Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kotka szaleje  (Przeczytany 1179 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kotka szaleje
« : 2004-10-22, 21:57 »
Czy może ktos z was spotkał sie z takim zachowaniem kotki? Miekkie koce są przez nia "udeptywane" przednimi łapkami, a kotka mruczy wniebogłosy. Co to może oznaczać ??
Zapisane
BC + koci podrostek

Emilka

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #1 : 2004-10-22, 22:23 »
to oznacza ze kotka w tej chwili czuje sie poprostu bossssko  :lol:
Jest odprezona i sprawia jej to naprawde wielka radosc. Mruczenie jak wiadomo zazwyczaj jest oznaka zadowolenia a ugniatanie lapkami czy to materialu czy poduszki czy nawet ciala opiekuna ;)  pozostaje koteczkowi z dziecinstwa. Kazdy kot gdy byl maly za pomoca lapke ugniatajac 'doil' swoja mame ;) ugniatanko zostaje u doroslych kotow w wiekszosci przypadkow.


pozdrawiam
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kotka szaleje
« Odpowiedź #2 : 2004-10-22, 22:33 »
Dzieki za pomoc bo juz myślałam że z nia gorzej ;) Wiem ze mruczenie to oznaka dobrego nastroju. Koty to jednak tajemnicze stworzenia, bo to nie jedyne jej dziwne zachowanie. Np bardzo lubi ssać ubrania ale tylko męskie.  :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Kotka szaleje
« Odpowiedz #2 : 2004-10-22, 22:33 »

Emilka

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #3 : 2004-10-22, 22:40 »
to ssanie natomiast jest oznaka choroby sierocej, widocznie kotka byla zbyt wczesnie odlaczona od mamy i do tej pory brakuje jej 'cyca' ;) ale nie ma sie co martwic, jeden z moich kotow tez czasem ssie moj palec a byl wlasnie odchowywany przez czlowieka

Pozdrawiam
Zapisane

Tika

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #4 : 2004-10-22, 22:45 »
Witaj!!!
A w jakim wieku jest Twoja kotka i jak długo jest u Ciebie?
Zapisane

halina

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #5 : 2004-10-23, 08:28 »
Ekoteczka nie martw się :D  Nie tylko twój kot się tak zachowuje :o  :D  ;)
Zapisane

cassandra

  • *
  • Wiadomości: 430
Kotka szaleje
« Odpowiedź #6 : 2004-10-23, 09:13 »
moje wszystkie koty i w ogole koty, ktore znam jak sa szczesliwe tosobie udeptuja  :)  kiedys nawet widzialam jak kotka usilowala ugniesc chodnik! a moja jak mi sie wgramoli na brzuch na przyklad to mam masaz  :)
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #7 : 2004-10-23, 12:14 »
Buahahaha - moj Mikus jest codownym masazysta :)  Jak czytam ksiazke, to wchodzi mi na plecy i zaczyna sie masaz :lol:
Zapisane

atusia

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #8 : 2004-10-23, 16:14 »
U moich kociaków (7lat i 3lata)...to normalka. Szczególnie jak położę się do łóżka zaraz mam masaż brzuszka. Myślę, że koty tak okazują swoją radość...hehe lubię ten ich masaż ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kotka szaleje
« Odpowiedz #8 : 2004-10-23, 16:14 »

Ellen

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #9 : 2004-10-23, 16:39 »
Taa, gorzej jak sie taki Żelek dorwie ze swoimi napakowanymi lapskami... a potem mam takie czerwone slady na biuscie  :oops: :P
Zapisane

atusia

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #10 : 2004-10-23, 16:53 »
Cytat: Ellen
Taa, gorzej jak sie taki Żelek dorwie ze swoimi napakowanymi lapskami... a potem mam takie czerwone slady na biuscie  :oops: :P

 :lol22: skąd ja to znam... :lol22:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Kotka szaleje
« Odpowiedź #11 : 2004-10-31, 23:05 »
Oops sorki że tyle czekaliscie na odpowiedź. Mam kotkę pomieszanie dachowca z perskim. Ma już 8 lat i jest u mnie od 8 tygodnia życia. Dzieki za odpowiedzi na mój post. Nie martwiłam się o kocię tylko zastanawiałam sie czemu ona tak robi, a nikt nie umiał tego racjonalnie wytłumaczyć. Koty są takie fascynujące i tajemnicze. Uwielbiam je. Czy może wiecie czy taka kotka zaakceptowałaby młodego kociaka? Chciałabym miec drugiego kota.
Zapisane
BC + koci podrostek

Hermi93:D

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #12 : 2004-11-06, 21:21 »
jest wtedy zadowolona
Zapisane

Eli

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #13 : 2004-11-06, 22:30 »
a mi Oli tak nie robi :]
Zapisane

Kira

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #14 : 2004-11-07, 01:02 »
moja kicia jak jest na miekkim to tk samymi łapkami rusza i zaznacza ze jest wspaniale i głowa wysiaga by ja podrapać :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kotka szaleje
« Odpowiedz #14 : 2004-11-07, 01:02 »

Sal

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #15 : 2004-11-08, 08:45 »
Mój Ptyś zaczyna tak ugniatać.
Czasem, zanim zaśnie, tupie po poduszce.
Miał 5 tygodni, jak go podrzucono do lecznicy. Może są to jednak ślady choroby sierocej, chociaż ma kocich kumpli, to mamy pewnie mu brakuje.
Zapisane

Eli

  • Gość
Kotka szaleje
« Odpowiedź #16 : 2004-11-08, 10:46 »
Heheh ja jedynie zauwazyłam, ze jak przychodze do domu, i siadam na krzesle, i Oli mi wskakuje na kolana, to tak jakby ugniata mi nogi leżac, i lekko wbija pazurki...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 30 zapytaniami.