Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pielęgnica do baniaka  (Przeczytany 1161 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
Pielęgnica do baniaka
« : 2003-05-26, 16:54 »
Powiem szczerze.... skalary mam juz z 3 miechy a jak na mnie to stanowczo za długo....
Jakie ryby teraz polecacie. Juz nie mam pomysłu.
Jest tylko jeden warunek... zostawia rośliny w spokoju i nie kopie zanadto... Myslę o jakiś śmiesznych pielegnicach...
ps. tylko nie gupiki i mieczyki, molinezji tez nie lubie.
 
     Moze Wy coś wymyślicie... ja bym juz najch etniej wogole ryb nie miał,... ale się ze mnie smieją...
   Co ro warunków teraz to mam 2 skalary i 2 plekusie w 200 l akwarium...
fajnie co :o
Zapisane

_AND1_

  • Gość
Pielęgnica do baniaka
« Odpowiedź #1 : 2003-05-26, 17:40 »
hhhhhmmmmm moje propozycje to:
- pielegniczki pld amerykanskie??? ramirezki, cos z apistogrammiakow???
- moze barwniaki  :wink:  kiedys mialem barwniaki szmaragdowe .. nie stwarzaly wiekszych problemow i nie tykaly roslin!!!
- moze jak Ci zalezy na spokojnym glownie roslinnym akwarium to jakies paletki + stadko rodostromusow lub neonkow???
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Pielęgnica do baniaka
« Odpowiedź #2 : 2003-05-26, 17:48 »
Najlepszymi rybciami będą pielegniczki SA. właśnie ramizerki, kakadu to nieduże nie kopiące i żyjące w miejscach zarośniętych ryby. Barwniaki mogą ale nie muszą kopać, moje kopią jak wariaty.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pielęgnica do baniaka
« Odpowiedz #2 : 2003-05-26, 17:48 »

Asmi

  • Gość
Re: Pielęgnica do baniaka
« Odpowiedź #3 : 2003-05-26, 18:01 »
Cytat: Galago De Codi
Myslę o jakiś śmiesznych pielegnicach...
ps. tylko nie gupiki i mieczyki, molinezji tez nie lubie.


A gdzie tu widzisz pielegnice  ;)

 
Cytuj

     Moze Wy coś wymyślicie... ja bym juz najch etniej wogole ryb nie miał,... ale się ze mnie smieją...


Jezeli tak sie sprawe stawia to lepiej jest zrezygnowac z akwarium.
Nie ma nic gorszego niz cos robic na sile.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Re: Pielęgnica do baniaka
« Odpowiedź #4 : 2003-05-27, 09:01 »
Cytat: Asmi
[..]



Jezeli tak sie sprawe stawia to lepiej jest zrezygnowac z akwarium.
Nie ma nic gorszego niz cos robic na sile.


Mozesz się odstosunkowac ode mnie. Nie mam zamiaru się znowu wykłucac o jakieś bezsensowne rzeczy. Pisałem o różnych rybkach i dobrze wiem ze gupik nie jest pielegnicą. Sadzisz ze gość który się wykłuca o zwiększony poziom związków amonowych w wodzie przez metabolizm slimaka nie wie ze gupik nalezy do piekniczkowatych, sorry ale ja nie musze się naczytywać na jednym forum a błyszczeć na drugim.


Jak tak się stawia sprawę to nie SIĘ NAJPIERW ZACZNIE CZYTAĆ A POTEM CZEPIAĆ.   Lubię akwarium HOLENDERSKIE - NIE WIESZ CO TO DOCZYTAJ.
  To nie maoja wina ze w koło mnie rybkami zajmuja się sami lamerzy i mi wiecznie trują ze mam 30 litrów na rybke itd. By mieć święty spokój cos tam wpuszczę. I nie muszę ani nie chcę się znów użerać nad tym czy mam mieć akwarium czy nie - jeszcze w internecie.
  Tak sie składa że mój ojciec zaopatrywał całe to moje nudne miasteczko w ryby i rosliny zanim pewnie byłeś/aś na świecie, bo ja mam 24 lata a on robił to jeszcze przed moim przyjściem na świat. Od 4 roku rzycia pomagałem mu przy hodowli więc proszę.. daj mi spokój...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Pielęgnica do baniaka
« Odpowiedź #5 : 2003-05-27, 09:05 »
Cytat: harpia
Najlepszymi rybciami będą pielegniczki SA. właśnie ramizerki, kakadu to nieduże nie kopiące i żyjące w miejscach zarośniętych ryby. Barwniaki mogą ale nie muszą kopać, moje kopią jak wariaty.


Ja za bardzo nie przepadam za barwniakami. Ale zeczywiście o Ramirezkach zapomniałem. Moje t dobry pomysł.  POstrasze je troche to jak bedzie się coś ruszało przed akwarium to wszystkie znikna w roślinach ;)

Własnie chyba tak zrobię, do tego moze jeszcze żółte,
albo wogóle z innej beczki - tęcznaki - teraz są w okolicy strasznie modne.

dzia  8)
Zapisane

Asmi

  • Gość
Re: Pielęgnica do baniaka
« Odpowiedź #6 : 2003-05-27, 16:01 »
Cytat: Galago De Codi
zanim pewnie byłeś/aś na świecie, bo ja mam 24 lata a on robił to jeszcze przed moim przyjściem na świat. Od 4 roku rzycia pomagałem mu przy hodowli więc proszę.. daj mi spokój...


Nie wiem dlaczego tak na mnie skoczyles. Ale skoro tak to ja Ci napisze, ze mam syna niewiele mlodszego od Ciebie (jest juz w sredniej szkole), a akwarystyka zajmuje sie mniej wiecej od 30 lat. Tak wiec jeszcze sie przelewales z jajka na jajko.
Co prawda kiedys byly inne czasy, inna technika akwarystyczna i nie tylko i miedzy innymi dzieki internetowi dowiedzialem sie jeszcze wiecej o baniakach. A na to forum nie przyszedlem z innego zeby brylowac, ale po to by sie czegos moze nowego dowiedziec, a moze i cos innym przekazac.
Tak wiec nie pusz sie, a na Twoje posty juz nie bede odpisywac skoro sobie tego nie zyczysz. Koniec. Kropka.

PS. na temat holendrow nie musze sie dowiadywac bo wiem co to jest.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Re: Pielęgnica do baniaka
« Odpowiedź #7 : 2003-05-27, 16:38 »
Cytat: Asmi
[..]

Twoje posty juz nie bede odpisywac skoro sobie tego nie zyczysz. Koniec. Kropka.

PS. na temat holendrow nie musze sie dowiadywac bo wiem co to jest.


I super!!! Trza to by ło zrobić jden post wcześniej i by nie było sprawy. Mam dosyć czepiania się o byleco. Od IQ kiryska do pochodzenia gupika.
A zwłascza do tego czy mam mieć akwarium cze nie - jak się nie doczytało dokładnie o co chodzi w topicu...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 23 zapytaniami.