Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Inwazja Whiskasa i Pedigree  (Przeczytany 6700 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maxim

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« : 2004-04-18, 11:38 »
Właśnie przed chwilką dzwonek do drzwi , więc podchodzę, otwieram i co widzę   :shock:  stoi panienka ubrana od stóp do głów w strój z wielkimi kolorowymi napisami wyżej wymienionych firm i ma ze sobą ze trzy wózki, takie jak na zakupy, z tymi karmami.  Zagaduje mnie czy mam kota lub psa , na co ja , że owszem kota, ale takiego który Whiskasa nie jada. Na to ona , dlaczego , czy nie lubi , czy nie próbował dotychczas , bo ona właśnie rozdaje za darmo po kilka saszetek. No to ja co robię  :?:  strzelam wykład na temat jakości tej karmy , podpieram się opiniami wetów i widzę, że panience mina się coraz bardziej wydłuża  :lol: Nie podejmowała ze mną już dalszej dyskusji, grzecznie podziękowała i poszła wyżej na kolejne piętra. Chyba z taką osobą jak ja spotkała się po raz pierwszy  :P   Czy w innych miastach takie akcje też mają miejsce  :?:    a może to początek ogólnokrajowej inwazji   :roll:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #1 : 2004-04-18, 11:45 »
U mnie nie chodzą po domach z Whiskasem ani Pedigree :) Ale pełno jest tego w sklepach spożywczych i zoologicznych. W zoologikach z tych lepszych karm jest tylko royal canin i eukanuba :(
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

myszka

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #2 : 2004-04-18, 11:47 »
Tak, mają, to taka ichnia reklama. Ja akurat nie otworzyłam - domokrążcom nie otwieram z zasady - dopiero potem się zorientowałam, że to na pewno była od nich panna, no i żałowałam, bo tez mogłam jej wykład robić. Co prawda, na niektórych forach zbierają te saszetki (na dary dla schroniska) - ale powiedziałam sobie, że nie będę im dawać satysfakcji, że akcja reklamowa tak super działa, wolę kupić kotkom tamtejszym coś z własnej kieszeni, coś innego niż Whiskacz.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedz #2 : 2004-04-18, 11:47 »

Maxim

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #3 : 2004-04-18, 12:00 »
Wiesz Myszko, właśnie ja też w pierwszym odruchu chciałam wziąć dla kotów podwórkowych ale szybko sobie pomyślałam, że nie będę tych bidulek podtruwać.
Myślę, że ta ich akcja jakiś wymierny skutek niestety odniesie :(  , bo ludzie raczej biorą to co jest rozdawane za darmo  :(
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #4 : 2004-04-18, 12:01 »
Ja zrobie tak samo jesli do mnie przyjdzie.. Ale wezme jesli sie da, dla schroniska..
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #5 : 2004-04-18, 12:17 »
To może zrobimy antyreklame?? ma ktoś jakieś pomysły?? Dobrym sposobem jest uświadamienie ludzi w marketach  :lol:  Kto się odważy?? 8)
Zapisane

myszka

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #6 : 2004-04-18, 13:46 »
Ja, jak już kiedyś pisałam, praktykuję komentowanie do koleżanki na głos za upatrzoną ofiarą :lol:
Zapisane

Maxim

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #7 : 2004-04-18, 14:07 »
A może jakaś pikietia, pod którymś z hipermarketów. Transparenty w stylu " Precz z Whiskasem". Skrzykniemy grupkę, będziemy chodzić w kółko  :lol:  Możemy robic zakłady po jakim czasie nas zwiną za nielegalną demonstrację, ale jest szansa na pokazanie nas w głównym wydaniu wiadomości  8)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #8 : 2004-04-18, 14:22 »
Do nas to reklamy przychadza...do skrzynki albo pod drzwi daja.Daja tez probki w zoologiku!
Na stronie whiskas mozna sobie zamowic "start paket" z darmo,zgadnijcie ile naiwnych ludzi juz zamowilo....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedz #8 : 2004-04-18, 14:22 »

