Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Fundacja WARTA GOLDENA – DORA 6-letnia SUNIA rasy GOLDEN RETRIEVER do ADOPCJI!  (Przeczytany 957 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wartagoldena

  • *
  • Wiadomości: 0
Fundacja WARTA GOLDENA – DORA 6-letnia SUNIA rasy GOLDEN RETRIEVER do ADOPCJI!

Cześć, mam na imię Dora. Jestem 6-letnią suczką rasy Golden Retriever. Jeśli szukasz psiaka dla siebie, to się dobrze składa, bo ja akurat szukam domku! Aktualnie mieszkam w domku tymczasowym, pod opieką ludzi z Fundacji Warta Goldena.
Do niedawna miałam prawdziwy dom, ale niestety, moi Państwo nie chcieli już ze mną mieszkać i zawieźli mnie do schroniska. Byli na mnie trochę źli, bo nie za dobrze dogadywałam się z ich dzieckiem.
No nie moja wina, ja po prostu nie lubię być traktowana, jak zabawka… Jestem dojrzałą damą, grzeczną i dobrze wychowaną, na spacerach naprawdę potrafię się zachować- nie ciągnę smyczy, tylko grzecznie maszeruję obok swego przewodnika. Miło witam się z innymi pieskami, lubię się trochę z nimi pobawić, choć przyznaję, że nie zawsze jestem w nastroju i wtedy zdarza mi się warknąć, po prostu ostrzegam, ze jestem nie w humorze. Nie za bardzo rozumiem koty- dziwnie na mnie patrzą, więc wolę ich unikać, czasem mam ochotę szczeknąć im, by zeszły mi z drogi, ale z nimi lepiej nie zadzierać, więc odsuwam się i idę dalej. Na spacerkach spotykam też czasem takich dziwnych ludzi, co jadą rowerem- boję się ich, są na nich tacy duzi i straszni…
Dlatego uwielbiam spacerki, gdzie mogę sobie po prostu pohasać  nie martwiąc się o koty, rowery i inne przeszkody. Jestem zdrowa, mam energię do zabawy i uwielbiam, gdy człowiek ma dla mnie czas.
Poza spacerkami,  w domu, uwielbiam odpoczywać! Leżeć na swej leżance, wykładać się obok moich tymczasowych Państwa, aby miziali mnie po moim ślicznym, kremowym futerku… Gdy mnie zaproszą do wspólnego leniuchowania na kanapie, chętnie wskakuję i wtulam się tak bardzo mocno! To są wspaniałe chwile, ale niestety, wiem, że nie mogę zostać z nimi na stałe. Bardzo mocno wierzę, że znajdę swoich kochających ludzi, których będę miała tylko dla siebie. Potrzebuję spokojnego domu bez dzieci oraz dojrzałego, statecznego, jak ja, człowieka, abyśmy mogli nacieszyć się wspólnymi chwilami w domowym zaciszu.

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, zadzwoń:

Fundacja WARTA GOLDENA
508-161-667
www.wartagoldena.org.pl/forum
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 22 zapytaniami.