Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Do dołu

Autor Wątek: Ciekawe spotkanie  (Przeczytany 78622 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #150 : 2008-05-06, 18:06 »
Ostatnio mi się przypomniało.
Byłam z moim tatą w parku no i stałam na mostku nad stawem, a obok był orzech. Nagle czuje, że coś we mnie walnęło, podnoszę głowę... i co widzę? Wiewiórkę rzucającą we mnie orzechami... Trauma.
xD
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #151 : 2008-05-22, 00:19 »
Anas ... :lol: :lol22:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #152 : 2008-05-22, 00:38 »
Yyy ja dziś szłam z chłopakiem wałem... już byliśmy daleko od miasta..
No i on mi mówi że sarny są... no dosłownie 15 metrów od nas stały dwie sarny skubiące jakieś chaszcze... a ja nie wzięłam aparatu ;( ;( ;( Podniosły głowy, popatrzyły na nas.... i jadły dalej

No i dziś miałam prawie zderzenie czołowe z gołębiem.... już wracamy, i leci goląb. No fajnie fajnie, gdyby nie leciał w stronę mojej głowy... gwałtownie odchyliłam się do tyłu....  no i gołąb przelecial tam, gdzie sekundę wcześniej była moja głowa...
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #152 : 2008-05-22, 00:38 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #153 : 2008-05-22, 00:39 »
Z gołębiami miewam podobne sytuacje xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #154 : 2008-05-22, 01:12 »
Bo gołębie to takie złe stworzenia :P
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #155 : 2008-05-22, 12:00 »
nic nie spotykam bo nie wychodze z domu przez ta pogode :/
za to kolezanka mówiła e jak mieli dyżur w szkole na boisku ze widzieli zajaca, a tak poza tym to na terenie szkoły jest wiewiórka i niekiedy ja widac przez okno :) i zamiast słuchac na lekcji wpatruje si ew wiewiórke xD
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #156 : 2008-05-23, 20:31 »
przed chwilą wróciłam ze spacerku..
jak zwykle poszłam z Jogim na pola, nagle w krzakach coś się poruszyło, podchodzimy i nagle przed nami sarna wyskakuje; pobiegła polem, prawie rozdeptała bażanta bo aż wyskoczył z pola :lol:
i jeszcze z drzewa zeskoczyły 3 bażanty i poleciały kilka metrów dalej :)
o i jeszcze jak prawie każdego dnia widziałam myszołowy krążące nad polami
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #157 : 2008-05-23, 22:06 »
a ja dzisiaj wieczorkiem juz sie sciemniałó to widziałam 2 nietoperze :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #158 : 2008-05-23, 22:07 »
Hmmm...bażanty na drzewie? ... :mysli:

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #158 : 2008-05-23, 22:07 »

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #159 : 2008-05-23, 22:15 »
Cytuj
Hmmm...bażanty na drzewie? ... :mysli:
siedziały na najniższej gałęzi  :)

przed chwila słyszałam odgłosy chyba nietoperzy
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #160 : 2008-05-23, 22:19 »
ja ostatnio na polanie spłoszyłam dwa ptaki, jakies kuraki, samce bazanta na pewno nie bo te to bym rozpoznala, takie nieduze szarawe :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #161 : 2008-05-23, 22:28 »
siedziały na najniższej gałęzi  :)


Aaa - chyba że tak :P

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #162 : 2008-05-23, 22:38 »
Cytuj
takie nieduze szarawe :)
może to kuropatwy

odkąd żyje to tylko raz je widziałam w tym roku u mnie na polach tylko 2szt.
a bażantów jest u mnie pełno bo co roku je wypuszczają; szkoda że nie zajmują się rodzimymi ptakami  :/ ...
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #163 : 2008-05-23, 23:07 »
a bażantów jest u mnie pełno bo co roku je wypuszczają; szkoda że nie zajmują się rodzimymi ptakami  :/ ...

Tak - i jeszcze twierdzą,że bażantów jest za mało bo lisy je wyniszczają - a to bażanty są jedną z przyczyn złego stanu rodzimych kuraków ...

