Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Praca dla niepełnoletnich  (Przeczytany 4651 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Cathycash

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #30 : 2004-12-15, 16:17 »
ja też bym chętnie popracowała... moja koleżanka pracuje co jakiś czas przy foliowaniu gazet, ale nie chce raczej nikogo do pomocy, bo musiałaby się dzielić pieniędzmi. A zarabia dużo, za dwa weekendy po 5 godzin dziennie dostałą 200 zł.
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #31 : 2004-12-15, 17:14 »
To jej nieźle płacili...ja raz się nadziałam na roznoszeniu ulotek...Nie zapałcili mi. Poza tym to marne pieniądze za tyle godzin chodzenia....Nie było to przyjemne przezycie.....Chciałabym cos robić ale nie mam co :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Wiedźma

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #32 : 2004-12-15, 17:35 »
Trzeba podpisywac umowe i jesli wtedy nie beda chcieli zaplacic, to jest jak z nimi walczyc. Domyslam sie, ze umowy nie mialas, bo bylas za mloda, zeby Cie legalnie zatrudnili.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedz #32 : 2004-12-15, 17:35 »

Ripper768

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #33 : 2004-12-15, 21:17 »
Jesli chodzi o zarabianie pieniedzy to w internecie jest wiele firm ktore to umozliwiaja np. wypelnianie ankiet itp ktore rozne firmy wysylaja nam na nasz adres mailowy. Wiekoszsc  firm wyplaca pieniadze po zgromadzeniu okreslonej kwoty np 30$. Po za tym zawsze mozemy cos sprzedac na allegro ( www.allegro.pl ). Jak widac jest wiele mozliwosci ja wymienilem tylko te 2 ale dla chcacego nic trudnego wystarczy tylko dobrze poszukac. Ja radze zaczac od www.google.pl :)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #34 : 2004-12-15, 21:37 »
Cytuj

w internecie jest wiele firm ktore to umozliwiaja np. wypelnianie ankiet itp ktore rozne firmy wysylaja nam na nasz adres mailowy.

Z tego, co slyszalam, nie bardzo daje sie zarobic dzieki tym firmom ;)
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #35 : 2004-12-16, 07:15 »
basieq moj kolega zajmowal sie czyms takim i zarobil w ten sposob ponad 200 zl wiec sama widzisz. Oczywiscie sa tez firmy ktore oszukuja nas ale wtedy samemu mozna sprawic ze dana firma przestanie istniec wystarczy troche odpowiedniej wiedzy :)
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #36 : 2004-12-16, 13:18 »
basieq trzeba szukac firm sprawdzonych przez innych. Napewno sie taka znajdzie trzeba tylko dobrze szukac.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #37 : 2004-12-16, 14:29 »
przy roznoszeniu ulotek powinna być inna granica wieku. Nie jest to jakoś specjalnie wymagająca praca :)

A rozsyłanie e-maili (Spam bleeee) jest dla mnie rzeczą bardzo... hm... głupią? nie chciałabym żeby do mnie ktośwysyłam reklamówki, po co mam to robic innym?  :roll:
Zapisane

Ripper768

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #38 : 2004-12-16, 15:07 »
*~Cathy~* tutaj nie chodzi o rozsylanie do innych osob maili. Tutaj obeirasz wiadomosci wypelniasz rozne ankiety i klikasz na rozne banery i linki.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedz #38 : 2004-12-16, 15:07 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #39 : 2004-12-16, 15:25 »
*~Cathy~* ale jest to praca niosąca pewne niebezpieczeństwo...sami wiemy co sie dzieje czasami na klatkach, osiedlach daltego wymóg wiekowy jest taki a nie inny :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Cathycash

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #40 : 2004-12-16, 15:41 »
W sumie masz rację Agnes, szczególnie teraz, gdy tak szybko robi się ciemno  :?
Zapisane

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #41 : 2004-12-16, 19:54 »
chciałabym popracować :) ale niemożliwe... zbyt małe miasto... czesto mi wioche, dziure przypomina... bleee
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Agata:)

  • Gość
Praca dla niepełnoletnich
« Odpowiedź #42 : 2004-12-16, 20:27 »
U mnie tez male miasto jest... Masakra :/ A ja bym tak chciala jakas kase zarobic
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.094 sekund z 25 zapytaniami.