Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zastanawia mnie...  (Przeczytany 810 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Zastanawia mnie...
« : 2004-02-27, 19:52 »
... to że moja koleżanka od  dawna ma akwa i  ma w nim  filtr , grzałki nie ma. twardości wody itp też nie sprawdza( ja tez :oops: ).
Mówiła mi że kiedyś zostawiła na 2 m-ce akwa bez opieki, bez jedzenia , nikt nie dolewał wody. Prze ten czas akwa całe zarosło glonami i oczywiście poziom wody był niski  :( a mimo to rybki przeżyły!!! nie wiem jak to jest możliwe ale chyba jednak możliwe, z tego co wiem to ona nie kłamała, tylko mówiła prawdę.
Mówie tez że jej tato ma w akwa kilka rybek i wogle ich nie karmi a one nadal zyją, czasami teraz tylko ona daje im jeść
co ja mam o tym wszystkim myśleć  :?:  :?: bo to wszystko wydaje mi sie Nie Realne
Zapisane

kasia

  • Gość
Zastanawia mnie...
« Odpowiedź #1 : 2004-02-27, 20:47 »
W mojej szkole też było akwarium, które stało bez opieki Nim przyszłam do szkoły). Opiekowlali się niem maturzyści, którzy w maju skończyli szkołę i nie miał sie kto zająć.
We wrzesniu podjęlam się tego i chciałam wyczyścić akwa. Było cąłe zarosnięte glonami, tak, że nie dało się zobaczyć co jest w środku. I wiecie co było? 2 żałobnice, 7 neonów czarnych, a oprócz tego rózne zamki i takie tam.  :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Zastanawia mnie...
« Odpowiedź #2 : 2004-02-27, 21:34 »
jesli nie bylo przerybienia, odpowiednia filtracja i akwa mialo powyzej 80 litrow to mozliwe ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Zastanawia mnie...
« Odpowiedz #2 : 2004-02-27, 21:34 »

Naomi151

  • Gość
Zastanawia mnie...
« Odpowiedź #3 : 2004-02-27, 23:58 »
Może i przeżyły, ale żal mi tych ryb, że muszą żyć w takich warunkach i do tego bez jedzenia... no comment...
Zapisane

kasia

  • Gość
Zastanawia mnie...
« Odpowiedź #4 : 2004-02-28, 07:54 »
Za to teraz nasze szkolne rybcie mają idealne warunki  ;)
Są dwa akwaria, zadbane, dziennie karmione  :wink:
Zapisane

berserker16

  • Gość
Zastanawia mnie...
« Odpowiedź #5 : 2004-02-28, 11:15 »
W mojej starej szkole tesh było akwarium... karmili bardzo żadko te biedne ryby, chyba raz na miesiąć,  były to mieczyki, molinezje i gupiki. Pamiętam że po feriach jak zobaczyłem to akwarium to było straszne. Wszystko zarośnięte glonami i w ogóle. A ryby mnożyły się że hej. Tam było chyba ze 100 ryb.
Nawet gatunki się ze sobą krzyżowały, najlepsze były czarne gupiki.
Teraz już akwa nie widziałem dawno wiec nie wiem , może zajęła się nim jakaś bardziej odpowiedzialna klasa.
Zapisane

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Zastanawia mnie...
« Odpowiedź #6 : 2004-02-28, 12:21 »
mojej koleżanki akwa ma do 30 l to nie wiem
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 23 zapytaniami.