Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 33   Do dołu

Autor Wątek: DepilacjA  (Przeczytany 88001 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Flaś

  • Gość
DepilacjA
« : 2004-07-24, 18:49 »
No wlasnie. Jaki sposob depilacji jest wam najblizszy? Maszynka, krem, wosk, a moze depilator elektryczny ??? :;d: Opowiadajcie o swoich bojach z usuwaniem ohydnych wlosków :mrblue:

I mam pytanko: Dlaczego kiedy ogole sobie nogi, uzywajac wylaczni mojej maszynki i mojej pianki i posmaruje balsamikiem tak strasznie mnie swedza, ze nie moge sie powstrzymac od drapania?! Okropne to jest .. I potem mam nogi w ciapki i krostki :roll:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
DepilacjA
« Odpowiedź #1 : 2004-07-24, 18:56 »
Ja używam najczęsciej maszynki, nawet czasem bez pianki bo mam taką skóre,ze moge i nic mi sie nie dzieje (czyli bez żadnych krostek i innych). Maszynka to najprostsze i dla mnie najlepsze rozwiazanie  :wink:
FlashQ- moze poprostu masz taką delikatna skóre ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Gerda

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #2 : 2004-07-24, 18:57 »
gole zwykla zyletka :lol: i nie uzywam zadnych balsamow tylko zwyczajne mydlo i nie ma problemu ;) mam w domu depilator elektryczny, ale boje sie go uzywac, bo cholernie boli :( :? ale moze go wyprobuje, a czy w okolicach bikini mozna go wykorzystac ?? czy tam skora bedzie zbytnio delikatna ??
Zapisane

Forum Zwierzaki

DepilacjA
« Odpowiedz #2 : 2004-07-24, 18:57 »

ina

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #3 : 2004-07-24, 19:41 »
no oko jest za delikatna. ja używam maszynki i mydła.. i tyle... :) a najbarzdiej lubie to uczucie zaraz po goleniu, jak nózki są takie gładkie... :) a co robicie, żeby wam szybko nie odrastały?
Zapisane

Gerda

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #4 : 2004-07-24, 21:50 »
gole je po kilku dniach :P a nie wiem, chyba nie ma na to zadnego sposobu :P

a co do veet kiedys uzywalam, i nic z tego nie wychodzilo, dlugo trzymalam ten krem i guzik, nic mi wlosow nie usunelo, krotko trzymalam tez nie :P potem tylko nogi myc musialam i ten mdly kwiatowy zapach błeeeee :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
DepilacjA
« Odpowiedź #5 : 2004-07-25, 01:42 »
Bleeeh.. ja w tym roku zaczne cos z nozkami robic, a wlasciwie to jutro.. nowa maszynką ;//.. Ja nie chceee ;PP ale jednak chce, ale nie chce zeby mnie bolalo ;P
Zapisane

Gerda

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #6 : 2004-07-25, 09:42 »
eee zwykłą maszynką nie boli, raczej depilator elektryczny, a maszynka ciach ciach i po sprawie, nawet nie poczujesz, tylko musisz to robić delikatnie, ze wzgędu na zacięcia ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #7 : 2004-07-25, 10:10 »
Ja mam nadwrażliwą skórę, zwłaszcza w okolicach bikini i tu sprawdza się depilator elektryczny. Co prawda boli, ale można się przyzwyczaić, a podrażnienie jest dużo mniejsze niż po szorowaniu żyletką.
Zapisane

hexe

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #8 : 2004-07-25, 10:20 »
tak jak myszka czyli depilator ponad wszystko:)
jedno uzycie i mesiac wolnego od depilacji:)jedyny problem to to ze czasem wloski wrastaja w skore i trza im pomoc wyjsc na swiatlo ale wtedy biore zwykla maszynke i jest dobrze:)
gdzies czytalam ze nie powinno sie stosowac do depilacji mydla ale specjalnych balsamow nawilzajacych,bynajmniej chodzilo o zasadowy odczyn mydla i ze dodatkowo bardzo wysusza skore.
Zapisane

Forum Zwierzaki

DepilacjA
« Odpowiedz #8 : 2004-07-25, 10:20 »

Gerda

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #9 : 2004-07-25, 12:49 »
dzisiaj już robiłam podchody, ale zrezygnowałam w ostatniej chwili :oops:
Zapisane

Morticia

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #10 : 2004-07-25, 19:05 »
ja kiedy depilatorem z pewną Panią poduszkę goliłam bo ona bała się  :P
Zapisane

Misty.K

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #11 : 2004-07-25, 19:54 »
Ja używam maszynki.
Zapisane

Flaś

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #12 : 2004-07-25, 19:54 »
Co golilas ? :hmmm:

