Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mam stresaa :/  (Przeczytany 770 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam stresaa :/
« : 2004-01-16, 14:17 »
Zalobniczki oddaje dzis do kolezanki, gupika i molinezje juz oddalam. Kupilam sobie bojownika.. Mam go z kiryskami, dianemą i 1 molinezja. W sklepie byl z neonami bardzo spokojniutki, teraz tez jest, tylko czasem goni ryby i sie napreza a potem zawraca :( Boje sie.. Nie wiem po jaka cholere go kupilam, mozecie mnie opieprzac do woli, prosze, i tak juz mam cholernego stresa :cry:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Mam stresaa :/
« Odpowiedź #1 : 2004-01-16, 17:00 »
Uff ale sie dzisiaj nastresowalam. Pomyslalam ze bede obserwowac, ide do akwa, ale biedna molka sie stresowala, a bojownik ciagle ganial za dianemą. Postanowilam ze tak nie moze byc, wzielam kase, ubralam sie i pojechalam do zoologicznego (modlac sie zeby nic sie w tym czasie nie stalo). W zoologicznym zalamka- nie ma akwariow :? Biegne do drugiego zoologa- zajelo mi to 3 minuty, co normalnie zajmuje mi 15 min. Kupilam niestety nie 12, a 10 litrow. Do tego zwir, grzalke i termometr. Jutro ide do szklarza zamowic pokrywe, jade po tlo (w poniedzialek albo w niedziele), i jakies roslinki.

Mam tylko jedno zmartwienie- zachowalam sie egoistycznie i wzielam rybke z duzego akwa, cos kolo 40-50 litrow :( A bylo kilka w kubeczkach.. :( Teraz zaluje ale coz.. Pani powiedziala ze wszystkie sa z akwariow wiec mam nadzieje ze na miejsce mojego wejdzie jakis z kubka, bo te w kubkach byly bardzo zywe, zbyt zywe jak na kubeczkowe rybki..

---------
Dopisane:
Siet po zmierzeniu sie okazalo ze to akwa ma 9 litrow :? :( Ale bojownik odżył od razu.. Na razie akwa jest skromniutkei ale zrobie wszystko zeby bylo jak najbardziej przytulne..
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 22 zapytaniami.