Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą  (Przeczytany 2358 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« : 2007-12-01, 01:49 »
Nie wiem czy temat się przyjmie ale chce was zapytać jak byście to przyjmowali. Mieszkam od urodzenia z mamą i babcią. Mój ojciec stwierdził,że jestem przez pomyłke. Mieszka za ścianą na tym samym piętrze. Przez te 19lat jak żyje nigdy nie zamieniłem z nim słowa. Ma 3 dzieci swoich z którymi nie mam własciwie kontaktu. Najbardziej bolące jest to jak widze jak sie bawi z nimi,a mną nigdy się nie zainteresował. Jak wy byście reagowali na taką sytuacje???
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #1 : 2007-12-04, 11:26 »
Trudno co kolwiek napisać ponieważ pewnie mało ludzi jest w Twojej sytuacji tutaj na forum. Czy ojciec powiedział Ci że jesteś przez pomyłkę, czy mama stwierdziła ze on tak powiedział? Może Twoja mama nie chce, abyś miał z nim kontakt? Dorosli czasem dziwnie kombinuja... jeśli to co piszesz jest prawdą, ja dałabym sobie spokoj, ciesz się tym co masz... i głowa do góry! :*
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #2 : 2007-12-04, 13:33 »
Wiesz mam już 19lat więc raczej nie wciska mi kitów. Na rozprawie o unieważnienie alimentów potraktował mnie jak powietrze więc miała moja mama racje.
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

Forum Zwierzaki

Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedz #2 : 2007-12-04, 13:33 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #3 : 2007-12-04, 13:54 »
wiesz, ja bym na twoim miejscu pogadała z ojcem. jeśli rzeczywiście jest tak jak piszesz to po prostu bym uznała ze ojca nie mam i tyle.

ja uznaję ze ojcem jest nie ten kto zrobił ale ten kto wychował. bo zrobić umie każdy, wychować zaś to jest sztuka :)

a unieważnienie alimentów to z jakiej racji? nie studiujesz? (tak ze strony prawnej, to warto go zasądzić tak by zrzekł sie praw rodzicielskich, bowiem jak widać obowiązków względem ciebie nie chce ale jako prawny opiekun na przyszłość może zażądać opieki od Ciebie... mam właśnie taki przykład w rodzinie)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #4 : 2007-12-04, 14:16 »
Ja skonczyłem nauke jak narazie. Ale jeśli będę bez pracy,a mam II grupe inwalidzką to prawo jest takie,że ojciec będzie musiał mi płacić alimenty do konca życia. Gdyby jemu na mnie zależało to by sam starał się o rozmowe ze mną.
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #5 : 2007-12-04, 14:59 »
gdyby...
jeśli by tobie nie zależało to byś teraz tego tematu nie poruszał :)

zatem skoro masz go za ścianą to nie unoś się dumą tylko pogadaj. być może jest w tej historii coś o czym nie wiesz.
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Dawcio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 110
  • Witam Wszystkich animalsów :):):)
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #6 : 2007-12-04, 15:21 »
Wiesz to ojciec powinien raczej sie zainteresować dzieckiem nie odwrotnie. Byłem ciekaw poprostu co inni myślą na ten temat.
Zapisane
Popełniaj błędy i naprawiaj je gdy dotkniesz dna odbijaj się wykorzystaj czas drugiego już nie będziesz miał...

Im bardziej poznaje ludzi tym bardziej zaczynam kochać zwierzęta...

DuniA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 925
  • Wielu ludzi patrzy, ale tylko nieliczni widzą
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #7 : 2007-12-04, 16:42 »
Nic nie mówiąc w duzej części przypadków dzieci starają się odnaleźć rodziców i kontakt z nimi jeżeli sa oddane pod opieke, do domu dziecka czy jest to rodzina podzielona. Zycie to nie bajka i jak sie chce to nie ma co czekać ` a moze on wreszcie przyjdzie i pogada` .. Bo tak to można do końca czekać.
Zapisane
*Nie przeszkadzaj temu, kto ma zamiar zacząć się uczyć. Jeśli cały proces uczenia się można wyrazić w skali od zera do dziesięciu, to jego najważniejszą częścią jest ta od zera do jednego.
*Konie używają przewidywalnego, łatwego do odczytania i efektywnego języka. W tym języku, który nazywam Equus, nie ma słów.

