Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Kopiowanie  (Przeczytany 3124 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AnUSiA

  • Gość
Kopiowanie
« : 2004-03-12, 19:11 »
może ktoś niedawno kopiował uszy swojemu pieskowi?Chciałabym się dowiedzieć mniej wiecej o przebiegu tego zabiegu i o tym jak psiak zachowywał się po nim
Zapisane

Flaś

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #1 : 2004-03-12, 19:18 »
Nigdy nie skopiowałabym usu ani ogonka mojemu psu. Czy ty masz zamiar to robic :grr:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Kopiowanie
« Odpowiedź #2 : 2004-03-12, 19:19 »
Naprawdę chcesz to zrobić swojemu pieskowi? :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kopiowanie
« Odpowiedz #2 : 2004-03-12, 19:19 »

Meggy

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #3 : 2004-03-12, 19:20 »
Znowu ten sam temat wałkowany!!!!!!
NIGDY!!Takim właścicielom powinno się też ucho obciąć!Zobaczyłby jak wtedy się go kocha!!! :grr:
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #4 : 2004-03-12, 19:32 »
ludzie umiecie czytać???Nie pytam was się czy mam to zrobić czy nie!Bo zrobie co bede chciała tak jak i wy ze swoimi!Przeczytajcie lepiej pytanie!!
Zapisane

olc!a

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #5 : 2004-03-12, 19:37 »
No właśnie... Niestety i tak zrobisz ze swoim psem co będziesz chciała... Ale przypomnę tylko, że kopiowanie jest w Polsce ZAKAZANE.
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #6 : 2004-03-12, 19:43 »
Wiele rzeczy jest zakazanych i nikt ich(albo prawie nikt) nie przeszczega tak jak obcinanie uszu i ogona.
JAk narazie to odbiegacie od tematu!
PS Wiece co robią jak zoriętują się że szczeniak ma cięte uszy?Dają pisemne upomnienie
i nic więcej.
Wiec nie odbiegac od tematu pytanie jest zadane i jak ktos coś wie na ten temat to prosze napisać.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #7 : 2004-03-12, 19:46 »
Phi.... :roll:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #8 : 2004-03-12, 19:46 »
Zastanawia mnie jedna rzecz... Czy Ty chcesz TO zrobić swojemu psu? Jeśli tak, to dlaczego? Bo tak ładniej/groźniej wygląda? Oczekuję odpowiedzi...

I jeszcze coś...
Piszesz, ze wiele rzeczy jest zakazanych, ale i tak nikt tego nie przestrzega. Czyli w takim razie nie trzeba tego przestrzegać? Czy to, że 'wszyscy tak robią' jest usprawiedliwieniem? Wiele osób np. prowadzi po pijanemu. Czy w takim razie my też możemy? Wiele osób kradnie... A więc my też mamy to robić?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kopiowanie
« Odpowiedz #8 : 2004-03-12, 19:46 »

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
Kopiowanie
« Odpowiedź #9 : 2004-03-12, 19:47 »
Anisia to może sobie obetnij np. palca i zobacz jak się bedziesz zachowała
i nie mów mi że jesteś przyjacielem zwierząt!
Zapisane

Flaś

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #10 : 2004-03-12, 19:51 »
emy po raz pierwszy musze ci przyznać rację :wink: Włąśnie, obetnij sobie palucha mądralo :grr:
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #11 : 2004-03-12, 19:55 »
Powiedziałam już coś !!!!Ten post nie ma tekiego tematu więc jak chcecie porozmawiać o zabronieniu czy tez o słuszności obcinania uszu to załużcie nowy temat.
Jak nie chcecie odpowiedziec na moje pytanie to nie ale nie mówcie o czym innym.
PS.Emyla może Ty niejesteś przyjacielką zwierząt.Każdy ocenia po sobie.
Tu się wymadrzasz a nie potrafisz nawet niku napisać.

Nie powiedziałam że mam to  za miar zrobić.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #12 : 2004-03-12, 19:59 »
Nie powiedziałaś, więc spytałam. Nie chcę Cię atakować, skoro nie potwierdziłaś, że chcesz to zrobić (chociaż z Twoich wypowiedzi można to wywnioskować, ale zawsze lepiej spytać, bo potem będą pretensje)...
Zapisane

Flaś

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #13 : 2004-03-12, 19:59 »
Phi, a tobie sie klawisze nie mylą ?? Pffff .... :grr: Takie zachowanie kojarzy mi sie z <sama sie zmodowałam :roll: >
Zapisane

olc!a

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #14 : 2004-03-12, 20:02 »
A i jeszcze co do tego, że nie chcemy odpowiadać na Twoje pytania. Gdybym potrafila na nie odpowiedzieć, to bym odpowiedziała. Nie mam żadnego doświadczenia z kopiowaniem i mieć nie będę, także nie mówię nic na ten temat.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kopiowanie
« Odpowiedz #14 : 2004-03-12, 20:02 »

Meggy

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #15 : 2004-03-12, 20:04 »
Czy to może kolejny głupi temat do kłótni??