Kira

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #9 : 2004-04-18, 16:04 »
:) Tak byli i wcisneli ale mojej Babci całą paczkę :P Szkoda ze mnie tam nie było to tez bym wyklad zapodała :) ze by tej pani szczeka opadła :shock:
moja babcia wzieła tyrzy "komplety" :roll: ale
na szczeście moja Tygrysia już je Nutre i Purine czy to sa lepsze karmy??
Jutro kupie Royala :)  iz obaczymyczy jej bedze smakował :P
Wiskasa bedze zjadał kocurek rudy na wsi(z postu innego ten bez ogonka :( ) pedigre  :roll: zje Bertek na wsi bo odziwo to mnu smakuje :? woli to niz glodować :(
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #10 : 2004-04-18, 16:12 »
Panienkom co to roznoszą nie ma co dawać wykładów :roll:  To są dziewczyny które w ten sposóbzarabiają na życie, najpewniej z jakiegoś biura hostess je wynajęli i one to robią tylko dlatego, że chcą zarobić :bezsilny:
Przydałoby się raczej jakieś ogólne uświadomienie ludziom jakim syfem jest takie żarcie.

Angevelinka Purina jest lepsza od Whiskasa, Nutra chyba nawet lepsza od Puriny, Royal jest bardzo dobry, mojej Daisy najbardziej jednak podpasował Hills :wink:  Szczerze mówiąc mi też się najbardziej spodobał, łładnie pachnie i torebka jest zamykana.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #11 : 2004-04-18, 16:34 »
U nas też chodzą, i chcieli nam Pedigree wcisnąć ..... Bosh, a to takie świństwo przecież jest ..... :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #12 : 2004-04-18, 17:00 »
:) No balam sie ze nie bedzie chciala jeść ale chetnie je :P  Purine iNutre jak narazie mieszam. Wkońcu zmądrzalam i zmienilazarcie by kicia sie nieuzależniła :wink:
Zapisane

Kochatka

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #13 : 2004-04-18, 21:54 »
więc tak; Skarb ma w zupełności rację, nie ma sensu uświadamianie panienek, one tylko zarabiają w ten sposób, pewnie nie mają zielonego pojęcia o żywieniu kotów(przynajmniej większość), saczetki wziełabym i dała kotom podwórkowym albo do schroniska(przecież tam kotki czasem jedzą gorsze świństwa)
i uważam również, że nie powinno się nazywać ludzi naiwnumi tylko dlatego, że kupują taką karmę lub zamawiają darmowe pakiety(zamówcie też i zanieście do schronisk!!!!)oni naprawdę nie wiedzą, że ta karma jest zła, i nikt ich nie uświadomi!!
ja osobiście nie mam nic przeciwko takiej akcji, jeśli ktoś nie chce dla swoich kotów niech weźmie dla tych, które nie mają codziennie pełnego brzuszka
Zapisane

myszka

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #14 : 2004-04-18, 21:58 »
Tak jak mówię, ja wolę kupić coś od siebie, lepszego, niż dać im satysfakcję, że akcja działa...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedz #14 : 2004-04-18, 21:58 »

Kochatka

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #15 : 2004-04-18, 22:07 »
sorry,że tak bezpośrednio; kupiłaś zamiast tego coś i zaniosłaś do schroniska??jeśli tak to super!!
a kotom nie chodzi o satysfakcję tylko o pełny brzuszek, trzeba wybrać priorytet
Zapisane

absencja

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #16 : 2004-04-18, 22:10 »
myszko, kup coś od siebie i zanieś razem z whiskasem. Ich satysfakcja to w końcu tylko kwestia ambicji...a koty w schronisku jedza czesto jeszcze gorszy syf...
Zapisane

myszka

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #17 : 2004-04-18, 23:39 »
Kochatka, czy powinnam przedstawić kwity? ;) Ambicja ambicją - ale wolę kupić suchej włoskiej karmy jakiejś, albo nawet przecenionego ze względu na ważność Iamsa czy Hillsa - będzie bardziej wartościowy od W.
Zapisane

absencja

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #18 : 2004-04-19, 07:32 »
ależ kup:)))i zanieś razem z w, schroniskowce nie dostają nic innego, a tak bedzie może dla jednego więcej...ja rozumiem, że w to syf, ale wolałabym syf niż nic...
Zapisane

Kochatka

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #19 : 2004-04-19, 08:06 »
myszka przecież nie o to chodzi.., tylko niektórzy tak to potępiają, sami saszetek nie wezmą i do schroniska lub na podwórko też nic innego nie dadzą,
no ale ja już nic więcej nie piszę, każdy ma swoje zdanie, jako, że widzę co jedzą kotki w schronisku jestem wręcz"za"tym aby dostały whiskasa
Zapisane

Sal

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #20 : 2004-04-19, 08:29 »
W nas ta akcja właśnie kwitnie...
Moja mama dostała pakiet dla moich kotów (nieświadoma niczego, ponieważ nie mieszkam z kotami z nią i nie wie, czym je karmię).
Kazałam dać piwnicznym kotom.
Niech biedne nie głodują...

