Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Koszmar ..dla kotów w stolicy  (Przeczytany 1636 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kira

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« : 2004-04-26, 23:41 »
:( W cześci warszawy Okienka piwniczne beda zabite deskami na czas szczytu w Warszawie :roll:
wszystkie domy od Niepodleglosci maja byc okienka zabite deskami :(
A co bedze z kotami :(
Apeluje mieszkancom blizej centrum z "zamknietymi oknami" o sprawdzanie stanu kotow nawet w sąsiednich blokach
Według szacunkowych danych duza liczba kotów zdechnie z głodu :(
 KONIECZNIE PO SZCZYCIE okienka trzeba odbić :roll:  bo onie tego robić nie beda i ..nie bede kończyc... :roll:
im wiecej ludzi bedze zwracalo uwage na kotki piwniczne tym mniej bedze ofiar..
POMOZCIE KOTKOM PIWNICZYM  które w czasie szczytu sa mocno zagrożone :? Prosze ! ! ! ! ! !
Poinformujcie o tym znajomych by tez na to uwage zwracali  :) ocalmy cześć kotkow
Podobno miasto w ten sposub(deskami)chce  pozabijać wiekszosc kotów :roll:  to latwiejsze niż trutki spotkal;am sie z taka opinia dzis spacerujac do szkoly :?
Zapisane

absencja

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #1 : 2004-04-27, 07:39 »
ktoś tu kiedyś wklejał ulotkę, wg. której zamykanie okienekn piwnicznych było niezgodne z prawem. Może cos by się dało z nią zdziałać w administracji?
znalazłam ten temat, ale link do ulotki już nie działa Zgłaszało się tam dosyć dużo ludzi, może ktoś z was to jeszcze ma? a oto temat:
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?t=3477&highlight=piwnicznych+piwniczne+ulotka+ulotk%EA
jest troche dłuzszy, bo wyszukiwarka dodała swój kawałk, więc trzeba go skopiować i tak wkleić
Zapisane

Sal

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #2 : 2004-04-27, 07:53 »
Prezydent Warszawy apelował, żeby zimą zostawiać kotom otwarte okna.

Jeśli teraz te okna zabijają, to przez ten nieszczęsny szczyt... :grr: Szaleństwo ogólne zapanowało... Akurat miałam być w Warszawie na szkoleniu w tym czasie, na szczęście je odwołali...

Myślę, że ten apel do Warszawiaków ma sens.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedz #2 : 2004-04-27, 07:53 »

Darke Elf K.

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #3 : 2004-04-27, 08:11 »
Ech.. co się dzieję z tym społeczeństwem. Już koty, spokoju nie mogą mieć, one muszą żyć tak jak my. One nam pomagają i my im też pomagajmy!, a nie... ech..  :evill:  :evill:  :evill:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #4 : 2004-04-27, 15:12 »
straszne... :grr: :grr: :grr: dobrze, że nie mieszkam w Wawie :|
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #5 : 2004-04-27, 18:06 »
no.. a idź.. :[
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #6 : 2004-04-27, 20:50 »
A ja mieszkam... ale na zielonym Ursynowie (jak ja kocham Las Kabacki  :lol:, jakieś 2 min. drogi ode mnei z domu  :lol: )

A sytuacja kotów jest bardzo nieciekawa, mam nadzieję że mieszkańcy "szczytowych" domów nie pozostaną obojętni na ich los. Może da się jakoś uniknąć zamkniętych okien na cały tydzień  :?
Zapisane

Kira

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #7 : 2004-04-27, 21:03 »
:( one sa Pozabijane deskami :(  wrzucilam 4 :wink: kg Wiskasa Kolo mojego licka dzis przez szpary :(  i slyszalam mialkniecia kota :(
Wreszczie do czegos siie przydał :lol:  Wiskas jak w czwartek bede niedaleko to pozostale 4 kg wrzuce :roll:
Tu chodzi tez o po szczytowe odbicie desek :roll:
niestety pare razy mnie policja pytala co robie :roll:  a ja na  to dokarmiamm koty Siedzace pod ziemia za zabitymi deskami :grr:
paru kiwnelo głowa czesc glupio sie usmiechnela.. inni poszli sobie po obejrzeniu legitymacji
Jeden mnie Spisal :roll: ale to pod szpitalem i soie wykrecilam :roll:

 :) Ja mieszkam w Piasecznie :lol: Z zwierzaczkami bez koszatów :roll:  :cry:
Zapisane

iwa

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #8 : 2004-04-27, 21:29 »
mam nadzieję,że koty cierpliwie przeczekają ten cały SZCZYT :grr:  tak jak mieszkańcy wawy!!!kurde mało to lasów jest,żeby takie zgromadzenia robić???to nie- centrum wawy,żeby było wesoło i żeby do unii wejść z rozwalonym centrum stolicy!!!!
ale,co do kotów! jak się dechami zabije,to pewnie potem się i odbije.może komuś się "przydadzą" po szczycie i je sobie weźmie :roll: tylko,żeby ktoś nie pomyślał,że to wreszcie super rozwiązanie na piwniczne koty :grr:
koteczki trzymajcie się!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedz #8 : 2004-04-27, 21:29 »

