Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PILNA POMOC  (Przeczytany 807 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marlena123

  • *
  • Wiadomości: 1
PILNA POMOC
« : 2021-03-06, 11:42 »
pomagam.pl/ojgyes2h
pomagam.pl/ojgyes2h

Dla tych który nikt nie chciał...

Potrzebna pomoc w zbiórce na karme dla zwierząt, których nikt nie chciał. Jest to 6 kotów i dwa psy. Każde ma swoją historię wszystkie już by nie żyły. Miałam je na dt ale zostały na stałe ponieważ wymagają częstej kontroli u weterynarza. Proszę -jeżeli nie możesz pomóc to chociaż udostępnij... tyle jest odnośnie krzywdy zwierząt ja mam zwierzęta zgłoszone przez kogoś i nie zawachalam się pomóc i wziąć do swojego domu. Zostały u mnie bo jak juz wiele razy pisałam nikt ich nie chce bo są chore. Przypomnę: Atenina-kotka znaleziona przez straż miejską. Wiek ok 4 tyg. Odkarmilam butelka i jest kotem karlowatym A co za tym idzie trzeba badać czy prawidłowo rozwijają się jej organy wewnętrzne. Miala trafić do schroniska lecz wiadomo jakby to się skończyło. Lola tzn Lolek wnęter uposledzony, ma plaskomóżdżkowość uratowany przez TOZ GnieznoGarfild kocur znaleziony w ok. Wałcza na ruchliwej drodze.(ewidentnie wyrzucony jak śmieć) brak większości zębów,a także splaszczony ryjek. Znaleziony przeze mnie i męża. Fiona adopciak z Kielc. Kotka z chorymi nerkami. Uratowana przez osobę prywatną z Kielc. Mamba worek treningowy dzieci w Powidzu uratowany przez Mirke Szarzynska Ania. Kotka znaleziona w Jankowie Dolnym w strasznym stanie. Przywieziona do lecznicy dr Kaczora. Zniekształcony układ oddechowy i wieczny katar. Sonia suczka z Czechowa uratowana ze strasznych warunków. Pęknięty mostek od kopania. Kiedyś smutna z zatkanymi kompletnie kanalikami ocznymi dziś już jest ok ale kontrolować trzeba. ZETOR pies z Mąkownicy porzucony jako 3miesieczny szczeniak uratowany dzięki Kamilli Janke. Wszystkie te przypadki są u mnie w domu. Trzy adoptowane reszta została bo po co komu chore zwierzę. Zbieram na karme bo jednak ciężko jest wykarmic taka gromade A o zwirku nie wspomnę.. 

pomagam.pl/ojgyes2h
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.