Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kto oglądał "Anacondę"???  (Przeczytany 1223 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sila13

  • Gość
Kto oglądał "Anacondę"???
« : 2004-06-29, 15:04 »
Nie dawno na Polsacie emitowany był film 'Anakonda', oglądał ktoś może?? Myślałam że będzie fajny, ale po obejrzeniu go doszłam do wniosku, że film był kiczowaty, nie trzymał się faktów, wąż zabijał ludzi z byle powodu i nie jadł ich...eee, co tu gadać. Zawsze chciałam obejrzeć "Szczęki", ale jakoś nigdy nie miałam okazji, czy tam też rekiny zabijają jeden po drugim ( jeżeli są w trakcie szału żerowania to się nie dziwię...)??
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Kto oglądał "Anacondę"???
« Odpowiedź #1 : 2004-06-29, 16:16 »
Ech... Ja nie oglądałąm, bo... yyy nie pamiętam ;) Nie ważne i tak nie miałam zamiaru tego ogladac... ;)
Zapisane

Sila13

  • Gość
Kto oglądał "Anacondę"???
« Odpowiedź #2 : 2004-06-29, 17:39 »
Reklama była nawet ciekawa... Ale film nie bardzo, anakonda mordująca ludzi bez powodu, phi! :evill:  ale i tak ją potem zabili...
A tych anakonda killerów było 2- wie...szajse.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kto oglądał "Anacondę"???
« Odpowiedz #2 : 2004-06-29, 17:39 »

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Kto oglądał "Anacondę"???
« Odpowiedź #3 : 2004-06-29, 18:01 »
Ja oglądałam ale kilka lat temu, wtedy to był dla mnie super straszny horror  :lol:
Zapisane

PuchonKa

  • Gość
Kto oglądał "Anacondę"???
« Odpowiedź #4 : 2004-06-30, 18:59 »
Ten film byl po prostu BEZNADZIEJNY!!! Nudy na pudy :-x !  A co do "Szczek"... Ogladalam kiedys jakas czesc, to chyba byla jedynka. Opowiadala o tym, ze dwaj faceci razem ze starym doswiadczonym rybakiem postanowili zabic rekina ludojada ktory grasowal w poblizy plazy. W koncu udalo im sie, ale ledwo-ledwo i poza tym rekin zjadl jednego z nich. To bylo juz bardziej wiarygodne, ale nie wiem czy rekin (jesli juz zalozymy ze urósl do takich rozmiarów) rzeczywiscie moze zatopic lódz itd.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 23 zapytaniami.