Ja mam w domku i depilator i maszynke i krem ... Ale depilatorem nigdy mi sie nie chce robic ... Maszynka ciach ciach i po sprawie ylko te krosty .... :?
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
DepilacjA
« Odpowiedź #13 : 2004-07-25, 22:02 »
ja maszynka :)
czesto tez kremy uzywam ale po firmie joanna mam uczuelnie zam to veet i evelin mi pasują
Zapisane
To piekło nie raj :)

anneri

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #14 : 2004-07-25, 22:17 »
Maszynka i depilator - meka straszna...jedna noge mam ogolona na te 3 tyg. depilatorem a przy drugiej za bardzo bolalo...wiec co jakis czas maszynka... :wink:  Jestem zla na siebie..nie moge sie zmusic...:(
Zapisane

Forum Zwierzaki

DepilacjA
« Odpowiedz #14 : 2004-07-25, 22:17 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
DepilacjA
« Odpowiedź #15 : 2004-07-25, 22:49 »
A żadna z Was nie rozwiązuje tego problemu u kosmetyczki?
Polecam depilację gorącym woskiem :wink:  To się tylko wydaje takie straszne. W praktyce wygląda to tak, że smarowanie woskiem jest bardzo przyjemne, ciężkie są momenty zrywania ale da się wytrzymać. Potem odrastające powoli włoski raz na jakiś czas atakujemy depilatorem i problem z glowy :wink:  Wtedy depilatorem już nie boli a włoski na nogach pojawiają się coraz rzadziej i coraz słabsze.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
DepilacjA
« Odpowiedź #16 : 2004-07-25, 22:55 »
Skarb a czy ten wosk to droga impreza??
Zapisane
To piekło nie raj :)

ina

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #17 : 2004-07-25, 22:58 »
no wąłsnie.. bo rpzeciez depilaotr to tak z 150 zł kosztuje
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
DepilacjA
« Odpowiedź #18 : 2004-07-25, 23:08 »
Ja siebie z depilację nóg razem z bikini płacę z 80 zł. Ale robię to raz, albo dwa w roku, jak już z całkowitego lenistwa lub braku czasu przez kilka miesięcy nie włączam depilatora. Ja mam depilator chyba 10 letni a więc bardzo starej generacji, pieszczotliwie mówimy na niego z TZtem "Furkotek" bo robi tyle hałasu co traktor :P  ale po wosku w zupełności mi wystarcza :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #19 : 2004-07-25, 23:28 »
Ja na wosk uczulenia dostałam po pierwszym razie...
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
DepilacjA
« Odpowiedź #20 : 2004-07-25, 23:54 »
Ja używam golarki elektrycznej, czasem żyletki i pianki do golenia. Kremy sie wogóle nie spisują  :(
Woskiem to tak jakoś strasznie :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

DepilacjA
« Odpowiedz #20 : 2004-07-25, 23:54 »

anneri

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #21 : 2004-07-26, 11:20 »
Kurcze...zeby sie wybrac na goracy wosk musialbym sobie wlosy zapuscic...:) a teraz lato, krotkie szorty obowiazkowo i nie mam kiedy!! Najszybciej tak jesienia mi sie uda ;)
Zapisane

Puppy

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #22 : 2004-07-26, 14:51 »
Cytuj

jedno uzycie i mesiac wolnego od depilacji:)

ehhh no to fajnie masz... U mnie to z tydzień, później fakt niewiele, ale trzeba jednak coś z nimi zrobić...

Ja używam depilatora w okresie "spódnico-krótkospodenkowym" :] znaczy się lato, ciepła wiosna i jesień i tylko wtedy kiedy mam odpwoeidni nastrój (niezbędny do depilacji :D) i czasu troszke. W zimie to maszynka, bo rzadko jest nastrój :](nie warto się męczyć :])

Paszki zawsze maszynką. Natomiast okolice bikini kiedyś maszynką... ostatnio próbowałam depilatorem i całkiem znośnie, trzyma się troche i mniej tych krostek jak po maszynce.

Kiedyś próbowałam jeszcze jakieś kremy itp... Ale to to wychodziło nieekonomicznie przy moim owłosieniu  :? ... Podejrzewam, że podobnie wosk (nie próbowałam)
Zapisane

Gerda

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #23 : 2004-07-26, 15:19 »
co ja mam zrobić, żeby przestać się bać bólu od depilatora ?? normalnie, co robię podchód to zaraz szybko rezygnuje, aa i czym najlepiej później okładać obolałe nóżki, może lodem ???
Zapisane

Flaś

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #24 : 2004-07-26, 15:32 »
Gerdusiu no nie przesadzajmy .. Depilator wcale az tak bardzo nie boli :mrblue: Da sie wytrzymac. :wink:
Ja mam depilator z nasadka chlodzaca wiec loozik :;d: A tobie radze najpierw przejechac lodem a potem depilatorem- takie znieczulenie ;)
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
DepilacjA
« Odpowiedź #25 : 2004-07-26, 15:46 »
Cytat: Skarb
Ja siebie z depilację nóg razem z bikini płacę z 80 zł.


