Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Co to może być?!  (Przeczytany 2639 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaola12311

  • *
  • Wiadomości: 12
Co to może być?!
« : 2012-03-10, 10:08 »
Witam! Moja suczka dzisiaj rano przyszła się koło mnie położyć ma dreszcze, gorączkę, brak apetytu i chodzi jakby była pijana czasami siada , albo ją zarzuca :( Z 2 tygodnie temu założyłam już tu posta, bo sunia miała bardzo ciężkiego do wyleczenia wrzoda, nic nie pomagało aż w końcu wizyta u Profesora zdziałała cuda wrzód się zmniejszył, a obecnie pozostała już po nim tylko blizna, za tydzień mamy planową wizytę, aby zacząć leczyć bliznę. Zastanawiam się czy to może mieć jakiś wpływ, może to sterydy? (doskonale wiem, że nie wolno podawać sterydów podczas wrzodu, ale profesor najwyraźniej stwierdził po tygodniu leczenia antybiotykiem, że teraz można) . Może to przez wczorajszą kąpiel i jak zwykle suszyłam ją lekkim , ciepłym powiewem ? Już sama nie wiem co mam robić i czego jest to przyczyną ;(
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Co to może być?!
« Odpowiedź #1 : 2012-03-10, 10:45 »
Musisz iść do weta... Nie możesz czekać tydzień na planowaną wizytę... Sterydy dają "kopa", pies po nich jest ożywiony, ma większy apetyt, generalnie sprawia wrażenie powrotu do lepszej formy, choć to tylko działanie leku, niekoniecznie faktyczna poprawa... A z Twoją suczką jest wyraźnie gorzej i tylko wet może jej pomóc.
Zapisane
IBDG Wrocław

kaola12311

  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Co to może być?!
« Odpowiedź #2 : 2012-03-10, 13:12 »
Doszłam do wniosku,że to po wczorajszej kąpieli ją tak urządziłam. Przyjechała do mnie siostra, która studiuje medycynę obsłuchała, obstukała malutką. Stwierdziła, że szmer prawidłowy itd. tylko oddech przyśpieszony, jakoś to nazwała i stwierdziła, że sunia mocno przeziębiona, skurcze mięśni stąd te drgawki i ogólnie ból mięśni, sterydy dostaje w kroplach do oczka, a więc oka raczej nie da się pobudzić :D Dzisiaj dam jej czas na odpoczynek dostała lek przeciwbólowy i gorączkowy, jeśli się z tego nie wyliże to do weta
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co to może być?!
« Odpowiedz #2 : 2012-03-10, 13:12 »

kaola12311

  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Co to może być?!
« Odpowiedź #3 : 2012-03-10, 13:31 »
w dodatku ma katar :( leje jej się woda z nosa :/
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Co to może być?!
« Odpowiedź #4 : 2012-03-10, 13:47 »
Mimo wszysto idź do weta. Leczenie blizny to nie najwazniejsze dla jej zdrowia. A pieska suszy sie dokladnie po kapieli i trzyma w cieple  przez conajmniej kilka godzin, czyli kapie sie po ostatnim spacerze. Zresztą jesli pies jest oslabiony to mozna wstrzymac się z kapielą.
Możliwe tez,ze wrzod jest z wierzchu zagojony, a do wewnatrz sieje toksyny , warto zrobic badanie krwi.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Co to może być?!
« Odpowiedź #5 : 2012-03-10, 15:29 »
w dodatku ma katar :( leje jej się woda z nosa :/


nie chce cie straszyc ale woda z nosa to nie musi oznaczac kataru lepiej predko do weta sprawdzic
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

kaola12311

  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Co to może być?!
« Odpowiedź #6 : 2012-03-10, 17:47 »
wrzód to ubytek rogówki, to jak może siać toksyny? :/ zresztą miała zabieg kerakotomi  i zaszyte oko na 10dni, teraz ciągle jest na antybiotyku Floxal i sterydzie oraz mieszance profesora zapuszczamy 3 razie dziennie do oka,zajmuje się nami lekarz naprawdę ceniony pod względem okulistnym i jako jedyny zaradził. Sunia odzyskała apetyt szczekała na gości , teraz lekko gorączkuje , dostała lek przeciwgorączkowy i poszła spać, tzn co do kataru to pociekło jej z nosa taka kropelka wody , i ogólnie stawiam na grypę, normalnie chodzi je pije już nie drrzy. Sunia po kąpieli była wysuszona suszarką i zawinięta w koc, ale po 2h wyszła na 15minut na spacer, bo drapała w drzwi pewnie to jej zaszkodziło :/
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Co to może być?!
« Odpowiedź #7 : 2012-03-10, 17:55 »
Skoro wyciekła kropelka z nosa, to nie pisz, że leje jej się woda... Bo to nie to samo... Chcesz nas przestraszyć, czy co? ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Co to może być?!
« Odpowiedź #8 : 2012-03-10, 18:18 »
Zapomnialam,ze to byl wrzód rogowki, trochę Cie bowiem tu nie bylo. Cieszę się ze z psinka lepiej.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Co to może być?!
« Odpowiedz #8 : 2012-03-10, 18:18 »

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Co to może być?!
« Odpowiedź #9 : 2012-03-11, 13:18 »
Skoro wyciekła kropelka z nosa, to nie pisz, że leje jej się woda... Bo to nie to samo... Chcesz nas przestraszyć, czy co? ;)

dokładnie.

BTW ja i tak bym poszła do weta bo tak jaj piszesz ze to grypa... nie wiem i tak bym sprawdzila
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 26 zapytaniami.