Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: <<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)  (Przeczytany 1342 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rusty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 669
  • Chelsea Forever!
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« : 2004-04-14, 16:32 »
Jeśli ktoś ogląda VIVE polska to powinien wiedzieć o co chodzi. RIF jest to inicjatywa przeciwko komercji. Przykładowo - czy naprawde potrzebne nam są Walentynki? Czy potrzeba okreslonego dnia, zeby powiedzieć, swojej sympati co się do niej czuje? Głosujcie czy jesteście RIFami! :)
Zapisane
GG 1056033

Ciapka

  • Gość
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedź #1 : 2004-04-14, 19:32 »
hym...wlatynki zawsze byly mi obojetne..milo bylod ostc kartke z serduchem od aninimowego wuielbiciela..alebe jakso mialm je gdzes i obojtene mi w sumie było..a w tym roku wrzysko sie zmienilo..mialam spedzic  je z damianem..obiecywal ze ten dzien bedzie wyjatkowy i wogole..i byl..ale jak naj mniejw pozytywniem tego słowa znaczeniu..zostaawil mnie wten dzien ..top było starszne..wczeszie byly serduszka  i filmy o milosci i opowiadania w gazetach..nie moglam wyjksc ani wlcozy tv bo umieralam..teras wiem ze wl;antyni to niepotrzbne swieto bo jak lydzie sa razme to sa szczesiwli i kardzy dzien jest pieknym siwtem i kardzy jest dobry na prezenty i na wyraznia uczuc..a jak kots jets smaotny to w taki dizne jest mu starznie smutno..hyh jetse,m rifem..
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedź #2 : 2004-04-14, 19:35 »
Ciapka wreszcie napisalas cos od rzeczy  :wink:  ale ja w tym roczku mialam prawie tak samo tylko ze zostawil mnie w moje imieniny (5 lutego)....  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedz #2 : 2004-04-14, 19:35 »

Ciapka

  • Gość
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedź #3 : 2004-04-14, 19:40 »
uuu..biedna jetses...jestes kochasz? jes teskinisz? jescz myslisz?bo ja tak...a od alwnaytnek 59 dni jusz minelo..hyh
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedź #4 : 2004-04-15, 14:14 »
ja powiem tylko tyle wszytko lapiemy od innych karoj mieduy innymi walentynki ...
Zapisane
To piekło nie raj :)

AgaŚ

  • Gość
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedź #5 : 2004-04-15, 15:01 »
Ciapka - coras mniej ale tak  :?  :(
Zapisane

tubular

  • Gość
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedź #6 : 2004-04-15, 15:16 »
Dziwię się że Viva zorganizowała taką akcję skoro sama jest komercyjna, puszcza komercyjne kawałki....
Zapisane

pola

  • Gość
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedź #7 : 2004-04-16, 16:13 »
hyhy...... ja chyba Rifkiem jestem :P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedź #8 : 2004-04-16, 16:22 »
A ja lubie Walentynki. Codziennie mówię mojemu mężczyźnie, że go kocham, codziennie to sobie okazujemy a jednak cieszymy się z Walentynek. To święto nie jest po to żeby raz do roku powiedzieć kocham i okazać czułość, ale żeby np. w ten dzień wszyscy zakochani zrobili coś wyjątkowego :wink:  Ja na nudę nie narzeka, często gdzieś razem wychodzimy, ale w Walentynki jest jakiś taki nastrój, tyle się tej miłości na ulicy widzi, że przyjemnie się robi. Jak byłam sama to też cieszylam się widząc zakochane i szczęśliwe pary w ten dzień :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedz #8 : 2004-04-16, 16:22 »

k_lap

  • Gość
<<RIF>> <Radykalna Inicjatywa Frugo> :) :)
« Odpowiedź #9 : 2005-01-03, 17:12 »
Ja jestem przeciwna takim dniom... Tzn. moga sobie istniec w ciagu roku, ale niech to beda swieta symboliczne, a nie jedyna okazja by powiedziec ukochanej osobie "KOCHAM" (Walentynki) lub jedyna okazja by kupic kobiecie kwiatka (Dzien Kobiet)... Ja mam takei szczescie, ze mam mezczyzne, ktory nie uznaje takich swiat. Czesto dostaje od niego drobne prezenciki, kwiatuszka itd. tak bez okazji...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 24 zapytaniami.