Johny

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #9 : 2004-04-27, 22:25 »
To koszmar nie tylko dla kotów,na globalizacji zyskają tylko duże firmy,tysiące ludzi przez to traci pracę,małe sklepy nie mogą istnieć koło hipermarketów,dużo ludzi wychodzi stamtąd spłukanych,wszystkie kawiarenki,hale są nastawione na to,aby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy,duże firmy robią miliony dolarów,a są kraje gdzie dolar to bardzo dużo,to na tych krajach żeruje globalizacja,wszystkie produkty są składane albo w Chinach,albo na Tajwanie,tam często do pracy wykorzystywane są kilkuletnie dzieci,powinniśmy o to walczyć,aby okna piwniczne nie były zabijane deskami
Zapisane

Kira

  • Gość
Re: Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #10 : 2004-04-27, 23:16 »
Cytat: Angevelinka
Podobno miasto w ten sposub(deskami)chce  pozabijać wiekszosc kotów :roll:  to latwiejsze niż trutki spotkal;am sie z taka opinia dzis spacerujac do szkoly :?

Przeciez napisalam ze to w/g Wlascicielki azylu p.Ireny sposób na pozbycie sie kotów :grr:  i miasto zabija deskami ale kto normalny bebdze placil za odbijanie dlatego MY miłośnicy kotow mosimy zadbac o Odsłłone okienek piwnicznych :roll:
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #11 : 2004-04-28, 13:49 »
Ja nie jestem z Warszawy i sorry ale zadam może głupie pytanie.... po co są zabijane te okna, bo chyba z innego powodu niż po to żeby zagłodzić koty??? A nawet jeśli ma to na celu to chyba nie jest to tak jawnie powiedziane, że po to, tylko pod innym pretekstem.
Zapisane

Kira

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #12 : 2004-04-28, 18:29 »
Teo rytycznie cel jest inny...bo demonstracja anty globalistób Bomby i itp.
ale łascicielka azylu wie co sie kryje ""pod zabijaniem deskami okien piwnicznych we wszystkich "strefach"gdzie kotow jest wyjatkowo duzo(w centrum najwiecej
a kto moi ze otwarcie mowi.. :? )
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #13 : 2004-04-28, 19:01 »
p. irena dobrze mówi... co tam ważne że się zabije okna, po co odbijać. A jeżeli nawet to po miesiącu...

U mnie zabijali okna dawno temu przed włamaniami ale nie ma w piwnicach kotów.
Zapisane

Kira

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #14 : 2004-04-28, 20:11 »
:( ONI ODBIJANIEM SIE NIE ZAJMA my musilt to uczynic... :roll:  
biedne kotki pozmykane  TAK... :(  straszne
 a centrum wyglada jak 3 wojna swiatowa :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedz #14 : 2004-04-28, 20:11 »

absencja

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #15 : 2004-04-29, 14:19 »
i jak to wszystko wygląda? jak koty?
Zapisane

Kira

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #16 : 2004-04-29, 14:27 »
:( jak wyglada tego niestety powiedzec nie potrafie :roll:  nie mam dostepu do piwnic od drwi tylko od okien :(
Jak rozsypywalam pokarm to kilka kotow sie odzywalo jakby pytaly sie co sie tu dzieje :(
Teraz niesety w okolice  centrum i kolo szkoly nie mam dojscia :(  stoi policja i prosi o hasło :? Przesadzaja juzz tym...
Zapisane

absencja

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #17 : 2004-04-30, 13:19 »
nie znasz nikogo, kto tam mieszka?
Zapisane

Kira

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #18 : 2004-04-30, 21:52 »
:( niestety nie bo tylko zameldowanych wpuszczaja....

..mialam dzis znowu probklemy z dojazdem po szpitalu :roll:
w telewizji ogłosili ze deski nalezy odbijac i skladac gzes dla jakiegos schroniska i nic nie powiezeli ze oni to beda robic.. :?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #19 : 2004-05-01, 10:46 »
Mója tata wczoraj jechał Nowym Światem i miał niezły ubaw..
pusto, nikogo nie ma, żadnych korków.... miasto opustoszałe...  :roll:
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #20 : 2004-05-01, 10:48 »
Cytat: olc!a
straszne... :grr: :grr: :grr: dobrze, że nie mieszkam w Wawie :|

eh no ja też  :? lubie jezdzic Warszawe, i wogole lubie Warszawe, ale oni mają dziwne pomysły...  :(  :?
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedz #20 : 2004-05-01, 10:48 »

Kira

  • Gość
Koszmar ..dla kotów w stolicy
« Odpowiedź #21 : 2004-05-01, 18:13 »
:grr: to dla BEZPIECZEŃSTWA :grr: straszne... :roll:  KTO MIEWA tak inteligentne pomysły PREZYDENT WARSZAWY??... :twisted:
 TERAZ TRZEBA DESKI ODBIJAc... :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 31 zapytaniami.