Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zapalenie dziąseł?  (Przeczytany 2629 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kolpaw

  • *
  • Wiadomości: 1
Zapalenie dziąseł?
« : 2010-12-18, 20:12 »
Szukałem sporo w internecie ale nic znaleźć nie mogę. Najpierw informacje o psiaku - 7letni sznaucer miniatura. Od 3 dni mój pies prawie nic nie je. Niedawno zauważyłem że jak ziewa to nie otwiera całkowicie pyska tylko tak na 3/4 i czasem drga mu szczęka(robi to sam tak jakby coś go uwierało) jak ją zamyka, mlaszcze językiem, najgorsze jest to że jak chce mu otworzyć otworzyć pysk to piszczy jakby go bolało. Dodam że od jakiegoś czasu wypadają mu zęby i część z nich się rusza. Mało je, normalnie pije, bawi się, ale jest osowiały.

Pozdrawiam
Zapisane

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Zapalenie dziąseł?
« Odpowiedź #1 : 2010-12-19, 10:45 »
Zamiast marnować czas na szukanie w internecie zacznij od wizyty u weterynarza, tym bardziej, że, jak piszesz, zęby psu wypadają od jakiegoś czasu... Jak dziś nie da rady to do jedzenia same papki - np ryż z mięsem i warzywami ugotowane na bardzo miękko (wręcz rozgotowane), oczywiście bez żadnych przypraw.
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Zapalenie dziąseł?
« Odpowiedź #2 : 2010-12-19, 11:24 »
Kolpaw, bolał Cię kiedyś ząb? Zdajesz sobie sprawę, jaki ból może sprawić ropa, zbierająca się pod zębem? Jeśli nie, to uwierz mi na słowo, że wielki... Idź do weta, koniecznie.
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Zapalenie dziąseł?
« Odpowiedz #2 : 2010-12-19, 11:24 »

latina

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Zapalenie dziąseł?
« Odpowiedź #3 : 2011-06-08, 17:13 »
Moim zdaniem w takim przypadku jedynym ratunkiem jest weterynarz. Nie należy się wstrzymywać z pójściem do niego, bo czasem zwlekanie może doprowadzić do powikłań.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 24 zapytaniami.