Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 13 14 [15]   Do dołu

Autor Wątek: Ciekawe spotkanie  (Przeczytany 76801 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #420 : 2011-07-22, 11:25 »
Kilka dni temu miałam bliskie spotkanie z nietoperzem. :)
Na wsi. W beczce, gdzie zbiera się deszczówka zauważyłam utopionego nietoperza. Wyłowiłam go słoikiem, wylałam ze słoika wodę i zaniosłam do stodoły. Po jakimś czasie nietoperz wyszedł ze słoika, poleżał na szafce, wysuszył się i odleciał. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #421 : 2011-07-22, 13:00 »
No to nie byl za bardzo utopiony , ale fajnie,ze sie pozbieral :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #422 : 2011-07-26, 10:06 »
Całe szczęście, chociaż na początku myślałam, że nie żyje. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #422 : 2011-07-26, 10:06 »

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #423 : 2011-09-08, 11:46 »
widzialam wielka jaszczurke miala z 35 40 cm dlugosci i byla dosc "tlusciutka"
 wypadla z muru z ziemi wskoczyla na sciane i schowala sie w szczelinie
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #424 : 2011-09-12, 09:34 »
Wczoraj też widziałam jaszczurkę, wygrzewała się na drodze. Jechało auto, więc chciałam ją przegonić. Tyrpnęłam ją nogą, to tylko się zwinęła w kłębek i nie chciała uciekać. Więc wzięłam ją do ręki i zaniosłam na trawę. :)
A przez wczoraj żmiję zygzakowatą. Leżała na trawie i się wygrzewała na słońcu. Szybko pobiegłam złapać psa, żeby do niej nie podszedł, a żmija powoli zaczęła znikać w zaroślach.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Galagodecodi

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 243
    • WWW
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #425 : 2012-05-12, 09:34 »
Nie tak dawno temu miałem takie spotkanie...
http://img232.imageshack.us/img232/3203/dsc02584g.jpg
Nazywa się Rycyk.
Piękne ptaszysko. Niestety mój obiektyw nie pozwolił na lepszej jakości fotkę, a podejść się nie dało bo siatka maskująca do drzewa była doczepiona, więc zrobiłbym za dużo zamieszania, i na pewno by zwiały.
Nie mam niestety czasu zaczaić się na lepszej jakości foty. Poza tym... mają już okres wysiadywania jaj... a ja mam jakieś tam durne "zasady"...  :P
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #426 : 2012-05-13, 12:04 »
Śliczny ptaszek :)
Zapisane
IBDG Wrocław

Leari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
    • WWW
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #427 : 2014-12-30, 20:42 »
Byłam kiedyś u znajomych moich rodziców. Mają tam drzewko gdzie gniazdują wróbelki. Przyzwyczajone do widoku ludzi, jednak wciąż nieufne. Miałam jednak okazję trzymać wpół pisklaka wpół wróbelka na rękach, bo pan mi dał potrzymać  :lol:

Zające biegają po moim osiedlu często w lato. Nie mieszkam na wsi ani przy lesie  :D

Raz na dach mojego domu weszła kuna. Było słychać ją na dachu. Tata podszedł do okna i kuna patrzyła sie na niego swoimi ślepiami, po czym tata zapukał w okno a ona pognała na dach i... sturlala sie nie go po oknie...
Moj brat słysząc ze mamy na dachu kunę, wystraszył sie i płakał. Usłyszał pewnie PUMA a nie KUNA! Niedawno przed tym wydarzeniem mówiłam mu o PUMIE ktora uciekła z Częstochowy...

Jadąc samochodem zobaczyłam bociana. Siedział w gnieździe na słupie. Zobaczyłam go akurat jak robił kupę...  :|

Kiedyś karmiłam norki... Niechcący rozbiło sie ich gniazdo i opiekowałam sie nimi...
Potem znalazlam matke, ale znów uciekła... Położyłam maluchy przy plocie. Przyszedł pies sąsiada i je zjadł... Akurat kiedy powitaliśmy pannę młodą i pana młodego jadących na wesele...
Przykre wspomnienie :(
Zapisane

ralfek

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 4
    • WWW
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #428 : 2015-03-05, 15:59 »
Przywędrowałem na to forum przypadkiem i szukałem czegoś o kunach i znalazłem Twój post, pytanie brzmi - można hodować kuny? :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #428 : 2015-03-05, 15:59 »

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #429 : 2015-09-05, 20:28 »
Słuchajcie to niesamowita ale jak dzisiaj jechaliśmy to na obrzeżach lasu widziałam bialą sarne. Myślałam że to jakaś rzeźba ale jak poruszyła głową to uwierzylam że prawdziwa
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "
Strony: 1 ... 13 14 [15]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 24 zapytaniami.