Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Legalizacja marihuany ?  (Przeczytany 13331 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tiggy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #30 : 2004-02-21, 22:04 »
Hehe... dopiero teraz po dluzszym czasie wrocilam na FZ i zobaczylam ta ankiete...

No wiec jestem na tak...
Marihuana wyrzadza mniejsze szkody fizyczne niz papierosy czy alkohol... :roll:
Zapisane

Trinity...

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #31 : 2004-02-22, 12:38 »
STANOWCO JESTEM NA NIEEEE
TO JEST NARKOTYK A NARKOTYKI WOGÓLE POWINNO SIEM GDZIEŚ ZAKOPAĆ ALBO SPALIĆ I ZAPOMNIEĆ O ICH ISTNIENIU.....
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #32 : 2004-02-22, 13:07 »
Dokladnie Tiggy, tez o tym slyszalem, czy nawet czytalem. Jak juz zabraniac marihuany to powinni tym bardziej zabronic palenia papierosow i picia alkocholu...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #32 : 2004-02-22, 13:07 »

Jimmy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #33 : 2004-02-22, 18:48 »
Cytat: xeite
Dokladnie Tiggy, tez o tym slyszalem, czy nawet czytalem. Jak juz zabraniac marihuany to powinni tym bardziej zabronic palenia papierosow i picia alkocholu...


Domyślam sie że raport WHO ;) równiez go czytałem. Polecam go wszystkim. Naprawde wiele ciekawych rzeczy z niego wynika. Sprzecznych z dotychczasowa obłuda.
Zapisane

Edi

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #34 : 2004-02-24, 00:00 »
Witam
Jasne,zalegalizujmy wszystko co do tej pory jest nielegalne...broń,czemu nie,nielegalny przemyt zwierząt itp.Jak wiele korzyści,jak wiele zyskamy...I żadnego ryzyka,bo przecież "tam" to się sprawdziło,u nas będzie tak samo..Ale po kolei,zacznijmy od trawki..
Jakby w polsce mięli głowę do interesów nie potrzebowali by takich sposobów,żeby choć trochę zmniejszyć dziurę budżetową.Zgadzam się "to co legalne juz tak nie pociaga" tylko kiedy znudzi się trawka,a może dla większego dreszczyku emocji, zacznie się sięgać po "ciężkie" narkotyki i wtedy co...stwierdzimy,że czemu nie,na nich też można zbić fortunę i to legalnie...Zdecydowane NIE.
Zapisane

kraksa

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #35 : 2004-02-24, 18:21 »
ludzie powinni się powstrzymywać od używek :lol:  ale to nie znaczy że powiny one być zabronione... mnie sie wydaje że każdy wybiera czy chce palić czy tam ćpać czy nie...
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #36 : 2004-02-24, 21:45 »
Cytat: Edi
Witam
.Zgadzam się "to co legalne juz tak nie pociaga" tylko kiedy znudzi się trawka,a może dla większego dreszczyku emocji, zacznie się sięgać po "ciężkie" narkotyki i wtedy co...stwierdzimy,że czemu nie,na nich też można zbić fortunę i to legalnie...Zdecydowane NIE.


To czy każdy kto w życiu wypił piwo skończy jako człowiek popijający białą damę ?
Zapisane

Edi

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #37 : 2004-02-25, 15:00 »
Cytat: Jimmy
To czy każdy kto w życiu wypił piwo skończy jako człowiek popijający białą damę ?


Nie.Ktoś kto raz na jakiś czas popija piwo nie musi być od razu od niego uzależniony.Najczęściej nie musi też sięgać po coś mocniejszego bo to mu już nie wystarcza.Na każdym spotkaniu z byłymi narkomanami powtażane jest,że zaczynali właśnie od narkotyków "lekkich",które w niedługim czasie im nie wystarczały.Więc,choć i od alkoholu można się uzależnić,to jednak znacznie większym zagrożeniem są narkotyki- znacznie mniej jest osób,które miały styczność z nimi a się od nich nie uzależniły.Oczywiście,nie wszyscy od razu muszą sięgać po coś mocniejszego,nie wszyscy od razu muszą być uzależnieni.Ale ile jest takich osób?Które raz,parę razy wzięły i koniec?Nie wydaje mi się,żeby legalizacja marihuany dała więcej dobrego niż złego.I...ci,którzy są "za" widzą w tym duuuże pieniądze.Ale raczej biorą pod uwagę tych,którzy będą brać regularnie,prawda?Okazjonalne branie też się liczy ale nie to będzie głównym źródłem dochodu.Największe korzyści będą od tych,którzy nie raz,nie dwa,tylko regularnie będą brać.Może akurat nie pójdą dalej a jeśli nie?Jeśli zaczną sięgać po coś mocniejszego to co wtedy?Dalej będą już robić to nielegalnie,wbrew prawu.Ale to ich problem,prawda?Hmm...
To tylko moje zdanie,ktoś może się z tym zgadzać,ktoś nie musi.
Pozdrawiam
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #38 : 2004-02-25, 21:32 »
Z tym przejściem od miękkich do lekkich jest różnie.  Jest wiele osób którzy palą i nic a nic nie korci ich do przejścia na twarde. Sa to ludzie zdający sobie sprawe ze na speedzie a szczególnie na heroinie daleko sie nie zajedzie. To jest tak jak z alkoholem. Piwo lubi większośc ale nie każdy pije wódke. Poprostu nie lubi, ma złe skojarzenia itp.

