Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: czy jest dużo problemu z neonami?  (Przeczytany 785 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
czy jest dużo problemu z neonami?
« : 2004-02-20, 19:54 »
podobaja mi sie neonki, ale z tego co wiem to nie za długo sie trzymają u mojej kolezanki szybko zdychaly ale moze ona sie nanich nie znala po prostu; napiszcie mi jaka wielkość osiągaja i czy sa podatne na jakies choroby i oczywiście jaką temperaturę potzrebuja
Zapisane

Olka1992

  • Gość
czy jest dużo problemu z neonami?
« Odpowiedź #1 : 2004-02-22, 08:55 »
Neonki to jedne z najpopularniejszych rybek akwariowych. Piękne ubarwienie, łagodnóść i łatwość utrzymania sprawiłt, że neonki są chętnie hodowane i trzymane na całym świecie. W akwariach często są trzymane neonki innesa i czerwone (w sklepach często można się spotkać z nazwami: neon czarny, neon zielony, ale w rzeczywistości są to: bystrzyk axelorda, zwinnik zielony). Neony czerwone pochodzą z Amazonii, a innesa z Peru.
NEON INNESA
Rtby te żyją w dużych stadach, są niewymagające i ruchliwe. Nie powinne być trzymane z większymi rybami. Potrzebują dużo wolnej przestrzeni do pływania. Piękne ubarwienie neonków podkreśla ciemny żwir i tło. Woda musi być lekko kwaśna i niezbyt twarda. Rozmnażanie trudne.  Osiąga 4 cm.
NEON CZERWONY
Jest to ryba bardzo popularna na całym świecie. Im stado jest większe tym większe sprawia wrażenie. Akwarium powinno być gęsto zarośnięte i mieć ciemne podłoże. Wskazane są także rośliny pływające.
Zapisane

Agnes

  • Gość
czy jest dużo problemu z neonami?
« Odpowiedź #2 : 2004-02-23, 14:16 »
emyla - od jakiegoś czasu pytasz o rybki o ktorych znajdziesz bez problemu informacje w necie - wejdz w wyszukiwarke np www.google.pl i wpisz rybke o której chcesz coś wiedzieć - to dużo nie kosztuje, a można sporo się dowiedzieć...naprawde:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

czy jest dużo problemu z neonami?
« Odpowiedz #2 : 2004-02-23, 14:16 »

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
czy jest dużo problemu z neonami?
« Odpowiedź #3 : 2004-02-26, 17:35 »
oki dzięki ale myślałam ze po to jest forum aby na nim pytać o ryby np
Zapisane

Agnes

  • Gość
czy jest dużo problemu z neonami?
« Odpowiedź #4 : 2004-02-26, 20:20 »
tak jest wg mnie po prostu latwiej, szybciej...oj forum tez sie przydaje jasne...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 23 zapytaniami.