Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Duże akwa 2-3 tyg samo?  (Przeczytany 797 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Duże akwa 2-3 tyg samo?
« : 2003-11-24, 19:07 »
Kiedyś rozmawiałam z Galago, i mówił mi, że akwa takie powyżej 100 litrów może zostać samo w domu przez 2-3 tygodnie. Czy to prawda? Czy jeśli bym miała akwa 100 l, mogłoby być w domcioo 2-3 tyg..? A co w końcu z tymi karmnikami automatycznymi? Help..Strasznie mi się podoba akwarystyka..
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Duże akwa 2-3 tyg samo?
« Odpowiedź #1 : 2003-11-25, 18:50 »
Buu, odpowiedźcie, od tego chyba zależy czy będę mogła mieć większe akwarium.. Aha, ile to litrów: 68*32*40 ??
Zapisane

Essi

  • Gość
Duże akwa 2-3 tyg samo?
« Odpowiedź #2 : 2003-11-25, 20:43 »
Cytat: Wiktoria
Aha, ile to litrów: 68*32*40 ??

Napisałaś sobie równanie to je teraz rozwiąż, a potem podziel przez 1000  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Duże akwa 2-3 tyg samo?
« Odpowiedz #2 : 2003-11-25, 20:43 »

Asmi

  • Gość
Duże akwa 2-3 tyg samo?
« Odpowiedź #3 : 2003-11-26, 07:37 »
Nikt nie odpowiada bo, tak sadze, nikt na taki okres czasu nie zostawial eybek samym sobie. Ja tez nie zostawialem. Nawet jak mam urlop to nigdzie nie wyjezdzam bo pracuje  :cry: (w czasie urlopu). Choc gdzies czytalem ,ze ktos zostawil akwarium na dwa tygodnie uprzednio "tuczac" ryby na maksa i bylo wszystko OK.
Zapisane

Agnes

  • Gość
Duże akwa 2-3 tyg samo?
« Odpowiedź #4 : 2003-11-26, 11:49 »
ja nie zostawiłabym akwa na tak długo, chociażby biorąc pod uwage sprzęt. Nie mam pewnosci, ani gwarancji, ze przez ten okres będzie wszystko dobrze chodzić. Ale jak już gdzies jade np na tydzien to zostawiam suchy pokarm na wierzchu i ide do sasiada - w kltce zawsze sie ktos znajdzie;) Wystarczy raz dziennie, zeby nakarmil, jak co drug dzien da jesc, tez bedzie ok:) Zreszta jak wszyscy w domu wyjezdzamy to ktos przychodzi np kwiatki podlac:) To ja przy okazji prosze i nakarmienie rybek i wsio:) Ale na takie dlugi okres tak calkowicie samych rybek bym nie zostawila. Wiem tez, ze sa takie pokarmy, ktore podobno maja starczac na chyba 9 dni (na dluzej nie widzialam), ale nie uzywalam ich...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.108 sekund z 23 zapytaniami.