Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 19 20 [21]   Do dołu

Autor Wątek: Obóz z psem.  (Przeczytany 59754 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

piotrs

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #600 : 2008-04-03, 00:57 »
Myślę że w takich sytuacjach w przyszłości będziemy przesuwać uczestników na kolejny turnus. Problem tylko co wtedy, gdy zapiszą się na ostatni...
Pozdrowienia, Piotr
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #601 : 2008-04-03, 15:17 »
teoretycznie jest pewne rozwiazanie - ktore omineloby przesuwanie turnosow itp.

Cieczka to nie cos co przydaza sie nagle - suki maja cieczke dwa razy do roku - w przypadku niektorych ras - rzadziej - jednak sredni odstep miedzy cieczkami to 6 -8 miesiecy - wiec w informacjach na stronie moglibyscie po prostu zamiescic warunek - zeby czas, ktory minal od ostatniej cieczki byl krotszy niz te pol roku. Zmniejszyloby to ryzyko, ze ktos przywiezie suke z cieczka - a i dodatkowo - z racji istnienia takiej informacji ludzie nie mogliby miec pretensji ze np. zapisali sie na, powiedzmy - pierwszy turnus akurat na czas cieczki. Owszem - warunek moze zmniejszyc zyski - bo niektorym nie bedzie sie chcialo liczyc ile minelo od cieczki itp. - jednak biorac pod uwage, ze w sytuacji gdy nie bedzie na obozie suk w okresie rozrodczym - zwiekszy sie, mozna powiedziec jakosc obozu - co pozytywnie wplynie na przyszlosc.

ps. - taki maly offtop - czy to nie wandrus organizuje szkolenia zeglarskie nad zegrzem?
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #602 : 2008-04-03, 18:32 »
Np. moja suczka ma cieczkę co 4-5 miesięcy, ale na zasadzie: październik/listopad, luty/marzec.
Najlepiej gdy właściciele wiedza kiedy mniej więcej suczka ma cieczkę. Moja wówczas była jeszcze młoda (po drugiej cieczce), wiec całe wakacje obawiałam się, ze dostanie ja na obozie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedz #602 : 2008-04-03, 18:32 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #603 : 2008-04-03, 18:42 »
Cytuj
Najlepiej gdy właściciele wiedza kiedy mniej więcej suczka ma cieczkę.

wiedziec cos takiego to, ze tak powiem - ich psi obowiazek.

Cytuj
Np. moja suczka ma cieczkę co 4-5 miesięcy, ale na zasadzie: październik/listopad, luty/marzec.

sa suki, ktore maja czesciej cieczki, sa tez takie, ktore maja rzadziej - ale wlasnie taka srednia to 6 -8 miesiecy. Widzisz kola - ty wiesz, kiedy twoja ma miec ciecke, kiedy mniej wiecej dostanie, ja tez wiem jak to u moich bylo - dlatego np. na ostatnia wystawe na ktorj bylam nie zglosilo sie dwoch suk - bo bylo wiadomo, ze dostana.

Co do dostania cieczki na obozie - to jest jeszcze jedno wyjscie - preparat maskujacy zapach cieczki, ktorym spryskuje sie srom.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #604 : 2008-04-03, 20:03 »
Dziewczyny właśnie miały ten preparat
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #605 : 2008-04-03, 20:29 »
Dziewczyny właśnie miały ten preparat

zapomnialam dodac, ze skutek moze odniesc tylko w poczatkowych fazach cieczki - w dni plodne mozna nawet cala butelke na suke wylac i nic nie da. Choc jego skutecznosc zalezna jest tez od innych czynnikow... Ogolnie rzecz biorac preparat znam tylko z teorii - wiec moja wiedza na jego temat i skutecznosci jest mocno ograniczona.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #606 : 2008-04-03, 20:52 »
Również go stosuje i nie na wszystkie psy działa, a działa gdy się od samego poczatku cieczki psa pryska, a rzeczywiscie w dni płodne to nawet to nie pomaga.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #607 : 2008-04-03, 21:56 »
Cytuj
a działa gdy się od samego poczatku cieczki psa pryska,

logiczne - w koncu zapach cieczki przesiaka na wszystko i chocby jeden dzien przerwy  0 i i cala suka cieczka jedzie + wszystko w jej poblizu...

a to ze nie na wszystkie psy - tez logiczne - bo sa psy, ktore sie pod wzgledem hormonalnym tylko na kastracje nadaja..... i na nie nic nie pomoze... (tia.. np. moj guri - od ponad dwoch tygodni podwala sie do jednej z moich suk... tyle, ze od trzech lat suka jest wysterylizowana...)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

anielskooka

  • Gość
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #608 : 2008-04-19, 23:16 »
eee pytanie czy ten obuz z psem jest organizowany ponownie ?
bo chętnie bym sięwybrała z Okidką.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedz #608 : 2008-04-19, 23:16 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #609 : 2008-04-21, 11:50 »
tak, obóz jest organizowany
Zapisane

Lider.Jantarowa.Fuga.

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #610 : 2008-06-13, 23:41 »
Witam wszystkich ;)

Wybieram się w tym roku na ten obóz ' Z psem na wakacje '  i ciekawa jestem czy ktoś też się wybiera? ;) byłabym wdzięczna za informację.

Pozdrowienia,
Karolina.
Zapisane

DONek

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #611 : 2010-04-22, 09:56 »
Ja jadę na obóz do Osiecznej z Psią Akademią z Poznania. Wybiera się ktoś? Więcej info www.psiaakademia.com
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Obóz z psem.
« Odpowiedź #612 : 2010-04-23, 00:12 »
Będzie ktoś na śląskim zlocie d-g-m ? :P
Zapisane
Podpis bez przekazu.
Strony: 1 ... 19 20 [21]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.