #17 : 2007-07-13, 21:58 »
u mnie było zgłaszane na policje. płakałam ja musiałam zeznawać, to jest okropne jak chłopak, starszy o rok molestuje... :(
Zapisane

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #18 : 2007-07-14, 16:45 »
Tym pedofilom i gwałcicielom to za kare powinni im ucinać  :bije:. Według mnie to najlepsza kara za takie coś.

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #19 : 2007-08-19, 20:43 »
Tym pedofilom i gwałcicielom to za kare powinni im ucinać  :bije:.

i do kamieniołomów.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedź #20 : 2007-08-19, 22:14 »
Tym pedofilom i gwałcicielom to za kare powinni im ucinać  :bije:. Według mnie to najlepsza kara za takie coś.
czasami sądzę,że to jest myśl- niejeden facet bardziej niż o swoje życie, boi się o swoje klejnoty. ;)

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Gwałty, Molestowania itd. ;[
« Odpowiedz #20 : 2007-08-19, 22:14 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.