Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: psy w sklepie :(  (Przeczytany 2310 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  • Gość
psy w sklepie :(
« : 2003-07-29, 22:03 »
pare dni temu byłam w Carefurze na Bemowie (w-wa)
tam też juz sa psy w "akwarium"
pojęcie ludzkie przechodzi

nie maja żadnego miejsca żeby sie schować

wisi kartka:

     psy bez rodowodu
     West Highland White Terier  
(...),-
     Maltańczyk  (...) ,-
     Cavalier King Charls Spaniel (łaciaty)
           (...) zł  - cena do negocjacji
           wiadomości w kasie


krew czlowieka zalewa  
 :grr:   :grr:   :grr:   :grr:   :grr:   :grr:   :grr:   :grr:  :grr:   :grr:  :grr:   :grr:   :grr:   :grr:
Zapisane

Doris

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #1 : 2003-07-29, 22:07 »
jezu... biedne pieski :(
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #2 : 2003-07-29, 22:22 »
Jeziuu !!! Czy to nie jest karaalne??A jesli nie to napewno powiinoo!!!!!!! Jakby tak no... czlowieka zamkneli w akwarium i napisali
murzyn - 200zl
Zolty - 300zl
Bialy- 100zl
 To sie wydaje smieszne nawet nie? Ale pomyslcie o tych psach... ciekawe czy ich wyjmuja z tych kojcy raz na tydzien czy 2 tyg!!! A jak to aś dokladnie wygladalo... i to jeszcze zeby w takim pozadnym i znanym sklepiee
Zapisane

Forum Zwierzaki

psy w sklepie :(
« Odpowiedz #2 : 2003-07-29, 22:22 »

paolinka

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #3 : 2003-07-29, 22:33 »
Dokladnie... Nic dodac, nic ujac..........
Zapisane

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #4 : 2003-07-29, 22:42 »
:grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
jak wyglądało ?
dokładnie tak :grr:
zdjęcia sa z dzisiaj (godz. 17)

nie chcą sie wsadzić :grr:
moze ktos mi podac swój adres, podeśle- z prośba o wsadzenie jako załączników
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #5 : 2003-07-30, 10:58 »
Ciekawe jak potem taki pies się czuje jak np. po miesiącu pobytu w akwarium ktoś go wreszcie kupi, weźmie do domu, na spacerek - czy ten pies bedzie się umiał odnaleźć ????????
Zapisane

paolinka

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #6 : 2003-07-30, 11:10 »
Wlasnie. Trzymaja psy jakby by byly jakimis chomikami czy cos. Ale co mozna zrobic??? Niby wszystko jest legalne...
Zapisane

Maxim

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #7 : 2003-07-30, 17:18 »
No właśnie, a czy inspektor TOZ nie miał by na to jakiegoś wpływu, czy to wykracza poza jego kompetencje :?:
Zapisane

kareena

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #8 : 2003-07-30, 17:29 »
ci ludzie.. :grr: słów mi braqje :/
Aś, moge te fotki wsadzić
kareena@op.pl
Zapisane

Forum Zwierzaki

psy w sklepie :(
« Odpowiedz #8 : 2003-07-30, 17:29 »

Emilka

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #9 : 2003-07-30, 18:00 »
no wlasnie ja tez chce zobaczyc :) a kareena to szpec w obrabianiu fotek :P
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #11 : 2003-08-02, 20:58 »
Wiecie co mój facet powiedział na te zdjęcia : cyt.: co to za szczury, ja mu na to: że psy w akwarium w sklepie zoologicznym, a on: ich już chyba powaliło jak można psy w akwarium trzymać !!!!! :grr:  :grr:  :grr:

Napisałam to dla tego że on mało kiedy zwraca uwagę na pewne rzeczy, albo wogóle się nie odzywa !!!!
Zapisane

Grzesio

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #12 : 2003-08-02, 21:14 »
Możecie się sprzeciwić temu procederowi...
Wejdźcie na wątek:
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=4458
Zapisane