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #164 : 2008-05-23, 23:53 »
ale na bazanty moga polowac a na pozostałe kuraki raczej nie, no ale ot nie watek od tego ;)

te dwa ptaki co ja widziałam to chyba kuropatwy, długo ich nie widziałam bo zaraz wyladowały na ziemi, do tego leciały przede mna  ;)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #164 : 2008-05-23, 23:53 »

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #165 : 2008-05-25, 10:49 »
Więc.... jedziemy sobie samochodem.... wyskakuje sarna, tata po hamulcach- dobra uciekła
500metrów dalej.... wyskakuje lis.... znowuż po hamulcach- uciekł
200 metrów dalej... bocian.... ojciec się zatrzymał, trąbił.... a to uparte ptaszysko stało, ale w końcu odleciał...
przy wjeździe do wsi..... kuna (O_o) .... ale na szczęście zwiala szybciej niż bocian....

No i jeszcze lis polował na młode łyski.... :chytry: tata go przegonił bo uznał że jego łysek lis ruszać nie będzie :P
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #166 : 2008-05-25, 20:43 »
Kar jaki fajny miałas dzień, no dobrze ze nic sie nie stało zwierzakom :)

ja dzis jedynie jak autem jechałam to zajac w trawie uszami strzygł i potem jedna sarna była

a zapomiałam, w piatek jeszcze ropuche widziałam sie wspinała w lesie :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #167 : 2008-05-25, 20:59 »
... Zua Kar  :roll:,aż dwa lisy,Widziała  :chytry: - i jeszcze kunę i bociana ... :P

Cytuj
No i jeszcze lis polował na młode łyski.... :chytry: tata go przegonił bo uznał że jego łysek lis ruszać nie będzie :P

Prywatne łyski?  :P - może to była samica karmiąca młode? :mysli:

a zapomiałam, w piatek jeszcze ropuche widziałam sie wspinała w lesie :)

... :lol: Alpinistka? ...  :D

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #168 : 2008-05-25, 21:04 »
... :lol: Alpinistka? ...  :D
zebys wiedział, stroma górka, ja uwaznie patrze pod nogi zeby nie zjechac na tyłku a ona dzielnie si ewspina :lol:
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lisa_loveanimals

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 207
  • Psie oczy nie kłamią...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #169 : 2008-05-29, 13:13 »
byłam na wycieczce w Pieninach. cuuudownie. mnóstwo pięknych zwierząt.  jakieś jaszczurki (na gadach i płazach średnio się znam) ale wiem że były salamandry plamiste, bociany czarne i białe, mnóstwo interesujących ptasiorów, wiewiórki, itd. a w moim ogrodzie też życie kwitnie :D pod wiatą za domem kowaliki gniazdo uwiły i teraz tylko cztery takie pierzaste łebki z otwartymi dziobami wystają i czekają na jedzenie, postaram się o foteczki... a oprócz tego jakieś sówki całymi dniami piskają w okolicy, wczoraj udało mi się podejrzeć starą i dwie młode, ale nie wychodziły mi zdjęcia ;(
Zapisane
"Pies tym różni się od człowieka, że kiedy znajdziesz na wpół żywego psa i pomożesz mu, kiedy wstanie, nie ugryzie cię."

Życie jest krajobrazem, wszystko się zmienia,
Dziś jesteśmy razem, jutro zostaną wspomnienia...

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #170 : 2008-05-29, 22:27 »
Kosy to zUooo!!
Drze dzioba na całą okolicę.... bo "skrada" się do gniazda... żeby tylko nikt się do gniazda nie dostał :roll: Za pierwszym razem da się wytrzymać, ale jak zaczyna prowokować psa, kota... i dalej drze tego pyska.... to okropność...
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #170 : 2008-05-29, 22:27 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #171 : 2008-05-29, 23:15 »
a ja widziałam w słupku na zdiałce jakies gniazdo, nie przyjzałam ssie dobrze ptaszkowi, małe to i kolorowe byłó, pislkaki w srodku piszczały :)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

lisa_loveanimals

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 207
  • Psie oczy nie kłamią...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #172 : 2008-06-01, 20:25 »
oto zdjęcia ptasiorów:



i jest ich 5, a nie 4 jak wcześniej myślałam
Zapisane
"Pies tym różni się od człowieka, że kiedy znajdziesz na wpół żywego psa i pomożesz mu, kiedy wstanie, nie ugryzie cię."