#Monty Roberts#

Konie ;)

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #8 : 2007-12-04, 16:44 »
Dawcio a wiesz jak rozstali się Twoi rodzice? Jeśli mama kiedyś przed Tobą coś zataiła to teraz raczej nie będzie Ci tego tłumaczyć.. znasz tylko jej wersje, ojca nie.. jeśli Tobie zależy to spróbuj z nim porozmawiać, ale jeśli jednak nie bardzo chcesz z nim rozmawiać to daj sobie spokój, ale kiedyś możesz tego żałować ..
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Forum Zwierzaki

Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedz #8 : 2007-12-04, 16:44 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #9 : 2007-12-04, 16:47 »
dawcio, taka ciekawość tez o czymś świadczy, ale to twoje życie więc rób jak uważasz :) w końcu  nikt inny jak tylko Ty zbierać będziesz owoce swych decyzji :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #10 : 2007-12-15, 14:36 »
Mysle że już jesteś na tyle dorosły żeby przetrawić wszystko is ie odezwać... Może twoja mama zabroniła mu sie do ciebie odzywać, kazała urwać kontakt...może między nimi jest jakaś umowa, może chodzi o ich wewnętrzne sprzeczki?? Nie warto tracić ojca tylko dlatego że rodzice nie zyją razem, nie możesz go też oceniać nie znając go. Myśle że powinieneś porozmawiać, poznać go i wtedy oceniać.

Ja znam człowieka który ma syna, ale nie utrzymuje z nim kontaktu tylko daltego żęby mu "nie mieszać w głowie". Ciekawe podejście... :|
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #11 : 2007-12-21, 20:51 »
Dawcio, zachowaj się po męsku i poproś ojca o rozmowę. Nie czekaj, az sam zacznie, bo możesz się nie doczekać... Po co masz się do końca życia zastanawiać, co by Ci powiedzieł, gdyby... Spytaj, w czym zawiniłeś, że Cię nie uznaje za swojego syna? Bo to, co ma do Twojej mamy, to inna sprawa... Jeśli rozmowa nic nie da, nie łam się, tylko, jak napisała Pao, uznaj, że ojca nie masz. Można z tym żyć, coś o tym wiem. Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałam 7 lat. Potem widywałam ojca sporadycznie, chyba zaledwie kilka razy, az wreszcie zniknął całkiem z mojego życia, choć mieszkał w tym samym mieście. Podobno, jak powiedział swojemu ojcu, czyli mojemu dziadkowi, gdy ten namawiał go na kontakty ze mną, nie chciał, by jego córka z drugiego małżeństwa wiedziała, że miał kiedyś inną rodzinę... Cóż, może o to chodziło :/ może o coś innego, dziś to nieważne. Różne schodki napotykamy w życiu, ważne, by się o nie nie potykać, tylko przeskakiwać ;) :wink:   
Zapisane
IBDG Wrocław

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #12 : 2007-12-25, 20:47 »
Ja bym miała go daleko gdzieś. ;)
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #13 : 2007-12-26, 13:24 »
Oj, nie wydaje mi sie, Malka...:)
Zapisane
everybody lies

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #14 : 2007-12-28, 02:08 »
Kurczę, no, nie moja wina że ja jestem totalny olew i mam na wszystko wyj ebkę. :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedz #14 : 2007-12-28, 02:08 »

KuKi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1066
Odp: Gdy ojciec mieszka mieszkanie za ścianą
« Odpowiedź #15 : 2008-06-15, 20:34 »
No może ja mam podbnie do Dawcia, ty masz pól biedy, mój ojciec wymaga ode mnie wszystkiego a nic nie daje, umie tylko rozkazywać a jezeli nie zrobie tego cz\co sobie rzyczy to jest nie dobrze:( mam już tego dość
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 25 zapytaniami.