Justa107

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #13 : 2003-08-05, 22:08 »
Niestety ja też miałam okazje być w Carrefourze Bemowo i zobaczyć te biduli leżące i ledwo dychające w akwarium!!!!!(mieszkam na bemowie) Do tej pory miałam dobre zdanie o tym skleie, ale teraz to juz przesadzili!!!!!!!! Ceny wzięte z sufitu, a pieski nie mają nawet jak schować się przed oczami zwiedzających!!! Najbardziej jednak wkurza mnie, ze ludzie kupują te zwierzaki i to zachęca sklep do brania kolejnych........ to jest PODŁE i zawsze bedzie PODŁE!!!!!wrrrrrrrrrrr :grr:  :evil:  :grr:  :evil:  :grr:  :evil:  :grr:  :evil:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #14 : 2003-08-05, 22:20 »
Okropienstwo :grr: Ja sama bywam w Cerfurze,ale takiego czegos jeszcze tam nie ma, i mam nadzieje,ze nie bedzie!!
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Forum Zwierzaki

psy w sklepie :(
« Odpowiedz #14 : 2003-08-05, 22:20 »

AgaŚ

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #15 : 2003-08-06, 08:44 »
Ludzie kupują te psiaki z litooości! I to może i lepieeej!!! Nie wiem saama.... :( Ale na tym te bezczelne sklepy zarabiaja.... :grr:  :grr:
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #16 : 2003-08-06, 11:15 »
Dużo takich przeciętnych ludzi wogóle nie wie, że rasowe psy kupuje się w hodowlach. Sklep zoologiczny to jest dla nich dobra sprawdzona rzecz. Zobaczą takiego psiaka na wystawie, spodoba się to go kupią. To jest zwykły chwyt marketingowy.

Ostatnio znalazłam ogłoszenie na necie, pani chce sprzedać jamniczka + wyprawka, właśnie kupionego w sklepie zoologicznym. Z tego ogłoszenia wynikało, że pani jest święcie przekonana o bardzo wysokiej wartości i 100 % pewności że jest to rasowy jamnik - wkońcu ze sklepu zoologicznego.
Ostatnio dowiedziałam się, że niektórzy hodowcy chętnie oddają takie psiaki do sklepu bo są to tzw. odpady - czyli pieski z wadami dyskwalifikującymi. Nie chą aby takie psy sprzedawane były od nich z hodowli z dwóch powodów - mniej pieniędzy dostają, a poza tym źle świadczą o hodowli. Z jednej strony ma to jakiegoś plusa - te zwierzaki mają szanse na dom, spotkałam się już z uśmiercaniem takich psiaków.
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #17 : 2003-08-06, 13:48 »
Asinka to prawda, ale niektórzy tacy hodowcy sprzedają psiaki do sklepów, które są bardzo chore.... watpie zeby w tych sklepach miały one jakąś opieke weterynaryjną... moze i maja ale napewnno minimalną....  :?  Ten kto kupi tego psiaka i po czasie odkryje, ze jest chory... no najczesciej nie znajduje jush dla niego ratunku..... :(
Zapisane

anial70

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #18 : 2003-08-06, 17:59 »
JEZU  serce mi sie kraja..jak zobaczylam te biedne psinki w AKWARIUM..to TEGO WLASCICIELA POWINNI ZAMKNAC W AKWARIUM...jak ON TAK MOZE....jak znacie ten adres...to dajcie mi...wpadne to go sama tam wsadze....

brak mi slow..a zlosc mnie WPROST ZALALA!!!!

 :grr:  :grr:
Zapisane

Gina

  • *
  • Wiadomości: 275
    • WWW
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #19 : 2003-08-07, 15:16 »
najlepsze są te ceny aż smiać się chce, tyle kosztuja pieski do kochania z rodowodem od normalnego hodowcy a nie ze szklarni.

oczywiscie TOZ moze cos zrobi, ale ktos pierw musi to zglosic warto tez poczytac ustawe o ochronie zwierzat przedtem.
Zapisane
Hodowla Myszy Rasowych - http://dynamimaus.w.interia.pl

ZEMAT

  • Gość
psy w sklepie :(
« Odpowiedź #20 : 2003-08-07, 18:33 »
wiecie co ?
czasami pies ma gożej w domu niż w tych sklepach :( czego przykładem jest strony towarzystw opieki nad zwierzętami
Zapisane

Forum Zwierzaki

psy w sklepie :(
« Odpowiedz #20 : 2003-08-07, 18:33 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 27 zapytaniami.