Życie jest krajobrazem, wszystko się zmienia,
Dziś jesteśmy razem, jutro zostaną wspomnienia...

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #173 : 2008-06-07, 18:48 »
a to co kot do domu przyniesie tez sie liczy? :P

sidze sobie przy kompie nagle slysze dluuugie trabienie samochodu - moja normalna reakcja - ide sprawdzic na co samochod trabil. Schodze na dol, kot  przestraszyl sie trabienia i wypuscil swoja zdobycz:

TO mi lazilo o dywanie.



Porobilam zdjecia, dostala pić (z ktorego z checia skorzystala) i wrocila do lasu. Ślicznosci :]
Mialo malenstwo szczescie, ze akurat samochod zaczal trabic - kot nie zdazyl jej uszkodzic.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #174 : 2008-06-07, 19:19 »
Fajna jaszczura :P

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #175 : 2008-06-08, 11:18 »
Iras podobna sytuacje miałąm z myszą, która kot przyniusł, puścił na dywan i sobie poszedł, jeszcze chwile sie nia pobawił ale podem po kilku 'pssiik' na kota wyszedł, tylko mysz była szybka, nie chciała dac sie złapać, i zdjecie robiłam jak była w misce ;)
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #176 : 2008-06-08, 11:54 »
myszy to u mnie sa na porzadku dziennym :P Najstraszniejsza akcje mialam kilka lat temu, gdy kot przyniosl myszora a ja o nim nie wiedzialam... pech chcial ze to byl samiec, a ja mialam samiczke :P

po jakims czaie z jednej myszki zrobilo mi sie 19... wkurzylam sie - urzadzilam DUZE akwarium na ksztalt "lesny" wrzucilam tam wszystkie procz mojej bialej, karmilam tak, ze musialy zarie najpierw znalezc, wwoda podobnie - zraszaczem na liscie itp. poczekalam az dorosna - i stado wypuscilamdo lasu... (warto dodac, ze WSZYSTKIE odziedziczyly wyglad po tatusiu... )

a tatusia znalazlam kilka lat pozniej  - ususzony szkielecik...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #177 : 2008-06-08, 12:10 »
przyjemna historia... miałas jedna mysz, samice i nagle miała młode? haha 'wiatropylna'

ale myszki wypusciłas i skoro miały takie warunki moze poradziły sobie na wolnosci :)

no kot kilka razy przynosił mysz, ale to był pierwszy raz gdy mysz była zywa i dosc szybko uciekała
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedz #177 : 2008-06-08, 12:10 »

Estel

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1610
  • "...Nie zatrzymuj wilków, bo jest ich coraz mniej"
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #178 : 2008-06-08, 12:57 »
Iras to jest chyba samica zwinki

..mi mój kot na szczęście do domu nie przynosi prezentów :roll: 
Zapisane
"Wilk nie jest zwierzęciem ziejącym nienawiścią, ani też nie jest maskotką do przytulania, nie jest ani niebezpieczny, ani sympatyczny. Jest po prostu jednym z  wielu interesujących gatunków prześladowanych przez człowieka od stuleci, który potrzebuje miejsca  do życia."
http://stobnica.wolf.wild.art.pl/       "Jest pewna przyjemność w lasach bez ścieżek; Jest upojenie na samotnym wybrzeżu;Jest społeczność gdzie nie ma intruzów,
http://www.wolfpunk.most.org.pl/ulve/       Przy głębokim morzu i muzyce jego szumu;Nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"- Lord Byron

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: Ciekawe spotkanie
« Odpowiedź #179 : 2008-06-08, 17:15 »
Oj dużo by opowiadać:
- bocian biały, i czarny (ku mojemu zdziwieniu)
- kania... (nike wiem jaka)
- pustułki, jastrzępie
- czapla siwa
- gęś gęgawa z młodymi (urządziła sobie n moim polu gniazdo, zaraz wstawię zdjęcie)
- masa łysek z młodymi
- pliszki siwe i żółte
- jaskółki
- dwa kruki.... kruki, nie gawrony itp..
- sroki to na porządku dziennym
- płynący zaskroniec (który potem małą łyskę chciał zeżreć)
- błotniarki :P one strasznie szybko łażą..





mam jeszcze łyski, czaple.... ale mi sie aparatu szukac nie chce
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.125 sekund z 27 zapytaniami.