Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: jod tlen uzdatniacze i spółka  (Przeczytany 810 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morticia

  • Gość
jod tlen uzdatniacze i spółka
« : 2004-02-10, 10:36 »
ostatnio używałam uzdatniacza ale ten raczej mało pomaga bo mam bardzo twardą wodę i chcialabym teraz zacząć użuwać preparatu witaminowego i tak się zastanawiam po ilu dniach czy tygodniach uzdatniacz wyparuje??? Bo nie wolno go łączyć z joden a ten preparat nowy ma jod A nawóz do roślin można łączyć dowolnie z innymi preparatami czy muszę uważać???
Zapisane

futermelok

  • Gość
Re: jod tlen uzdatniacze i spółka
« Odpowiedź #1 : 2004-02-10, 10:59 »
Cytat: Morticia
ostatnio używałam uzdatniacza ale ten raczej mało pomaga bo mam bardzo twardą wodę

Morticia napisz jakiego uzywalas uzdatniacza i wjakim celu.
Ps. chcialas zmiekczyc wode? bo tak to napisalas
Cytat: Morticia
chcialabym teraz zacząć użuwać preparatu witaminowego

W jakim celu ty chcesz uzywac prepartau witaminowego [ dla ryb, roslin]
Uwazam ze takie preparaty sa zbedne. witaminy znajduja sie w pokarmie zarówno zywym jak i sztucznie wytworzonym. I trzeba z nimi uwazac zeby nie przedawkowac bo czasem nadmiar moze byc gorszy w skutkach niz ich brak
Cytat: Morticia
  i tak się zastanawiam po ilu dniach czy tygodniach uzdatniacz wyparuje??? Bo nie wolno go łączyć z joden a ten preparat nowy ma jod
nie zabardzo to zrozumialem ale i tak napisz jakie prearaty stosowalas i wszystko sie wyjasni
Cytat: Morticia

A nawóz do roślin można łączyć dowolnie z innymi preparatami czy muszę uważać???
zawsze trzeba uwazac jak sie stosuje chemie w akwa w wodzie zawsze juz wczesniej znajduja sie roznego rodzaju zwiazki i wprowadzenie nowych powoduje zachwianie delikatnej równowagi tak zetrzeba powiedzialbym nawet bardzo uwazac.
Ps. Ja jestem zwolennikiem dodawania jak najmniej chemi do akwa. Na prawie wszystko jest jakis naturalny spsób.
Zapisane

Morticia

  • Gość
jod tlen uzdatniacze i spółka
« Odpowiedź #2 : 2004-02-10, 14:26 »
Miałam jak pewnie pamiętasz no i nadal mam fatalną wodę Twarda to pół biedy bo ją gotuję do upadłefo przepuście się przez filtr z torfem i chociaż troszeczkę jest lepiej Ale mam tyle chlore że lepiej nie gadać Chciałam witaminki żeby wzmocnić trochę rybki po tych chorobach Uzdatniacz z Tropicala ale żeby się nie pomylić to dokładnie spiszę nazwę bo ja mam talent do literówek :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

jod tlen uzdatniacze i spółka
« Odpowiedz #2 : 2004-02-10, 14:26 »

futermelok

  • Gość
jod tlen uzdatniacze i spółka
« Odpowiedź #3 : 2004-02-10, 20:20 »
Cytat: Morticia
gotuję do upadłefo przepuście się przez filtr z torfem
gotowanie nie zabardzo przyczynia sie do zmiekczenia wody i tak samo jezeli masz twarda wode to nic nie pomoze przepuszczanie przez torf.
Cytat: Morticia

Ale mam tyle chlore że lepiej nie gadać

Nie wiem czy dobrze zrozumialem ale ty najpierw gotujesz wode i potem wlewasz do akwa taka przegotowana woda nie zawiera juz chloru i nie musisz stosowac uzdatniaczy
Cytat: Morticia
Chciałam witaminki żeby wzmocnić trochę rybki po tych chorobach
Dalej twierdze ze to zbedne zapewnij im tylko optymalne warunki i powinno byc wszystko ok.
Ps. tak pozatym to ja jeszcze nigdy nie widzialem ani przyznam sie nie slyszalem o zadnych preparatch witaminowych ale zabardzo sie takimi rzeczami nie interesowalem ale prosze napisz mi cos wiecej o tym [ kto to produkuje jaki jest sklad i jaka jest tego cena]
Zapisane

Morticia

  • Gość
jod tlen uzdatniacze i spółka
« Odpowiedź #4 : 2004-02-12, 13:29 »
z tym uzdatnieczem Kurde znowu zapomniałam spisać nazwy Najpierw dodawałam uzdatniacza ostatnio zaczęłam gotować ale woda z uzdatniaczem została i nie wiem kiedy to wyparuje Ok spiszę nazwę i inne takie rzeczy jak znowu nie zapomnę
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 22 zapytaniami.