Takich było tysiące!!Po ca w ogóle to zaczynać!!!!!! :evill:

Ale jeżeli chcesz to ja Ci odpowiem bo przez to przechodziłam(oczywiście nigdy na swoim psie!!)
Podają psu"głupiego jasia",potem usypiają,potem obcinają uszka :cry: ,potem oddają jeszcze śpiącego,obolałego,zmęczonego.Po 2 dniach pies dochodzi do siebie,ale ból wciąż jest WIELKI.Po 10 dniach znowu do weta na ściągnięcie szwów i znowu stres!!
I dalej ból........
"Kocham" takich kochających właścicieli swoich piesków!!!!!!! :grr:

ŁAdnie to wygląda,prawda.Jak chcesz to zobaczyć na żywo,to możesz zaaplikować taką wielką przyjemność swojemu maleństwu.Będzie Ci bardzo wdzięczny!!!!!!!!
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Kopiowanie
« Odpowiedź #16 : 2004-03-12, 20:05 »
Cytuj

Powiedziałam już coś !!!!

Nie za ostra jesteś? To jest forum miłośników psów i mamy prawo wypowiadać swoje zdanie. Temat jest o kopiowaniu więc piszemy co myślimy. Ja swojemu psu nie pozwoliłam skopiować bo uważan, że jest to okaleczanie. Ty dobrze byś się czuła po amputacji czegoś? Poza tym taki zabieg jest podobno dla szczeniaka bardzo bolesny, krwawy i w ogóle nieprzyjemny. :(  :grr:
Zapisane

AnUSiA

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #17 : 2004-03-12, 20:09 »
Może i się mylą ale nie w nikach!!!
Mówcie na temat albo wogóle nie mówcie!
Nie mam zamiaru się z nikim kłucić.Pytanie jest chyba oczywiste?!
Nie pytałam się czy mam obcinac czy nie.Pytałam się tych co już są po kopiowaniu jak się zachowywały ich pieski i kropka.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #18 : 2004-03-12, 20:16 »
OK. Zadam pytanie po raz trzeci. Czy zamierzasz zrobić to swojemu psu?
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #19 : 2004-03-12, 20:16 »
Ja sie calkowicie zgadzam z Waszymi postami. Sama widzę, że pieska boli obcięcie wilczego pazura tuż po urodzeniu, a co dopiero obcinanie dość dużemu psiakowi uszu?! PO CO???

Anusia-  nie bądź taka mądra, bo w Twoich postach błędów jest dużo więcej niż jedna pomylona literka...  :roll:
Zapisane

Flaś

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #20 : 2004-03-12, 20:24 »
Tiguch brawo !!! :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kopiowanie
« Odpowiedz #20 : 2004-03-12, 20:24 »

AnUSiA

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #21 : 2004-03-12, 20:25 »
Ale to było dla mnie obraźliwe.Nie umiec napisać dobrze mojego niku ja nie robie nikomu czegos takiego i tego spodziewam sie od innych.
Nie wiem zastanawiam się dlatego pytam-Kto pyta nie błądzi .
I to jest i bedzie tylko moja własna decyzja.
Jak bym miała liczyć na te forum to nigdy się nieczgo nie dowiem tylko spodkam się z wielką dyskusja na inne pytanie
Już wiem prawie wszystko więc podziekuje jak narazie
Zapisane

eurydyka1

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #22 : 2004-03-12, 20:25 »
forum faktycznie jest dla ludzi ktorzy kochaja psy, mam moze drastyczna propozycje, ale ja bym post o zakazanym w polsce kopiowaniu po prostu zamknela

juz dosc osob sie wypowiedzialo, ze to tylko okaleczanie psa, jest zakazane, a 1 osoba opisala jak to wyglada i z jakim bolem dla psa sie wiaze

stad moja prosba do moderatora/admina o zamkniecie tego topiku dla dobra psow
Zapisane

Meggy

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #23 : 2004-03-12, 20:26 »
TiGGy!!Własnie przeczytałam,że AFRA urodziła!!Gratulacje dla niej!!Szkoda tylko,że jednemu się nie udało :cry:
Ucałuj sunię od nas!!Może właśnie o tym porozmawiamy,to będzie przyjemniejsze!!
Myślę,że Twoi rodzice nic im nie utną!!Wierzę w ich mądre myślenie!!!!!!!!
Zapisane

Flaś

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #24 : 2004-03-12, 20:28 »
Dobra psów ??  Gadanie nie jest ani złem, ani dobrem...

