Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wyjazd...RATUUNKUU!!!!  (Przeczytany 1041 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wyjazd...RATUUNKUU!!!!
« : 2003-06-10, 19:54 »
Co ja teraz zrobię...??
W wakacje wyjeżdżam na 3 TYGODNIE! Przepytałam już wszystkich- nikogo nie będzie!! CO MAM ROBIĆ?

HELP!!!!!!
Zapisane

Asmi

  • Gość
Wyjazd...RATUUNKUU!!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-06-10, 20:23 »
Wydaj, sprzedaj swoje rybcie. A jak wrocisz z wakacji to kupisz wieksze akwa i nowa obsade do niego.
BTW to nie zaklada sie akwarium jak sie ciagle gdzies wyjezdza na dluzsze weekendy czy na wakacje bo potem sa same problemy jesli nie ma komu dobytku przypilnowac czy tez nakarmic.
Zapisane

_AND1_

  • Gość
Wyjazd...RATUUNKUU!!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-06-10, 22:33 »
hhhmmm albo mozna tez kupic programator czasowy dla oswietlenia + karmnik elektroniczny!!!jest to wydatek paru zlotych ale jezeli utrzymuja Ci sie w baniaku wzglednie stale warunki to powinny rybki przezyc!!!heh ja mam teraz podobny problem tylko ze z moim B. smithi (ptasznik) ... tzn on ma z kim zostac ale nikt nie chce do niego wlozyc reki zeby przynajmniej nawilzyc mu podloze .. heh coz chyba maluszek bedzie musial jechac ze mna :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Wyjazd...RATUUNKUU!!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-06-10, 22:33 »

Asmi

  • Gość
Wyjazd...RATUUNKUU!!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-06-11, 08:37 »
Cytat: _AND1_
hhhmmm albo mozna tez kupic programator czasowy dla oswietlenia + karmnik elektroniczny!!!jest to wydatek paru zlotych


Co do oswietlenia to zgoda, ale z tym karmnikiem to slyszalem, ze potrafi zarelko w nim zawilgotniec i co wtedy?
Zapisane

_AND1_

  • Gość
Wyjazd...RATUUNKUU!!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-06-11, 11:17 »
Cytat: Asmi
[...]
Co do oswietlenia to zgoda, ale z tym karmnikiem to slyszalem, ze potrafi zarelko w nim zawilgotniec i co wtedy?


hhmm z tym sie nie spotkalem ... choc ryzyko takie zawsze istnieje dlatego na czyms takim nie warto oszczedzac
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wyjazd...RATUUNKUU!!!!
« Odpowiedź #5 : 2003-06-11, 14:39 »
Ile kosztuje taki karmnik??

Wiem, Asmi, że nie powinno się w takiej sytuacji zakładać akwa, tyle że przed jego kupnem koleżanka obiecała, że będzie w tym czasie w domu i popilnuje rybek. A później... zmieniła zdanie  :?
Zapisane

_AND1_

  • Gość
Wyjazd...RATUUNKUU!!!!
« Odpowiedź #6 : 2003-06-11, 15:41 »
Cytat: Wiktoria
Ile kosztuje taki karmnik??


niestety nie jest to rzecz tania :( te ktore warto kupic zaczynaja sie od 100zl ... musisz glownie patrzec na wlasnie szczelnosc i pojemnosc pojemniczka .. oraz zuzycie baterii (srednio jest polowa prawdy w tym co podaje producent)!!! taki najsensowniejszy karmnik Eheim'a kosztuje ok 150zl  :grr: warto tez poszperac na allegro bo tam czesto bywaja karmniki w cenach czesto mniejszych jak sklepowe :)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Wyjazd...RATUUNKUU!!!!
« Odpowiedź #7 : 2003-06-12, 20:53 »
Ych...Co ja mam zrobić?......
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 23 zapytaniami.