Wg badań przeprowadzonych w Holandi zalegalizowanie zmniejszyło liczbe osób uzaleznionych od twardych narkotyków.  

Druga sprawa to miejsce zakupu, diler jest źródłem naróżniejszych dragów. A gdyby powstały coffe-shopy (chyba tak to sie pisze) kontakt z tymi typami zmniejszyłby sie diametralnie.

A jezeli chodzi o pieniądze to dziura budżetowa załatana byłaby błyskawicznie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #38 : 2004-02-25, 21:32 »

truskawa144

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #39 : 2004-02-26, 05:29 »
o mamo....zdecydowanie nie...a porównanie o holandi jest bez sensu... u nas to by nie przeszło...teraz wielu nie pali,nawet nie próbuje bo nie wono...gdyby było wolno to każdy nastolatek by  lufą w ręce przed TV siedział....teraz jeśli nie można kogoś przekonać żeby nie palił to można go chociaż więzieniem postraszyć (chodzi mi np. o rodziców którzy bezskuteznie próbują przekonać nieletnich)...polacy to za głupi naród żeby można było się na coś takiego zdecydować...poza tym wiem z własnego podwórka jak się dzieciaki uzależniają (np.mam 15 latniego sąsiada uzależnionego od ćpania a od mariuhany zaczynał)
...najgorsze jest to że ludzie nie widzą że to coś złego... fajki i wóda to juz wystarczający problem, po cholere jeszcze kolejny dokładać...trzeba z tym walczyć a nie legalizować...co by się działo gdybyśmy wszystko co nielegalne legalizowali...horror....

jak ktoś był kiedyś koło np. dworca w katowicach i widział te dzieciaki z igłą wbitą w ramie to wie o czym mówie....

po raz pierwszy się ciesze że polska jest krajem (pseudo) katolickim(choć sama jestem ateistką:))- przynajmniej politycy nie będą myśleć o legalizacji mając kościół na głowie...
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #40 : 2004-03-04, 17:58 »
Nie palę i palić nie będę. Jestem za NIElegelizacją alkoholu, tytoniu, marihuany i innych narkotyków. Nawet kawy!!! Ok, z kawą żartowałem. Reszta tak, tylko by nasza gospodarka upadła i więzienia się przepełniły...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #41 : 2004-03-04, 18:25 »
w holnaid zalegalizowali iz  tego co wiem na dobre im to nie wyszlo wiec   po co ja lagalizowac jak i tak  jets latwodostapna i wogole..
a trakwa wcale długo nie ttryzma  i wogole raczej nie jets taka strasznia...heroina to byc moze..brauna nie wezme z anic na swiecie..ale trawka jets suuupicoo
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #42 : 2004-03-04, 21:36 »
Ciapka, bardzo ładne logo, i tylko tyle, dalej nie skomentuje :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #43 : 2004-03-05, 07:10 »
no to ba ze ladne!!
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #44 : 2004-03-05, 13:12 »
Ja jestem zdecydowanie na TAK! Po 1 podreparowało by to gospodarkę, i na pewno byłaby droższa niż nielegalna, więc mniej osób by paliło a zdecydowanie mniej młodych. Nie powiem zdarzalo mi się trochę palić, teraz tylko sporadycznie raz na parę miesięcy i nie czuję się po tym "naćpana" tylko faknie.

Apropo uzależnień od twardych narkotyków, to znam paru ludzi którzy brali twarde nie cały czas ale dość często, nie mieszkają na dworcu centralnym, ustawili się w życiu koncertowo, wy też ich znacie z TV abo z radia ale nie będę tu nikogo przytaczać bo nie o to chodzi. W każdym razie wszystko jest dla ludzi tylko niektórzy są głupi i nie potrafią w odpowiedni sposób z tych rzeczy korzystać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #44 : 2004-03-05, 13:12 »

awangarda

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #45 : 2004-03-05, 13:15 »
LEGALIZE IT :)
ja jestem za legalizacja:) coprawda i tak to bez wiekszej roznicy czy kupie trawe w kieosku czy od kupla heh... i tak jest na tyle latwo dostepna ze niepotrzeba legalizowac aby mozna bylo palic.. moze jakby zalegalizowali to by bylo o tyle lepiej ze mozna by sie bezstresowo z lufka na ulicy pokazac.. a teraz heh... jeden tefon i palenie przyjezdza samo pod moja szkole pozniej tylko znales custronne miejsce i...   "miasto jest nasze":P:P:P
Zapisane