W sobotę na innym osiedlu oplakatowali klatki schodowe...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedz #20 : 2004-04-19, 08:29 »

Monik@

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #21 : 2004-04-19, 09:37 »
Nie spotkałam się z taką akcją, ale..........
Gdyby tak było to powiedziałabym, że mam trzy psy i osiem kotów i wzięłabym tyle reklamówek, ile by dali.
Tak jak ktoś napisał wyżej - kotu, psu bezpańskiemu jest wszystko jedno czym napcha żołądek, byle by nie przymierał głodem. Nie wiem ilu z was - forumowiczów dokarmia bezpańskie zwierzaki, ale na pewno za mało osób to robi. One często przymierają głodem!!!!!!!!
A zadowolenie kogoś tam, że akcja się powiodła - wisi mi i powiewa!!!!!!!!!!!!
.......................
I jeszcze jedno - sorka Myszko, bo wiesz, ze Cię szanuję - ale.........za kilogram przecenionego Iamsa i masz kilo W???? Tak z ciekawości, bo moje koty ani tego, ani tego nie jedzą.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #22 : 2004-04-19, 13:05 »
Cytuj

Panienkom co to roznoszą nie ma co dawać wykładów  To są dziewczyny które w ten sposóbzarabiają na życie, najpewniej z jakiegoś biura hostess je wynajęli i one to robią tylko dlatego, że chcą zarobić

Dokladnie tak, Skarbie...

U nas na Imielinie byli jakos ze 2 tygodnie temu-najpierw powiesili ogloszenie na klatce z informacja o akcji.
Zapisane

myszka

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #23 : 2004-04-19, 14:25 »
Monik@ - przecenionego Iamsa można kupić czasem za śmieszną cenę, naprawdę. I jest poza tym jeszcze trochę różnych tanich, a lepszych od W karm, to ja już wolę to kupić i zanieść.
Zapisane

Ax

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #24 : 2004-04-19, 20:00 »
Salamanda- u nas nie byli, chyba, że wtedy, kiedy nas nie było :) Ale gdyby byli wzięłabym te saszetki i zaniosła do schroniska :)
Zapisane

Sal

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #25 : 2004-04-20, 07:04 »
Axel, mogą jeszcze być.
Najpierw byli na Baranówce, potem na Nowym Mieście.
Zapisane

Monik@

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #26 : 2004-04-20, 09:40 »
Myszko - czyli dalej wiem, że nic nie wiem.
Ja mogę się opierać tylko na wyliczeniach psich karm. I zapewniam, ze wolę zawieźć 10 worków P. niż jeden super dobrej karmy. Ale to moje zdanie.
Według mnie lepiej nakarmić w schronisku 10 psów średnią karmą, niż jednego bardzo dobrą.
Zapisane

myszka

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #27 : 2004-04-20, 09:56 »
No dobra, poddaję się :) Chociaż nie wiem, czy nie kupiłabym w takim wypadku paru worów psiego makaronu i kilku wielkich puch Rokusa... ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedz #27 : 2004-04-20, 09:56 »

Monik@

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #28 : 2004-04-20, 10:58 »
Eeeee tam....ja nie po to, żebyś się poddała. Mówię po prostu z doświadczenia (z naszym schroniskiem). Pomijając fakt, że stać mnie żeby kupić 10-15 kilogramowy worek karmy (gorszej) i podrzucić do nich raz na jakiś czas a na taką Eukanubę czy Hillsa raczej nie.............to śmiem wątpić, czy schroniskowe psy by tego Hillsa zobaczyły.
P.S. No i biorąc pod uwagę jakie się wynalazki pokazały na półkach w marketach i zoologikach - P i W przestały być najgorszymi karmami! U nas jest nawet karma na wagę po 1,5 zł za kilogram. To musi dopiero być syf.
Zapisane

Sal

  • Gość
Inwazja Whiskasa i Pedigree
« Odpowiedź #29 : 2004-04-20, 11:17 »
Po ile?  :shock:
Takiej to jeszcze nie widziałam..
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 28 zapytaniami.