A ja depilowalam sobie nogi i plecy plastrami z woskiem ( nie u kosmetyczki) i mnie to koztowalo ok. 7 zl. W opakowaniu byla jeszcze oliwka, ktora zmywa pozostalosci wosku. W opakowaniu bylo 6 podwujnych plastrow. Depilacja woskiem jest fajna bo wyrywa wlosy razem z cebulkami, dlatego nogi ( i inne depilowane czesci ciala) sa glatkie przez kilka tygodni! ;)
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
DepilacjA
« Odpowiedź #26 : 2004-07-26, 16:06 »
Cytat: PikusiA
Cytat: Skarb
Ja siebie z depilację nóg razem z bikini płacę z 80 zł.


A ja depilowalam sobie nogi i plecy plastrami z woskiem ( nie u kosmetyczki) i mnie to koztowalo ok. 7 zl. W opakowaniu byla jeszcze oliwka, ktora zmywa pozostalosci wosku. W opakowaniu bylo 6 podwujnych plastrow. Depilacja woskiem jest fajna bo wyrywa wlosy razem z cebulkami, dlatego nogi ( i inne depilowane czesci ciala) sa glatkie przez kilka tygodni! ;)


Tak, wiem, że plastry w kosmetycznym są tańsze ;)  Jednak kosmetyczka robi to o wiele lepiej i dokładniej.  Przy moim bujnym owłosieniu to jest najlepsze wyjście, bo ja każdego włoska nie zobaczę, i w każdy zakamarek z plastrem nie wejdę, A kosmetyczka najpierw smaruje woskiem a potem naklada plastry, a jak potrzeba to jeszcze raz poprawia :wink:
Dll mnie żyletka absolutnie odpada, bo musiałabym używać jej codziennie :roll:
Zapisane

Puppy

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #27 : 2004-07-26, 16:12 »
Cytuj

co ja mam zrobić, żeby przestać się bać bólu od depilatora ?? normalnie, co robię podchód to zaraz szybko rezygnuje, aa i czym najlepiej później okładać obolałe nóżki, może lodem ???

Wiesz Gerda... Może mamy inną skalę bólu... Fakt boli.. Ale da się przeżyć. Na początku (zreszta tak się zaleca dla tych bojących :]) uzywaj depilatora po cieplej kąpieli, żeby się nóżki namoczyły i wieczorem, bo na kilka godzin robią się krostki (tzn takie czerwone kropeczki). Przyznam szczerze, że chyba nawet teraz wole na sucha skórę, albo sobie coś ubzdurałam...
Proponuję jednak najpierw ogolić nóżki i te króciutkie, kilkumilimetrowe depilować, bo długie to zawsze bardziej boli, bo na raz dużo wyrywa.
Co do bólu po... To już wtedy, przynajmniej mnie, nie boli. Tzn kiedyś posmarowałam sobie od razu jakimś balsamem i to nie był dobry pomysł bo piekło (niprzystosowany do tego ). Teraz jak tuż po depilacji przecieram wacikiem ze spirytusem salicylylowy (kosmetyczny) z aloesem (że niby łagodzące działanie na skóre) na początku popiekuje, jak się dmuchnie to przestaje i jest o wiele lepiej, w dodatku czysto i higienicznie :] A potem lecę spać:] i zapominam :).
Włoski odrastają dłuuugo... szybciej np te co zamiast wyrwać z cebulką urywają sie (u mnie np na kolanach zwykle). No i jak się wrastają, pocieraj ostrą gąbką (rok temu mi się wrastały kilka razy..  w tym sezonie już nie, no chyba że pojedyncze włoski)

No i ODWAGI ... warto ;]
Zapisane

Forum Zwierzaki

DepilacjA
« Odpowiedz #27 : 2004-07-26, 16:12 »

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
DepilacjA
« Odpowiedź #28 : 2004-07-26, 16:16 »
Cytat: Skarb
Tak, wiem, że plastry w kosmetycznym są tańsze ;)  Jednak kosmetyczka robi to o wiele lepiej i dokładniej.


Mozliwe, ale jesli nie kazdy moze sobie na to pozwolic, to polecam plastry z woskiem! :wink:
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Shadow_evelyn

  • Gość
DepilacjA
« Odpowiedź #29 : 2004-07-26, 16:50 »
Nie nawidze wyrywania włosków :/. Pare razy robiłam depilatorem i przy tym strasznej nerwicy dostawałam :grr: :) ... i została zwykła żyletka i mydło... a wosku nigdy nie używałam... ale to chyba na podobnej zasadzie jak depilator chyba ze szybciej??
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 33   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 27 zapytaniami.