Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziwny glonojad:)  (Przeczytany 2706 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morticia

  • Gość
Dziwny glonojad:)
« : 2004-01-25, 19:03 »
Mój mały Glonojad co się zwie Ramzes ostatnio bardzo dziwnie się zachowuje a jego zachowanie chciałabym opisać jako ciekawostkę  :wink: i chęć walki o przeżycie No może trochę za dramatycznie mi wyszło :lol:
Ostatnio w akwarium nawalił mi filtr ale w mniejszym a tam miałam małego glonojada Filtr będzie za pół miesiąca a nie ma go już miesiąc poprostu brak kasy a nie mogę go wpuścić do większego bo duży glonojad go gryzie :(  No i została w małym Myślałam że zdechnie z powody braku wystarczającej ilości tlenu a on przekształcił się w rybkę labiryntową :?:  Tak regularnie podpływa pod powierzchnię i łapie powietrze i spowrotem wraca do swojego ulubionego miejsca W akwarium na szczęście jest dużo moczarki  to jakiś tlen to daje ale sam fakt że glonojad łapie powietrze jest dla mnie dziwny ale to dobrze bo już lepiej żeby mu labirynt wyrósł niż by miał być zmasakrowany przez Sylwestra :lol:
Zapisane

berserker16

  • Gość
Dziwny glonojad:)
« Odpowiedź #1 : 2004-01-27, 20:21 »
cytuje: " a on przekształcił się w rybkę labiryntową "    
hehehe napewno sie nie przekształcił, glonojady potrafią tak łapać powietrze  (wiem to po swoich obserwacjach i wiadomościach)  :D
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Dziwny glonojad:)
« Odpowiedź #2 : 2004-01-27, 21:26 »
jednak bardzo mocnego napowietrzania nie wolno bagatelizować to ryby które musza mieć max ilość tlenu w wodzie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dziwny glonojad:)
« Odpowiedz #2 : 2004-01-27, 21:26 »

berserker16

  • Gość
Dziwny glonojad:)
« Odpowiedź #3 : 2004-01-27, 21:52 »
no niby tak    ;)
Zapisane

Morticia

  • Gość
Dziwny glonojad:)
« Odpowiedź #4 : 2004-01-28, 13:48 »
wiem ale niestety na nowy filtr w tym miesiącu mnie nie stać  :( Oj czepiasz się Ramzes jest wyjątkową rybką wielo zadaniową :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.178 sekund z 24 zapytaniami.