Lis z "Małego Księcia" powiedział: "Mowa jest żródłem nieporozumień" . Święte słowa... :|
Zapisane

olc!a

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #25 : 2004-03-12, 20:29 »
Cytuj
Nie wiem zastanawiam się dlatego pytam-Kto pyta nie błądzi .

Dziękuję za odpowiedź.
Cytuj
Jak bym miała liczyć na te forum to nigdy się nieczgo nie dowiem tylko spodkam się z wielką dyskusja na inne pytanie

Hmmm no dyskusja jest jak najbardziej na temat przynajmniej wg mnie. Wszyscy wypowiadają się nt kopiowania, nikt nie mówi o kwiatkach czy pogodzie.
Cytuj
Już wiem prawie wszystko więc podziekuje jak narazie

Zdecydowałaś już?
Zapisane

Flaś

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #26 : 2004-03-12, 20:35 »
Cytat: AnUSiA
Już wiem prawie wszystko więc podziekuje jak narazie


No coż. Nik nie iwe wszystkiego ... :roll:
Zapisane

Saba

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #27 : 2004-03-12, 20:39 »
Cytat: AnUSiA
Ale to było dla mnie obraźliwe.Nie umiec napisać dobrze mojego niku ja nie robie nikomu czegos takiego i tego spodziewam sie od innych.

Robisz afere o tego nicka jak jakis maly rozpieszczony... Przeciez nie zrobila tego specjalnie, zwyczajnie sie pomylila. WIec daj sobie dziewczyno spokoj.
Cytuj

Jak bym miała liczyć na te forum to nigdy się nieczgo nie dowiem tylko spodkam się z wielką dyskusja na inne pytanie

Spotkalas sie z dyskusja tyczaca sie dokladnie twojego pytania. Dowiedzialas sie tez co uzytkownicy na ten temat sądzą i dlaczego. Dowiedzialas sie dlaczego nie powinno sie tego robic.
Na drugi raz nie pytaj jesli "i tak zrobisz co chcesz".

A co do twojej wypowiedzi, ze wiele nielegalnych rzeczy ludzie i tak robią... najwieksza glupota jaką ostatnio przeczytalam. Wstydzilabys sie publicznie takie rzeczy pisac :roll:  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kopiowanie
« Odpowiedz #27 : 2004-03-12, 20:39 »

AnUSiA

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #28 : 2004-03-12, 20:39 »
eurydyka1 witam Cię gorąco na forum :lol:
Licze na to że nie zniszczy Cię te forum i nie bedziesz najeżdzała na wszystkich tak jak to się tu staje nawykiem.
No to teraz ja podam to co ja się dowiedziałam.
Więc psa oddaje się rano przyjezdza się po niego po południu po zadzwonieniu weta pies jest w tym momecie już wybudzony.
Pies po powrocie przez momęt jeszcze odpoczywa poczym zaczyna normalnie biegać i szaleć.
Moim zdaniem zależy to od psa innaczej znosi to ratlerek a inaczej PIT
Niech moderator zamknie ten temat i tyle!
Zgłosi to ktos bo ja już ide z psem i chyba dzisiaj juz niewajde .
Lada dzień bedą zdięcia mojej psinki
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Kopiowanie
« Odpowiedź #29 : 2004-03-12, 20:49 »
Widziałas kiedyś psa po skopiowaniu? Biega i szaleje?! Tak sie sklada, ze bedac mala dziewczynka, moze z 6 lat, moi rodzice dostali dobka (nie wiem skad, co i jak, daawno to bylo). I oczywiscie co? Zajomi polecili obciecie uszek, bo tak ladniej. A ze nawet te 10 lat temu ludzie byli mniej swiadomi niz teraz, to rodzice obcieli Tince uszka... wiecie, mimo ze bylam mala nie zapomne wzroku tej suczki... pelnego zalu, wyrzutu, bolu i smutku... Sunia krwawila, rany sie nie chcialy goic (to mogla byc po czesci wina weta akurat...  :roll: ). I moja mama (bo to byl w sumie jej pies) pamieta to jej cierpienie do dzis...i zalowala. Bo nie wiedziala, ze to moze tak wygladac. I NIGDY bysmy nie okaleczyli juz psa!!  :grr:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 28 zapytaniami.