Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10
 81 
 : 2023-04-20, 16:59 
Zaczęty przez Rusty - Ostatni post autor Fatty
Nie muszę złapać, mam Miłkę na chacie cały czas - odrobaczona, wysterylizowana, zagojona :P

btw.
byłam teraz odwieźć kocury, złapałam matkę tej co w klatce łapce siedzi na foto w moim poprzednim poście ;p

 82 
 : 2023-04-20, 15:03 
Zaczęty przez Rusty - Ostatni post autor Kostka
Cytuj
Moja mama nie daje się namówić na kota... Szkoda, miałaby zajęcie, no i w domu byłby zwierzak...  :|

namawiaj to Ci Fatty złapie jakiegoś u siebie :P

 83 
 : 2023-04-20, 12:32 
Zaczęty przez Rusty - Ostatni post autor Fatty
A masz kogoś znajomego, kto ma kota i możnaby do niego wpaść na herbatkę? Może by się zainspirowała :D


Moi rodzice nigdy się na kota nie zgadzali, bo kot to nie zwierzę do bloku - a potem jak siostra zaczęła przyjeżdżać ze swoją, to się przekonali, że przyjemne zwierzątko do trzymania w mieszkaniu.


Co do moich kotów działkowych - bialego już wywiozłam z powrotem, pomknął jak strzała. Czarnego odwiozę jak tylko mi się hulajnoga naładuje.

Doczekałam się klatki łapki i sukces - matka mojej białej kotysi pojechała na sterylkę aborcyjną.Z jednej strony się cieszę, a z drugiej czuję jak zdrajczyni. Ona na śniadanko przyszła a ja ją podstępem..

 84 
 : 2023-04-18, 08:55 
Zaczęty przez Rusty - Ostatni post autor IBDG
Moja mama nie daje się namówić na kota... Szkoda, miałaby zajęcie, no i w domu byłby zwierzak...  :|

 85 
 : 2023-04-17, 17:49 
Zaczęty przez Rusty - Ostatni post autor Fatty
I cyk, mam na chacie Miłki rodzonego brata i białego kocurka :p

Dostałam wsparcie na 2 kocurki, więc jazda z nimi- weci pomocni, wcisnęli mnie na jutro bez zapisywania. Potrzymam 2 dni na chacie i z powrotem wypuszczę. Biały to się ucieszy (złapał doła od razu), ale czarnemu fajnie byłoby znaleźć chałupę - on tulaczek i mruczak.

 86 
 : 2023-04-16, 15:46 
Zaczęty przez potezny_grubas - Ostatni post autor potezny_grubas
Cześć.
Chciałbym założyć profesjonalne akwarium. Mówiąc profesjonalne mam na myśli takie, w którym rybki by się czuły doskonale i żyły maksymalnie jak najdłużej. Jutro otrzymam paczkę z baniaczkiem 60 litrowym oraz całym osprzętem - pokrywą ze światłem(zarówno nocnym jak i dziennym), filtrem typu "deszczownica", grzałką z termometrem i matą pod akwarium. Na ten moment mam już pompkę, tzw. "brzęczyk" do dodatkowego natlenienia wody i podłoże - 4 kg drobnego piasku kupionego w sklepie akwarystycznym. Na pierwsze chwile plan mam taki: zalać to wodą, po jednym dniu wsypać opłukany żwir i zasadzić roślinki(żywe). Odczekać 2-3 tygodnie, cały czas przy włączonym filtrze. Po tym okresie wpuścić rybki, oczywiście uprzednio je aklimatyzując. Moje pytania są takie: jakie rośliny wybrać, aby wszystko dobrze rosło bez konieczności stosowania CO2? Ile do takiego litrażu mógłbym wpuścić neonków inessa i otosków przyujściowych? I ostatnie: jak rozplanować rozsadzenie roślin oraz jakie dekoracje zastosować, żeby całość jednocześnie cieszyła oko i służyła rybkom? Pozdrawiam.

 87 
 : 2023-04-16, 15:39 
Zaczęty przez potezny_grubas - Ostatni post autor potezny_grubas
Cześć wszystkim
Jestem tu nowy. Chciałem dołączyć do forum, ponieważ jestem wielkim wielbicielem zwierząt. Ich hodowla to moje największe hobby. Na ten moment mam 8-letniego kocura europejskiego George'a, 12-letniego żółwia stepowego Clotora oraz jestem w trakcie zakładania akwarium biotopowego 60l z grupką Neonów Inessa i Otosków przyujściowych. Na zbliżające się lato chciałbym sobie sprawić pieska, aby mieć towarzysza do długich spacerów po parku i innych zabaw. Chciałbym się spytać o poradę, czy w praktyce pies mógłby być z kotkiem którego już mam 3 lata (jest on ze schroniska). Mieszkam w bloku, mieszkanie jest 3-pokojowe, 49 metrów kwadratowych. Moim największym marzeniem byłby buldog angielski. Czy w Toruniu lub okolicach jest jakaś zweryfikowana hodowla tych psiaków? Ile mógłby taki słodziak kosztować?  :D
Pozdrawiam.

 88 
 : 2023-04-12, 18:31 
Zaczęty przez Rusty - Ostatni post autor IBDG
Co za oczy... Piękności :kocham: :VoV:

 89 
 : 2023-04-12, 13:31 
Zaczęty przez Rusty - Ostatni post autor Fatty
Sama, w tamtym roku jedną zasponsorowała moja siostra, dostałam też wsparcie od "kociej" społeczności. Ta ostatnia sterylka to podarowana - koleżanka zaadoptowała kicię, którą ja kiedyś znalazłam na ulicy z kocim katarem i jako, że adopciak, to miała darmową sterylkę. Pogadała z wetami, że ona sobie zapłaci, a darmową sterylkę przesunąć na mnie - i tak Miłka została pozbawiona macicy i jajników.

To jest Miłeczka 90 
 : 2023-04-09, 13:45 
Zaczęty przez Rusty - Ostatni post autor IBDG
I jak kociczka? :tuli:

We Wrocku kiedyś były akcje rozdawania przez schronisko bonów na darmową sterylkę. Stało się w kolejce, żeby przekazać je osobom, zajmującym się kotami...

Sama opłacasz część sterylek? Można założyć zbiórkę na pomagam.pl :)

Strony: 1 ... 7 8 [9] 10

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.