Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Harpio pomocy  (Przeczytany 1285 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agatka **

  • Gość
Harpio pomocy
« : 2003-08-11, 19:50 »
To nie jest nic strasznego.

Chce sobie kupić nowe akwarium 112 litrów. I zbieram na PALETKI.
I tu tkwi pytanie. Ile moge sobie kupić paletek do takiego akwa?
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Harpio pomocy
« Odpowiedź #1 : 2003-08-11, 20:04 »
Agatko lepiej nieeeeee ja ci z całego serca odradzam, naprawde to bardzo problemowe ryby, zbyt delikatne, prawde mówiąc ja ukochałam sobie te ryby ale z czystej bojaźliwości że mi padna nie kupuje ich. Po drugie takie akwarium to najwyżej dwie ryby, dla tego gatunku normą jest 50l. na jedną rybe. przy czym akwarium MUSI mieć minimum 50cm. wysokości i 40 szerokości.
Nie lepiej kupić charemik pielęgniczek kakadu i z dwie parki ramirezek?
Zapisane

_AND1_

  • Gość
Harpio pomocy
« Odpowiedź #2 : 2003-08-11, 23:40 »
witam po dluzszej przerwie :)

heh ten post to nie do mnie wiec przepraszam ze sie wtrace, nie wiem na ile jestes doswiadczona w akwarystyce, ale paletki osobiscie raczej odradzam ze wzgledu na ich mala tolerancje co do roznic temperatur, jakosci wody oraz pozywienia!!! rybki te sa wyjatkowo podatne na wszelkie choroby oraz stres :( ale jezeli jestes w stanie zapewnic im odpowiednie warunki (przy tych rybkach troche trzeba sie bawic w "malego chemika") to sadze ze na takie akwa parka paletek i stadko rodostromusow wygladaloby super :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Harpio pomocy
« Odpowiedz #2 : 2003-08-11, 23:40 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Harpio pomocy
« Odpowiedź #3 : 2003-08-11, 23:41 »
Witaj, wiesz a już myślałam że sie wystraszyłeś tutejszych osobowiści :lol: jak rybcie?
Zapisane

_AND1_

  • Gość
Harpio pomocy
« Odpowiedź #4 : 2003-08-11, 23:51 »
Cytat: harpia
Witaj, wiesz a już myślałam że sie wystraszyłeś tutejszych osobowiści :lol: jak rybcie?


hihi nie nie nie ... praktycznie nie tak dawno wrocilem z wojazy i dopiero co sie zadomowilem ;)
a rybcie pozdrawiaja i wszystkie trzymaja sie bardzo dobrze :D idealnie wszystko chodzi jak w zegarku :) ale najprawdopodobniej sprzedam w najblizszym czasie swoj baniak i startuje z ciulaniem pieniedzy na nanorafe ... do odwaznych swiat nalezy :D
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Harpio pomocy
« Odpowiedź #5 : 2003-08-11, 23:53 »
oj tak, tylko ta cena odstrasza ... tysięcy złotych oj już głowa boli
Zapisane

_AND1_

  • Gość
Harpio pomocy
« Odpowiedź #6 : 2003-08-12, 00:01 »
Cytat: harpia
oj tak, tylko ta cena odstrasza ... tysięcy złotych oj już głowa boli


nio niestety .. cena jest koszmarna ... najtanszy z tego wszystkiego jest baniak (60l, przedzielony na pol, w niewidocznej czesci filtr przelewowy i filtracja przez glony) .. z pokrywa kosztuje "tylko" 500zl.. do tego pompa 150 .. oswietlenie 600 ... 20kg zywej skaly 1000zl ... hydrometry nie hydrometry ... i samo urzadzenie czegos takiego wyniesie z 3000 ... o zarybieniu juz nie wspominam .... cena jest makabryczna, ale za to jakie widoki jak juz sie wszystko rozwinie :)
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Harpio pomocy
« Odpowiedź #7 : 2003-08-12, 11:48 »
wole narazie oglądać morskie stworzonka w telewizji jakoś im sie bardziej tam mordki uśmiechają :lol:
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Harpio pomocy
« Odpowiedź #8 : 2003-08-12, 12:14 »
JA bym zjadł na zywo plekusia  byleby miec morskie :)
    sama zywa skała "A właściwie piach" -choć wciąz nie wiadomo czy to nie kit :)
     i wielka donica a w niej ośmiornica... to wzystko.... SUUUUUUUPERRR :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Harpio pomocy
« Odpowiedz #8 : 2003-08-12, 12:14 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami.