Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nareszcie dobry weterynarz!  (Przeczytany 599 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cathycash

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« : 2004-01-10, 18:17 »
Weterynarz u którego byłam jakiś miesiąc temu ze szczurkiem (drapał się, miał strupki) powiedział że ma alergię... kazał odstawić wszelkie białko czyli jego ulubiony pokarm (serek biały, płatki nasączone mlekiem, dropsy śmietankowe, mączniaczki itd). Potem, gdy to nie pomogło zmieniłam mu ściółkę na Cat's dream (z czego korzystam do dziś :)) To również nie pomogło więc zostałą lignina, potem papier toaletowy. To również nie pomogło. Dzisiaj rano głaszcząc moskita zauważyłam na jego grzbiecie chodzącą plamkę !!! Było to tak małe i zlewające sie z jego sierścią, że nie zauwazyłam tego paskudztwa wczesniej. Od razu w transporterkę i do weta. Słyszałam że lekarz klinika PRZY BAŻANTARNI jest dobra. Od razu do niej. Powiedziałam jej o problemie i wcześniejszym "leczeniu". Powiedziałą że to na 100% nie alergia. Potem zaczęło się łapanko robaczków i mikroskop...lakarka dała mi popatrzeć. żałuje. ALE PASKUDZTWO... bleeeech Powiedziała że to świeżbowiec, dała jakieś coś żebym przemywała mu skórę. Dałą mu zastrzyk przeciwświądowy lecz poźniej przyszedł pan weterynarz. Specjalista od gryzoni a szczególnei myszek i szczurków. Powiedział że to szczurzy wesz czy tam wszoł (jest jakaś różnica?;p). Skączyło się na zaleceniu posmarowania FRONTLINE (miałam w domu, pryskałam pieski) i cenie 15.99. Jestem bardzo zadowolona. Weterynarze mieli "podejście". Facet mówił do niego pieszczotliwym głosem- lubi to co robi. A tamtem wet? "zainkasował" 50 zł za "dobre rady".......  szczurzasty już po pryskanku i czuje sie świetnie. Wyczesałam go i wygłaskałam. Wreszcie powrócił do normalnej diety :) Wcina dropsy aż mu uszka podstakują :).
A i jeszcze jedno. Wet spytał się czy szczurzasty jest odwojony. Wyciagnęłam komórke, położyłam dalej od siebie i zagwizdałam ;) Od razu... aport :) faceta zatkało ;p hehehe

Wam też życzę takich weterynarzy i bądźcie ostrożni w zoologicznych. Nie dotykajcie chorych zwierzaków, bo najprawdopodobniej ja zaraziłam Moskita. Przyniosłam szczurzą wesz do domu, która znalazła żywiciela.
Zapisane

kasiata

  • Gość
hyy
« Odpowiedź #1 : 2004-01-10, 19:29 »
Nie no z tym aportowaniem komórki to jest niezłe :) , ja nie moge .
I ludzie mówią że szczurki to brzydkie i głupie zwierzęta ...
Zapisane

emir

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #2 : 2004-01-10, 20:55 »
dorsha, ten preparat nazywa się FRONTLINE
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedz #2 : 2004-01-10, 20:55 »

Cathycash

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #3 : 2004-01-10, 20:58 »
A co to za różnica jak siępisze, ważne że skuteczne ;) Jak pisałam posta nie chciało mi się lecieć po opakowanie ;)
Zapisane

emir

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #4 : 2004-01-10, 21:06 »
oj Ty leniuszku :P
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #5 : 2004-01-11, 11:54 »
A jaki jest dokladnie adres tego miejsca? I jak nazywa sie lekarz?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #6 : 2004-01-11, 13:25 »
Lekarz nazywa się Maciej Miklusz. Bardzo sympatyczny, młody facet w okularkach :) A adres wam podam jak mi leniuszkowi zechce siezejść na dół po wizytókę ;p
Zapisane

kasiata

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #7 : 2004-01-11, 18:32 »
Przy Bażantarni 10 ----> to jest adres tej lecznicy .
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #8 : 2004-01-11, 18:37 »
Dzieki, masz jakis telefon? i czy przyjmuja codzienie czy tylko w tygodniu?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedz #8 : 2004-01-11, 18:37 »

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #9 : 2004-01-12, 14:46 »
a mozesz moglabys dodac
http://czwarta1.republika.pl/wet2.htm
bo sie moze przydac......
lista wetow: http://czwarta1.republika.pl/wet.htm
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #10 : 2004-01-16, 13:27 »
Przyjmują codziennie ale najlepszy jest doktor Maciej Miklusz (od gryzoni) napiszę zaraz o której przyjmuje i kiedy.
Zapisane

Giovanna

  • Gość
Nareszcie dobry weterynarz!
« Odpowiedź #11 : 2004-01-17, 13:40 »
A telefon bo w kasiazce telefonicznej ani w biurze numerow nie ma tej lecznicy.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 25 zapytaniami.