Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Opieka  (Przeczytany 883 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miyu

  • Gość
Opieka
« : 2004-12-31, 15:01 »
Chciałabym kupić papugę. Mam już psa i chomika czy mogę kupić kolejne zwierzę?  :oops: Nie zabradzo wiem jak sien ią opiekować, ale znam dobre strony o papugach naktorych sąś takie rzecyz. Czxy opiekowanie sie nią jest trudne>
Zapisane

_K_U_B_A_

  • Gość
Opieka
« Odpowiedź #1 : 2004-12-31, 15:30 »
Łatwe nie jest. Trzeba z papugą spędzać dużo czasu
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Opieka
« Odpowiedź #2 : 2004-12-31, 17:56 »
Poczytaj wszystko o opiece nad papugami, zastanów się, czy będzesz w stanie zapewnić jej odpowiednie warunki, czy będziesz miała czas na kolejne zwierzątko? Przmyśl wszystko bardzo dokładnie i wtedy podejmiesz dacyzję. Nikt za ciebie tego nie zrobi.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Opieka
« Odpowiedz #2 : 2004-12-31, 17:56 »

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Opieka
« Odpowiedź #3 : 2005-01-01, 20:41 »
Tak, popieram… zastanów się dobrze, bo zwierze to nie zabawka -- > nie możesz jej wyrzucić w kąt i powiedzieć, że ci się znudziła. Jest to obowiązek na wiele lat… ;)
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Naomi151

  • Gość
Odp: Opieka
« Odpowiedź #4 : 2005-05-21, 10:13 »
Jak poczytasz o nich i czegoś się dowiesz to w tedy pomyśl czy będzie mogła jej zapewnić odpowiednie warunki. Najważniejsze to mieć dla niej dużo czasu, bo papuga nie lubi samotności, a mają c psa i chomika nie wiem czy znajdziesz jeszcze odpowiednio dużo czasu dla papugi, więc może zastanów się nad kupnem 2 papug, no i papugi tez należy wypuszczać żęby polatały po pokoju a nie cały czas gniły w klatce, więc zastanów się czy twój pies nie byłby dla nich w tedy zagrożeniem, czy reaguje agresywnie na ptaki itp.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 23 zapytaniami.