Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jak udowodnic? Whiskas  (Przeczytany 1691 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alice_kot

  • Gość
Jak udowodnic? Whiskas
« : 2003-09-27, 16:06 »
Czesc! Moja kolezanka ma kota i kiedy sie spytalam czym go karmi powiedziala mi ze :

ah....whiskasem i Felixem.....

ja probowalam jej wytlumaczyc ze niewolno tego kotu dawac bo to niezdrowe a ona mi nie uwierzyla! I dalej daje swojemu kotu te wihskasy.....jak udowodnic jej ze to niezdrowe?

biedny kotek...
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Jak udowodnic? Whiskas
« Odpowiedź #1 : 2003-09-27, 16:13 »
Do pewnych osób nie trafiają żadne argumenty i muszą się niestety przekonać na własnej skórze... :?
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Odp: Jak udowodnic? Whiskas
« Odpowiedź #2 : 2003-09-27, 17:38 »
Najlepiej przeanalizować wspólnie skład karmy, porównać z tymi lepszymi, porównać ceny i z jakich by to mogło być produktów. Trzeba też zwrócić uwagę na użyte konserwanty ich ilość i jakość, poprawiacze smaku, koloru i zapachu.

Poszukaj w necie coś więcej na temat tych karm - na forach, na grupach dyskusyjnych, tutaj też było o whiskasach i innych "tablicach mendelejewa". Zaproś koleżankę i poczytajcie razem.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

Odp: Jak udowodnic? Whiskas
« Odpowiedz #2 : 2003-09-27, 17:38 »

absencja

  • Gość
Odp: Jak udowodnic? Whiskas
« Odpowiedź #3 : 2003-09-28, 20:46 »
ja czegos nie rozumiem. U mnie to działa tak:słyszę, że cos jest niedobrei niezaleznie od źródła sprawdzam to i wyciągam wnioski. I to jest chyba logiczne...a ona nie zainteresowała sie w ogóle problemem, tylko powiedziała, że nie wierzy????to dla mnie na poczatku powinnas ja przekonać, żeby zainteresowała się własnym kotem...
Zapisane

Kathrin

  • Gość
Odp: Jak udowodnic? Whiskas
« Odpowiedź #4 : 2003-10-09, 13:42 »
Podaj jej whiskacza do ręki - niech przeczyta dokładnie etykietę. Potem podaj jej dobrą karmę i niech etykietę również porówna. Sama powinna wyciągnąć wnioski.
Zapisane

Tonks

  • Gość
Odp: Jak udowodnic? Whiskas
« Odpowiedź #5 : 2003-10-10, 08:46 »
Ja daje mojemu kotkowi Eukanube dla kotów lub Royal Kennin
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 24 zapytaniami.