DonTeTe

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #46 : 2004-03-05, 13:44 »
O Boże... dobranoc Polsko...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #47 : 2004-03-05, 13:44 »
Dobranoc TeTe :-x
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #48 : 2004-03-05, 14:06 »
Jestem za... niech się wszyscy sami powypalają na smierc  :lol:
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #49 : 2004-03-05, 17:56 »
Cytat: Galago De Codi
Jestem za... niech się wszyscy sami powypalają na smierc  :lol:


Trawą nie da się wypalić na śmierć
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #50 : 2004-03-05, 19:17 »
skarb w najwnoszym podjarz rieders dagers preczytaj sobie ze ta legalizacja wclae dobrz enie wyszla holnadi i  wreecz odrotnie
a  dontetete  ty mas zjakie dizwne fazy..trawka na smierc sie nie da..mozna raja dostac..ale to podbo tez po paierosacha anwte po chipsach i pieczywie chruokim hyh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #50 : 2004-03-05, 19:17 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #51 : 2004-03-05, 20:56 »
Ciapka czy ty coś zażywasz zanim zaczynasz pisać na FZ np. :ganja:  czy  :alkoholik: ?
Jak nie to podaj nam może kod odszyfrowujący Twoje posty ;)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #52 : 2004-03-09, 12:01 »
Znam gościa który pali i pali trawkę.. i zaczyna bełkotac jak gołota.. już nawet jak nic nie pali ma tak zzarty mózg ze omijamy go z daleka bo jest po prostu shizolem...
   Każda uzywak po jakims czasie zabija.. Nie wiem gdzie wyczytaliście że nie...
Ale pewnie naukowcy sie mylą  :roll:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #53 : 2004-03-09, 12:19 »
Zabija, człowieka który nie zdaje sobie sprawy z tego co robi, że igra z ogniem i przesadza bo nie ma hamulców.
Zapisane

awangarda

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #54 : 2004-03-09, 16:26 »
hm no moj kolega tez ma juz shizy nawet jak sie nieubaka... ale zeby tak miec to trzeba palic po 2-4 razy dzienniej a jak sie pali tak tylko co jakis czas to nic sie tam niestanie...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #55 : 2004-03-09, 16:30 »
No więc właśnie :roll:
Przecież jak się za dużo pije to też się człowiek nie zachowuje normalnie, już nie mówiąc o tym jak wygląda.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #56 : 2004-03-09, 16:37 »
DonTeTe mówił kiedyś o tym ze nie uznaje nawet kawy :) .. ja sie do tego dopisuje.
Moze to dziwne w polsce, ale mając 24 lata ja nie pije alkocholu, nie palę papierochów, a narkotyki omijam zdaleka. Kawy też nie pijam .. ale dla tego że mi na ciśnienie szkodzi  :wink:
          Z drugiej trochę strony szkoda mi (bez obrazy) dzieci 15 letnich, które muszą się odzwyczajać od fajek czy innego gówna.. co to za dzieciństwo...
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #57 : 2004-03-09, 16:51 »
Ciekawe jest to kiedy te 15 letnie dzieci zdążyły się w swoim życiu uzależnić :mysli:
Ja również, nie palę papierosów, i nie pije kawy (chociaż kiedyś trochę jej piłam) ale zdarza mi się raz na parę miesięcy zapalić zioła i nie uważam żeby było to coś wielkiego, nie mam żadnych schiz wręcz przeciwni, za to nie przepadam za alkoholem
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedz #57 : 2004-03-09, 16:51 »

myszka

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #58 : 2004-03-09, 18:43 »
Galago - jest nas więcej, ja też nie palę, trawka itp. dla mnie nie istnieją, a alkohol pijam rzadko i wyłącznie słaby, typu winko, albo REDD'S, czasem przy plotach, wiadomo jak jest ;) Kawy nie piję, bo nie lubię, a poza tym też mam ciśnieniowe i krążeniowe przeboje...
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Legalizacja marihuany ?
« Odpowiedź #59 : 2004-03-09, 19:41 »
skarb..kiedy? no.. zacyznaja tak w wieku 11 lat..a wogole to i tak ludzie..dprsli maja zlduny obraz młodirzy mysla ze pala i pija tylko ci..blokersi ci cyz cop sie zle ucza..a to nie ma reguly palia pija i naroktoyki biara wrzscy..kujoni dizeci greczne spokojne.nie am reguly..hyh
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 28 zapytaniami.